קתי הילטון מתנצלת על רקע תגובת הנגד על נאומה של מריסקה

קרדיט: Shutterstock/Lev Radin, JENNIFER GRAYLOCK/INSTARimages

קתי הילטון התמודדה עם תגובה נגדית לאחר שנראתה שמה ליפגלוס על הבמה באמצע מריסקה הרג'יטאיהנאום הלבבי של טקס פרסי ה-People's Choice ביום שני. וכעבור ימים, קתי התייחסה לתקרית השנויה במחלוקת.

לאחר שהשתתף איתה באירוע עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס חברים לצוות, קאתי הסבירה מה קרה כשהיא עלתה על הבמה עם חוק וסדר: יחידת נפגעים מיוחדים השחקנית לפני שאישרה שהיא מעריצה ומכבדת את מריסקה וחושפת שהיא כבר "הושיטה יד".

"למעשה חשבתי שאני הולכת להתעטש, ואתה לא רוצה לשמוע אותי מתעטש, זו ההתעטשות הכי חזקה", הסבירה קתי. טלוויזיה נוספת ב-9 בדצמבר. "אז חיפשתי טישו, ולא היה לי טישו או נפט, אז קצת התעצבנתי ופשוט שמתי לי שפתון".

"זה היה במהלך הנאום שלה, אז חשבתי, המצלמה לא תהיה עליי. לא חשבתי שאני בצילום הזה", המשיכה.

בזמן שהמעריצים הפציצו את קתי בביקורת אחרי הדרמה על הבמה, כשאדם אחד אמר את זה RHOBH חבר השחקנים היה "גס רוח [as f-ck] ולהתכווץ" ומשתמש אחר במדיה החברתית שאמר שקתי "יוצאת כל כך זכאית ומרוחקת", קתי התעקשה שהיא מרגישה "נורא".

"אני מעריצה, ומכבדת מאוד את מריסקה, וכבר הגעתי אליה, דמדתי אותה, אני רוצה לקבל את הכתובת שלה, אני מרגישה נורא", אמרה. "לעולם לא אעשה שום דבר כדי להיות גס רוח בכוונה, ואני ממש מצטער. זו הייתה הפעם הראשונה שחזרתי לבמה גם עם כמה מהבנות".

ביום שני, בנוסף להתאחדות עם הכוכבים שלה שהיא מיודדת כרגע, כולל סאטון סטראקה ו קריסטל קונג-מינקוףקתי ישבה ליד שולחן עם אחותה, קייל ריצ'רדס, אריקה ג'ייןו ליסה רינהעם כולם היא הסתכסכה במהלך העונה ה-12 של RHOBH.

"אני מתנצל, מריסקה. אני ממש מצטערת, ואני מצפה לדבר איתך", הוסיפה קתי.

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 13 צפויה להתחיל את הצילומים בתחילת 2023.

קישור מקור