קתי הילטון מגיבה כשפאריס הילטון מברכת את הילד הראשון

קרדיט: ABACA/INSTARimages

פריס הילטון ובעל קרטר רום קיבלו את ילדם הראשון בברכה.

רק חודשיים אחרי אמא קתי הילטון של ה עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס טענה לשמצה כי בת ה-41 נאבקת להרות, מה שפריס הכחישה מיד, פריס, שנישאה לקרטר בנובמבר 2021, אישרה את לידת תינוקה באמצעות פונדקאית.

"אתה כבר אהוב מעבר למילים", כתבה פריס בכיתוב הודעתה ב-24 בינואר, שהציגה תמונה של ידה ושל ילדה הראשון, אשר אֲנָשִׁים מאשרת שהוא תינוק.

בעקבות הודעתה של פריז, קתי אמרה למעריצים ולעוקבים שלה בסטורי שלה באינסטגרם שהיא "כל כך גאה ב [her] בת", והיא כללה הודעה על ספר הזיכרונות הקרוב של פריז.

RHOBH Kathy Hilton כל כך גאה בבת פריז כשהיא מכריזה על הולדת בנה

"אני כל כך גאה ושמחה שספר הזיכרונות שלי זמין להזמנה מראש בקישור בביו שלי", כתבה פריס באינסטגרם ממש לפני שהכריזה על חדשות התינוק שלה. "הספר הזה הוא סיפור חיי וחושף כמה מהחוויות האישיות והפרטיות ביותר שלי שמעולם לא שיתפתי בעבר. כשגדלו באור הזרקורים, כולם חושבים שהם יודעים עלי הכל, אבל האמת היא שיש הרבה יותר במסע האישי שלי ממה שנראה לעין. אמנם אני עצבני להיות יותר פגיע ופתוחה מאי פעם, אבל אני גם נרגש לחלוק את הדרך המפותלת שהובילה אותי סוף סוף לריפוי, אושר ונישואים עם אהבת חיי. אני כל כך גאה באיך שהתפתחתי והתגברתי על קשיים אפלים להפליא, ואני מקווה ששיתוף הסיפור שלי יתן השראה לאחרים לעשות את אותו הדבר".

לאחר מכן הגיבה קתי לחדשות התינוק בעצמה על ידי שיתוף מחדש של הודעת האינסטגרם של פריס בסטורי שלה.

RHOBH Kathy Hilton מגיבה לחדשות התינוק של פריס הילטון

בני הדודים של פריז, פארה אלדג'פרי, אלקסיה אומנסקיו סופיה אומנסקישלוש הבנות הבוגרות של קייל ריצ'רדסגם נשקל, כפי שניתן לראות בצילום מסך ששותף על ידי בראבו סנרק סייד עַל אינסטגרםשחשדו שהם לא ידעו שפריס מתכוננת לקבל את פני הילד מראש.

"זה יותר מדי", הכריז פארה, יחד עם סדרה של אימוג'ים, שגם סופיה שיתפה.

"OMG," כתבה אלקסיה.

פריס הילטון קוזינס מגיבים לחדשות התינוק שלה

אפילו חברי ה RHOBH צוות שחקנים, כולל גרסל בוב, קריסטל קונג-מינקוףו דורית קמסליהגיב לחדשות של פריז.

"כל כך שמח בשבילך וקרטר איזה תינוק בר מזל," אמר גרסל.

"מזל טוב לך ולקרטר!!!" קריסטל שיתף.

"מזל טוב!!!" כתבה דורית. "כל כך שמח בשבילך!!!"

ו שופטת טמרה שֶׁל עקרות הבית האמיתיות של מחוז אורנג' הוסיף, "מזל טוב."

RHOBH שחקנים ותמרה שופטת מגיבים ל-Paris Hilton Baby News

"זה תמיד היה החלום שלי להיות אמא ואני כל כך שמחה שקרטר ואני מצאנו זה את זה", אמרה פאריס ל-PeopLE ביום שלישי. "אנחנו כל כך נרגשים להקים את המשפחה שלנו ביחד והלב שלנו מתפוצץ מאהבה לתינוק התינוק שלנו".קישור מקור