קתרין דניס הייתה מאוימת בפינוי

קתרין דניס נמצאת בעיצומו של מאבק משמורת מגעיל עם האקס שלה, תומאס רוונל. אם לשניים איבדה לכאורה את המשמורת לאחר שתומס האשים אותה בסמים סביב הילדים. קתרין הכחישה את ההאשמות.

ה קסם דרומי כוכבת התמודדה לאחרונה עם נסיגה כאשר על פי הדיווחים עורכי הדין שלה הפילו אותה כלקוחה, בטענה שהיחסים המקצועיים נפגעו.

לרוע המזל, נראה שהצרות של קתרין גדלות.

מכ"ם השיגה מסמכים שלפיהם קתרין אוימה בפינוי לאחר שנקלעה לפיגור בשכר הדירה עבור דירתה הגבוהה. הכוכב לכאורה לא שילם בחודשים פברואר ומרץ (4,500 דולר כל אחד).

הבעלים של מתחם הדירות של קתרין, Mt Pleasant Investments LLC, הוציא הודעת "כלל להתפנות", שהיא ככל הנראה במרחק צעד אחד מהודעת פינוי.

המצב הוסדר מאוחר יותר, אבל "הודעה שנייה הוגשה ב-17 במאי עם הפקידה שהסבירה שהיא רשום 'תנאי האכלוס הסתיימו'", דיווח האאוטלט.

ב-6 ביוני, הכוכבת הציעה רילוקיישן כשפרסמה תמונה שלה אינסטגרם, תוך כיתוב זה, "זז בלחות. הגיע הזמן להתרווח על מוך."

כאשר עורכי הדין שלה למשמורת, פיט קרנס ו סוזן רולס שטרוםהפילו אותה כלקוחה, לפי הדיווחים כתבתי להלן: "הנימוקים לבקשה הם כי היועץ והנאשם אינם יכולים עוד לתקשר, ואינם יכולים להסכים בעניינים בעלי חשיבות לתיק, ויחסי עו"ד-לקוח נפגעים באופן בלתי הפיך עד כדי כך שהחתום מטה אינו יכול לייצג את הנאשם ביעילות".

קסם דרומי עונה שמונה בכורה ביום חמישי, 23 ביוני, בבראבו.קישור מקור