קתי הילטון של RHOBH מפרסמת אזהרה ברורה שקייל שיתפה לאחר התמוטטות אספן ואמרה שהיא הייתה

קתי הילטון מפרסמת אזהרה ברורה שקייל שיתף באספן

קתי הילטון זה עתה שיתפה פוסט בסטורי שלה באינסטגרם שבו אחותה, קייל ריצ'רדסהזהיר לכאורה שהיא ו ליסה רינה היו "הולכים לדבר על זה" ביום שאחרי ההתמוטטות של קתי באספן.

כפי שהתעלולים הפרועים של קתי ממשיכים להיות נושא חם עליו עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס, אשת החברה זרקה טונות של צל על חבריה לצוות, במיוחד ליסה, באינסטגרם. ובאחד מהעדכונים האחרונים ב-Story, היא לכאורה חשפה פוטנציאל להסרה.

"קייל פרסם את התמונה הזו, עם הכיתוב הזה יום אחרי ההתמוטטות לכאורה של קתי", קרא אינסטגרם הודעה ששותפה על ידי ביי פאה שלום דרמהשכלל צילום מסך של תמונה שקייל שיתפה שלה ושל ליסה.

"כדאי לך להאמין שנדבר על זה," כתבה קייל בכיתוב שלה ב-30 בינואר.

ביי פאה שלום דרמהצילום המסך של גם אישר סאטון סטראקהתגובתו של התמונה וההודעה, שבה נכתב "שוב ושוב ושוב…"

RHOBH Kathy Hilton משתפת אזהרה פוטנציאלית מקייל על התמוטטות אספן

בפוסט אחר ששותף ל-Instagram Story של Kathy, ה RHOBH "חבר" כלל צילום מסך של מאמר מ עמוד שישי שזכה לכותרת, "תקציר 'RHOBH': ליסה רינה אומרת ש"השטן" של קאתי הילטון אספן גרמה ל-"PTSD". עם זאת, במקום לכלול את הכותרת האמיתית של המאמר, קאתי שיתפה גרסה ערוכה שבה היא הצללה את ליסה בתור " השטן" והציעה שהיא זו שסבלה מ-PTSD (הפרעת דחק פוסט טראומטית).

"סיכום 'RHOBH': קתי הילטון אומרת ש"השטן" של ליזה רינה אספן גרמה ל-PTSD", נכתב בכותרת הערוכה של קתי.

RHOBH Kathy Hilton מציעה שיש לה PTSD מליסה רינה באספן

במהלך הפרק האחרון של RHOBHנראתה ליסה מבטאת את האופן שבו הושפעה לכאורה מההתמוטטות שהיא עדה לה מקתי במהלך הטיול של הבנות שלהם לאספן.

"קשה לעבור את מה שעברתי זה עתה עם קתי. אני עדיין מאוד מאוד בהלם. ואני לובשת פנים אמיצות כי אני מרגישה PTSD", הסבירה ליסה במהלך וידוי בתוכנית.

ליסה גם אמרה, "ראיתי את השטן… ושמה הוא קתי הילטון."

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12 משודרת בימי רביעי ב-20:00 ב-Bravo.קישור מקור