קתי הילטון של RHOBH אומרת שהיא

קתי הילטון "התנצלה שוב ושוב" בפני קייל על הפיוד

קתי הילטון "התנצל שוב ושוב" בפני קייל ריצ'רדס אחרי שאמרה דברים שהיא "לא הייתה צריכה להגיד" על אחותה בזמן ההפקה בעונה ה-12 של עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס מוקדם יותר השנה.

בזמן שהמעריצים מתכוננים לראות את הדרמה שלהם מתרחשת בפרקים הנותרים של העונה, קתי הסתכלה אחורה על הרגעים שבאו בעקבות המתח המשפחתי שלהם לפני שהציעה עדכון על היכן הם עומדים היום כשקייל דיבר על כך שהכביסה המלוכלכת שלהם משודרת בבראבו.

"אמרתי כמה דברים על קייל שלא הייתי צריך להגיד. זה היה איך שהרגשתי. מעולם לא אמרתי שום דבר על ליסה. אמרתי אותם לליסה וזה היה מחוץ למצלמה. אני חושבת שהיא פשוט לא הייתה מרוצה מכך שאמרתי משהו", אמרה קתי ל-E! חֲדָשׁוֹת' הפופ היומידרך ה דואר יומי. "וזה עניין שלה."

לדברי קתי, היא לקחה "אחריות" לאחר שליסה קראה לה RHOBH, אומר לה, "אמרת משהו על האחות היפה הזאת שלך. אני מצטער, קתי. אתה לא תצא מזה".

"הייתי מתוסכל," הודתה קתי והביטה לאחור. "לא הייתי צריך להגיד כלום. ואני כן התנצלתי והתנצלתי. למרבה המזל, אני עכשיו במקום טוב יותר עם קייל."

במהלך ראיון נפרד בערוץ שבע תוכנית הבוקרקייל, שאמרה לאחותה, "אני מרגישה שאת שונאת אותי או משהו", תוך כדי ההפקה, נשאלה אם היא מרגישה אי פעם שהתוכנית היא "יותר מדי".

"כן בהחלט. אבל הם עוקבים אחרינו, הם יודעים מה קורה בחיינו מאחורי המצלמות. ובאופן בלתי נמנע זה תמיד יוצא החוצה", הסבירה את הדרמה בינה לבין קתי, ובינה לבין שאר צוות השחקנים.

"אבל זה מה שזה. זה חלק מהחיסרון", הוסיפה.

קייל המשיכה ואמרה שזה היה "קשה מאוד" כשהמתחים שלה עם קתי ואחותם האחרת, קים ריצ'רדסהגיע בסופו של דבר לתוכנית.

"כשאחותי קים [Richards] היה דולק, זה היה נהדר, ואז זה היה נורא", היא נזכרה. "זו הייתה אחת התקופות הגרועות ביותר בתוכנית עבורי אי פעם".

"עם קתי," היא המשיכה, "הייתי כמו, 'זה הולך להיות נהדר, אנחנו הולכים ליהנות'. ובאמת עשינו את זה בעונה שעברה. וכמובן, משהו קרה העונה אבל אנחנו אחיות, אנחנו דם, אז תמיד נחזור ביחד שוב בסוף היום".

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12 משודרת בימי רביעי ב-20:00 ב-Bravo.

קישור מקור