קריסטן דאוט על Split From Alex Menache, Carter Rumors

קרדיט: O'Connor/AFF-USA.com / MEGA

זה רשמי. קריסטן דאוט התפצל מ אלכס מנש לאחר שנתיים של היכרויות.

לאחר שרמזה לראשונה על הפיצול על ידי ביטול המעקב אחר החבר לשעבר שלה ומחקה את התמונות האחרונות שלהם יחד, ה חוקי Vanderpump אלום אישרה שהיא עברה ממעונו של בן זוגה לשעבר לפני שהשיבה למספר מעריצים סקרנים, שחקרו אותה לגבי פטירת מערכת היחסים שלהם – ומעמדה הנוכחי עם החבר לשעבר בריאן קרטר.

"יום התנועה הוא קשה", כתבה קריסטן בסטורי שלה באינסטגרם מוקדם יותר השבוע, דרך E! חֲדָשׁוֹת. "להשאיר זכרונות מאחור זה אפילו יותר קשה. שולחת לכל מי שיש לו יום כזה המון אהבה".

בסיפור אחר, קריסטן הוסיפה, "ביי בית יפה… היו לנו כל כך הרבה זיכרונות מדהימים… עד כמה שזה כבד, מצב הרוח הנוכחי שלי הוא הכרת תודה."

Vanderpump שולטת שקריסטן דוטה מסתכלת אחורה על זיכרונות כשהיא עוזבת מביתו של אלכס מנש

לפי האאוטלט, קריסטן התעמתה עם מעריץ באינסטגרם לפני ימים שרצה לדעת למה היא כבר לא עוקבת אחרי אלכס. ובתגובה, הראשון כללי משאבה חבר השחקנים אמר, "כל התחלה חדשה באה מסוף התחלה אחר."

קריסטן גם הגיבה למשתמש מדיה חברתית שאמרה שהם מקווים שאלכס יהיה "האחד".

"אותו הדבר, אבל זה לא הסתדר. אלכס הוא אדם נפלא שאני אוהב ומכבד מאוד", השיבה קריסטן, כפי שנחשף בצילום מסך ששותף על ידי כללי משאבה דף מעריצים פועל אינסטגרם.

Vanderpump כללים קריסטן דוטה משבחת את אלכס מנש לאחר הפיצול

אותו הדבר כללי משאבה עמוד המעריצים שיתף צילום מסך נוסף של קריסטן כשהיא מגיבה למישהו אחר ששם לב לאיחול יום ההולדת האחרון שלה לחבר לשעבר בריאן וחשד שהיא "תחזור לקרטר".

"קרטר ואני חברים. שום דבר יותר. פרק זמן. כולם מפסיקים להעלות השערות", הבהירה קריסטן.

Vanderpump כללים את קריסטן דוטה מאשרת שהיא ובריאן קרטר הם רק חברים

קריסטן וקרטר נפרדו ב-2019 לאחר שלוש שנים של היכרויות, ובשנה שלאחר מכן, היא ואלכס הפכו את מערכת היחסים שלהם לרשמית.

הפיצול של קריסטן ואלכס מגיע בעקבות זרם קבוע של פרידות ביניהם כללי משאבה חברי צוות השחקנים. כפי שהמעריצים יזכרו, לאלה קנט נפרד מארוסה לשעבר, רנדל אמטבאוקטובר 2021, ובחודש שלאחר מכן, רקל לוויס ביטל את אירוסיה ל ג'יימס קנדי. ואז, מוקדם יותר השנה, אחרי 12 שנים עצומות ביחד, קייטי מלוני ו טום שוורץ אישרו שהם לקראת גירושין.

חוקי Vanderpump עונה 10 צפויה להתחיל לצלם מתישהו בקיץ הקרוב.קישור מקור