קתי הילטון של RHOBH מטילה את ליסה רינה, נזכרת בהתקפה על קים

קתי הילטון הלך קצת נגד ליסה רינה בסטורי שלה באינסטגרם ביום רביעי בערב, כשכוכבת השותף שלה נראתה פותחת על ההתמוטטות שלה באספן בפרק האחרון של עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס.

כפי שליסה האשימה את קתי באיומים להרוס את האחות קייל ריצ'רדס ובני משפחתה, וכדי להפיל את NBC ו-Bravo, לאחר בילוי לילי עם חבריהם לשחקנים, קאתי שיתפה מחדש כמה הודעות נגד ליסה. אחת ההודעות הטיחה את ליסה כ"ב-tch מזויפת", ואחרות שהזכירו את ההתמוטטויות והתעלולים של ליסה בעבר נגד כוכבים לשעבר.

"[Lisa Rinna] לוותר על זה. ראינו את אותו מעשה מזויף לאחר מכן [Lisa Vanderpump], [Denise Richards]ועכשיו זה [Kathy Hilton]", נקראה אחת ההודעות הראשונות שפרסמו מחדש של Kathy, כפי ששותפו על ידי מלכות בראבו עַל אינסטגרם. "כל מי שנעשה פופולרי מדי נכנס לה על הכוונת. B-tch מזויף."

RHOBH Kathy הילטון טורחת את ליסה רינה המזויפת על כך שהיא מכוונת אליה כי היא פופולרית

פוסט אחר כלל סרטון של ליסה תוקפת קים ריצ'רדס באמסטרדם, בעונה החמישית, על כך שטען שמשהו קורה בביתה של ליסה עם בעלה הארי המלין (ליזה טענה מאז שקתי אישרה לה שקים ממציא את טענותיה נגדו).

"ליזה רינה מדברת?! אני חושב שהיא שכחה מכל הדברים שהיא עשתה", נכתב בהודעה נלווית.

RHOBH קתי הילטון מגלים את ליסה רינה על התנהגות צבועה

מישהו אחר ציין שליסה עשתה הרגל לרדוף אחרי נשים מסוימות RHOBH.

"קודם כל זה היה קים, אחר כך זה היה [Brandi Glanville]אז זה היה [Eden Sassoon]אז זה היה [Lisa Vanderpump]אז זה היה [Camille Grammer] אז זה היה [Denise Richards] ועכשיו זאת קתי," אמר האדם בהודעה ששיתפה גם קתי. "שים לב לגורם משותף? עידו. ליפסה רינה."

קתי הילטון מציעה שליסה רינה היא הגורם השכיח של ריב RHOBH

לאחר מכן שיתפה קתי מחדש פוסט שהציג שתי תמונות של ליסה בתוך ההתמוטטויות שלה, אחת מהן ראתה אותה זורקת כוס באמסטרדם על רקע המחלוקת שלה עם קים ואחרת שבה היא צורחת לעברה. סאטון סטראקה בתוך עונה 12.

RHOBH Kathy Hilton מדגישה את ההתמוטטות של ליסה רינה

ככל שהפוסטים שלה נמשכו, קתי הציעה סקר לקהל שלה, שבו המעריצים והעוקבים שלה נחקרו אם הדרמה סביב ההתמוטטות שלה נוצרה במטרה "להוריד את החום [Erika Jayne]" או "להוריד את קתי."

RHOBH Kathy Hilton מציעה שליסה רינה קיוותה להוריד את החום מאריקה ג'יין

לא משנה מה המקרה, קאתי המשיכה לפרסם הודעה נוספת שבה הועלה כי "ההסרה" שליסה ניסתה פוטנציאלית לבמה נכשלה.

"אני אוהב איך העונה הזו הוצגה כהסרה של קתי הילטון, אבל כאן אנחנו עדיין צוחקים על טקילה, חסרי שיניים וחסרי בית, שקר קונגה והנחת קוויאר על תפוח אדמה אפוי ארור… אחרי סאטון, קתי תרמה את הכי אייקוני [RHOBH] רגעים העונה", נכתב בהודעה.

ובכיתוב, הערה נוספת נכתבה, "עזוב [Kathy Hilton] לבד."

Kathy Hilton משתפת הודעה על ההסרה שלה ב-RHOBH

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12 משודרת בימי רביעי ב-20:00 ב-Bravo.קישור מקור