קתי הילטון ב-If She's Spoken to Kyle, לכאורה משנה את המנגינה ב-RHOBH Ultimatum, ומתמודדת עם תגובה נגדית על מריחת ליפגלוס בתוך נאום Mariska Hargitay

קתי הילטון על אם היא מדברת עם אחות קייל, מתמודדת עם תגובה נגדית

קתי הילטון הציעה עדכון על מערכת היחסים שלה עם אחותה קייל ריצ'רדס בטקס פרסי הבחירה של העם ביום שני בערב בלוס אנג'לס.

לפני גרימת מהומה על ידי מריחת ליפגלוס על הבמה כמו חוק וסדר: יחידת נפגעים מיוחדים שַׂחְקָנִית מריסקה הרג'יטאי נשא נאום על שוויון, ה עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס הכוכבת דנה בקייל ולכאורה חזרה בה מהאולטימטום שלה לגבי ליסה רינההעתיד של התוכנית.

"לא דיברתי עם [Kyle] בעוד זמן מה", אישרה קתי במהלך ראיון ב-6 בדצמבר עם גישה להוליווד. "שלחנו הודעה אבל לא דיברתי איתה זמן מה."

ובעוד קאתי אמרה בעבר שהיא לא תחזור RHOBH אם ליסה ו אריקה ג'יין הוחזרו, כעת נראה שהיא מסתפקת בכך שהיא משאירה את גורלם בידי מנהלי הרשת.

"אתה יודע מה? זה לא בשבילי… לעולם לא ארצה… זה תלוי ב-Universal NBC, אנדי כהן, ובראבו," היא הצהירה. "אני לא מאמין שמישהו מתחיל [to film season 13] כי הייתי אומר עוד חודש. אבל אני לא יודע. אני לא קובע את החוקים".

ואז, אחרי שאמרה שהיא הכי התרגשה לראות אותה RHOBH חברים לצוות באירוע, קתי חשפה את החלטתה לשנה החדשה.

"ההחלטה שלי לשנה החדשה היא לנסות באמת ליהנות, לעצור, להריח את הפרחים וליהנות מכל דקה", אמרה.

כמו כן במהלך פרסי ה-People's Choice של יום שני בערב, קתי זעזעה את המעריצים כשהיא משכה תשומת לב לעצמה כשמאריסקה נשאה נאום לאחר שקיבלה פרס לכוכבת הטלוויזיה הדרמה הטובה ביותר לשנת 2022.

בנאום הקבלה שלה, מריסקה נתנה קריצה לא רק לשוויון אלא גם ליכולת הבחירה.

"אני כל כך אוהבת את הפרס הזה בגלל שתי המילים שבו", אמרה, לפי E! חֲדָשׁוֹת. "המילה הראשונה היא אנשים. ואלה אנשים מכל המקורות ומכל העדות וכל הדתות, וכל המגדרים וכל הזהות שעושים את כל התמהיל המפואר הזה של כולנו".

"המילה השנייה, וזה עוד יותר חשוב, היא בחירה", היא המשיכה. "אז אני רק רוצה לחגוג את היכולת שלנו בכולנו את הנכונות שבכולנו לבחור בטוב לב, בחמלה ובאומץ ולבחור להקשיב וללמוד ולבנות גשר בין ההבדלים בינינו לבין השסעים שלנו".

מכיוון שהנאומה של מריסקה היה כל כך לבבי ומשמעותי, מספר משתמשי מדיה חברתית נרתעו מהתנהגותה של קתי, ועברו למדור התגובות של מלכות בראבוהפוסט של האינסטגרם כדי להביע את התסכולים שלהם.

"אומג, איך אנשים לא חושבים שזה גס רוח? היא יוצאת כל כך זכאית ומרוחקת אלי", אמר אדם אחד.

"אני לא מוצא את זה מצחיק או איקוני, זה גס רוח [as f-ck] ולהתכווץ," אמר אחר.

"היא בטח חשבה שהיא מחוץ למצלמה אבל עדיין, אל תזלזל ככה בבלש בנסון!" דרש שלישי.

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 13 צפויה להתחיל את הצילומים בתחילת 2023.קישור מקור