קתי הילטון יוצרת זר לליסה רינה, ראה תפאורה

קרדיט: PAPIXS/INSTARimages, בראבו

קתי הילטון לקחה מעריצים לתוך אחוזת בל אייר הענקית שלה, ששטחה 14,980 רגל מרובע, להסתכל על עיצוב חג המולד המדהים שלה, וכמובן, לשוחח על עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס נושאים חמים.

כשהיא חשפה את מתנת החג החצופה גרסל בוב שלח אותה לחג המולד ושיתפה את מחשבותיה לגבי פוטנציאל חזרה לתוכנית לעונה 13 עם ליסה רינהקתי אישרה שהיא יצרה זרי חג המולד לא רק עבור אויבת המסך שלה, ליסה, אלא גם לגרסלה, סאטון סטראקהו ריהאנה.

"כל חדר מקבל פעימה קטנה. אני אוהבת לקבל זר פרחים או משהו כזה", אמרה Kathy ל-Entertainment Tonight על איך היא מוסיפה נופך של חג המולד לכל חדר.

RHOBH Kathy Hilton לוקחת את האוהדים אל בית בל אייר מעוצב לחג המולד

"הכנתי אחד עבור גרסל. הכנתי אחד עבור ליסה ועבור סאטון," המשיכה קתי.

והיא אפילו הכינה אחד עבור מעריצת בראבו המוצהרת ריהאנה.

"הכנתי אחד עבור ריהאנה. הדבקתי את השפתון והסומק שלה. היא אהבה את זה ואז מצאתי דברים שהיא אוהבת – שאני יודעת שהיא תאהב", הסבירה קתי.

RHOBH Kathy Hilton לוקחת את המעריצים לתוך הבית המעוצב בבל אייר לקראת חג המולד 2

לאחר שהציגה את אוסף הזרים שלה, קתי עברה לחדר אחר, שם נצפה בקבוק של קאזה דל סול מ-Garcelle.

"גרסל אני אוהב אותך. אני מתגעגע אליך. התגעגענו אליך אתמול בלילה. אני אוהב אותך. ואני לא יכולה לחכות לראות אותך", אמרה קתי לגרסל כשהציגה את המתנה והפתק הנלווה, שאולי היה קריצה לריב הטקילה המתוקשר שלה עם ליסה, ששוחזר לאחרונה על ידי קנדל ו קיילי ג'נר.

כפי ש RHOBH המעריצים אולי שמו לב, רוב צוות השחקנים השתתף בטקס פרסי ה-People's Choice מוקדם יותר החודש. עם זאת, עקב התחייבות לעבודה, גרסל לא היה מסוגל לעשות זאת (דיאנה ג'נקינס גם נעדר, לפי הדיווחים עקב הריון).

לגבי הישיבה בין ליסה לבין אריקה ג'יין, שהאשימה אותה בשימוש בהשמצה הומו במהלך המפגש המחודש של עונה 12, דבר שהיא הכחישה, בתערוכת הפרסים, קתי אמרה, "אבל את יודעת מה? לא אכפת לי. אני מגניב. הייתי כמו 'מה שלא יהיה'".

בהמשך לעונה ה-13 הקרובה, קתי אמרה שכאשר מדובר בתשואה פוטנציאלית, זה לא תלוי בה.

"אני לא יודע. אני לא חושבת שמישהו יודע אם הם חוזרים", הסבירה. "אני לא כאן כדי להקדים את עצמי. בוא נראה אם ​​הם רוצים אותי".

וכשזה מגיע לחזרה עם ליסה, שקודם לכן אמרה שהיא לא תחזור איתה, קתי הוסיפה, "היא נוחה. אני לא יודע."

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 13 צפויה להתחיל בייצור בתחילת 2023.קישור מקור