קריסטן דוטה דנה ב

קריסטן דוטה חולקת את 'טעות ענקית' שעשתה עם אלכס האקסית

קרדיט: O'Connor/AFF-USA.com / MEGA

קריסטן דאוט הופיע ב לאלה קנטהפודקאסט של מוקדם יותר השבוע, שבו היא הביטה לאחור על מערכות היחסים שלה בעבר עם אנשים כמו אלכס מנש, בריאן קרטרו טום סנדובל ואישרה את הרומן החדש שלה עם מנחה שותף של הפודקאסט לוק ברודריק.

בנוסף לחשוף אם היא תתכוונן לעונה העשירית הקרובה של חוקי Vanderpump והודתה שקיוותה שהסדרה תבוטל, קריסטן אמרה שכאשר זה הגיע למערכת היחסים שלה עם אלכס, היא הייתה הכל בפנים – לטוב ולרע.

"שמתי את כל הביצים שלי בסל המזוין הזה", הודתה קריסטן בפרק ה-14 בדצמבר של תן להם את לאלה. "היה אכפת לי ממנו. אבל בדיעבד, ראיתי מטרה ורציתי להשיג את המטרה הזו והמטרה הזו הייתה, 'אני מתחתנת, אני יולדת. אני מבוגר מדי בשביל החרא הזה. אני מוכר את הבית שלי ועובר לגור בבית שלו'”.

קריסטן גם הפסיקה לעשן כדי להוכיח לאלכס שהיא "מוכנה להיכנס להריון". ולמרות שהיא שמחה שעשתה זאת, זה לא פתר את הבעיות שלהם.

"פשוט המשכתי ללכת, 'זה בסדר. אנחנו נהיה בסדר ברגע שניכנס להריון, ברגע שנתחתן, הכל יהיה בסדר. אני אהיה האדם שהוא רוצה שאהיה'. וזו הייתה כמו טעות ענקית, "הודתה.

במבט לאחור, קריסטן אמרה שהיא "מאוד אסירת תודה" על כך שאלכס נפרד ממנה.

בעוד חבריה לשחקנים לשעבר מתכוננים לבכורה הקרובה של כללי משאבה עונה 10, שעטפה את ההפקה לפני חודשים, קריסטן אמרה ללאלה שהיא לא בטוחה אם היא תתכוונן, ואמרה שהיא צפתה רק בשני פרקים של העונה התשיעית.

"אני רוצה לצפות כדי לתמוך בחברים שלי שמשתתפים בה, אבל אני פשוט… זה FOMO," היא הסבירה לפני שהוסיפה שהיא למעשה הלכה "הלוך ושוב" לגבי הצפייה בתוכנית כי היא שונה בהרבה ממה שהיא הייתה כשהיא הייתה. על זה.

"אני מרגיש שאני אדע משני הצדדים [Lala] אוֹ [Katie Maloney] או אפילו [Scheana Shay], כמו, 'אה, אני צריכה לראות את הפרק הזה'", המשיכה קריסטן. "כמו החתונה של שיאנה. הייתי שם, אבל התגעגעתי להרבה. אז אני רוצה לראות כמה מהדברים שפספסתי. אבל לשבת שם ולראות כעונה שלמה? ממש לא."

לדברי קריסטן, היא לא יכלה לצפות בעונה שלמה של כללי משאבה כי היא אמנם "מלוחה" לגבי עזיבתה ביוני 2020.

"אני מלוח מדי. זה כואב. אני לא כועס על זה. אני לא, זה כבר לא כל הכעס הזה… [But] ברור, מה שאני באמת מקווה זה Vanderpump מתבטל, ולכולנו יש הופעה חדשה לגמרי ביחד יום אחד, ואנחנו חוזרים להיות משפחה אחת גדולה ומאושרת שנלחמת", הכריזה קריסטן.

לאחר שאמרה ש"כן, בהחלט", היא תחזור לטלוויזיה הריאליטי אם תינתן לה הזדמנות, קריסטן אמרה שהיא מופעלת עם רגשות של FOMO מאז שפוטרה מ כללי משאבהבמיוחד כשהיא רואה את חבריה לשחקנים לשעבר מבלים עם משפחותיהם.

"אני לא יודע מה זה. אולי זה ההופעה, הביטול, המשהו. פתאום הפכתי לזה, 'למה אני לא נכלל?' אה, כי אין לי תינוק?" היא שיתפה.

לגבי המחשבות שלה על יום אחד להפוך לאמא, קריסטן חשדה שהיא תהיה הורה במסוק.

"אני רוצה להיות האמא שאומרת, 'תנו להם ליפול'. תנו להם לחוות את זה״. אבל אני ממש מרגישה שאני הולכת לעטוף את כל הבית שלי ופשוט לעקוב אחריהם", היא צחקה.

בעוד שהקמת משפחה אולי עדיין לא נמצאת באופק עבור קריסטן, היא אכן התחילה לאחרונה רומן חדש עם לוק, המנחה המשותף של הפודקאסט החדש שלה, סקס, אהבה ומה עוד חשוב.

"לוק נהדר. לוק, אתה יודע, זה פשוט נפל לחיקי אחרי הפרידה האחרונה שלי. הפכנו לחברים בחתונה של חברה שלי. הלכנו יחד במעבר כשושבינות/שושבינים", היא נזכרה. "הפכתי את לוק, בעצם כמו המטפל שלי לסוף השבוע. אני כמו, 'אתה שושבן, ואתה רק תוודא שיש לי את ה-sh-t שלי ביחד כי אני ממש לא עכשיו'".

ומהר העניינים התלהטו ביניהם.

"קיימנו סקס מאחורי אוהל, וזה היה נהדר. בחווה. הוא נישק אותי, והוא אומר, 'לא חשבתי שזה יסלים כל כך מהר'", חשפה קריסטן.

אבל כשזה מגיע להצבת תווית על מערכת היחסים שלהם, קריסטן אישרה שהשניים עדיין לא דנו בעניין.

"זו הבחירה שלי, אבל אנחנו יוצאים. הוא יודע שאני לא רואה אף אחד אחר, ואני לא יוצאת לדייטים עם אף אחד אחר… [And] הוא בסדר עם העובדה שעוד לא הייתי מוכנה להגיד, 'אני בודקת את התיבה, אתה החבר שלי'", הסבירה.

לעת עתה, קריסטן ולוק חברים עם הטבות – ועמיתים לעבודה בפודקאסט שלה, שלדבריה עוסק ב"סקס ואהבה ומערכות יחסים ודייטים".

"זה הדבר שאני הכי אוהב לדבר עליו," היא ציינה. "כתבתי את הספר שלי, 'הוא משגע אותך', ואני לא רוצה להיות מחוררת לתוך זה, 'אוי פרוץ לטלפון של החבר שלך' כאילו אני בן 39 עכשיו. אני מבוגר. עם זאת, אני עדיין מוקסם מהפסיכולוגיה שמאחורי הסיבה לכך שאנשים מקבלים את ההחלטות שהם מקבלים".

לגבי ההחלטה לקבל בברכה את לוק כמארחת המשותפת שלה, קריסטן אמרה שאחרי שהתיידדה עם הלהבה החדשה שלה, שאינה מתגוררת בקליפורניה, ההרהורים המפורטים שלהם על מערכות היחסים שלהם הציתו את הרעיון.

"אני כאילו, 'אני באמת צריכה אותך בפודקאסט הזה כי אני רוצה לצייר את התרחישים האלה שעברנו בנפרד, ביחד, או שאנשים אחרים עברו'", הצהירה. "מכיוון שאנו חולקים נקודות מבט דומות מאוד, מוסר ואתיקה, אבל יש לנו דעות שונות מאוד לגבי חלק מהש-ט."

כמו כן, בפודקאסט, לפני שהודתה שאם טום לא היה זורק אותה, היא הייתה נשארת במערכת היחסים ה"אומללה" שלהם "עד הסוף המחורבן, קריסטן הביטה אחורה על זמנה עם קרטר.

"עם קרטר, הייתי כמו, 'זה האדם שלי לנצח, לנצח'. ואני עומד בזה. אני חושבת שאם לא היו לי ולקרטר את הבעיות שהיו לנו, שכולן שודרו בתוכנית, אני חושבת שהיינו יכולים להיות משהו ממש גדול", הסבירה. "יש לי עדיין הרבה אהבה, הרבה כבוד אליו. הוא במערכת יחסים מאושרת. [But] אנחנו חברים."

קישור מקור