קתרין דניס חולקת מחשבות על הפסקת 'קסם דרומי', גוון מדיסון כמו

קתרין דניס חולקת מחשבות על הפסקת הקסם הדרומי

קתרין דניס חולקת את מחשבותיה על הפסקת העבודה קסם דרומי.

לאחר שכיכבה בכל אחת משמונה העונות של סדרת הריאליטי, קתרין חשפה אם היא שוקלת ברצינות לעזוב את התוכנית, תוך שהיא מציינת את התפיסות השגויות הגדולות ביותר שהיא מאמינה שיש למעריצים כלפיה, הסבירה את החרטה הגדולה שיש לה מהתקופה שלה בסדרה, ועוד.

"זה תמיד עובר לי בראש כמו יתרונות וחסרונות של לעשות את זה עוד שנה, אבל אני מרגישה כל כך מושקעת בתוכנית", אמרה קתרין בפרק ב-15 באוגוסט של מאחורי חבל הקטיפה עם דוד יונטף פודקאסט. "אני מרגישה כל כך מחוברת לתוכנית כי כאילו הייתי… בת 21 כשהיא התחילה… ילדתי ​​את בתי. ילדתי ​​את בני. אני פשוט מרגיש סופר מעורב בזה. אז אף פעם לא הייתי בהכרח רק כמו, 'בתוכנית הזאת…' היו לי תקופות שבהן אני כמו, 'אני אלך', אבל אף פעם לא הייתי רציני".

עם זאת, קתרין הייתה ממוקדת עם "הרבה" תפיסות שגויות במהלך השנים.

"אולי אחת התפיסות המוטעות הגדולות היא שאני לא רוצה ללמוד, אני לא רוצה לנהל את השיחות האלה, כי אני כן. לפעמים אני פשוט לא יודעת, תמיד יודעת איך לסנגר על עצמי", הסבירה, וציינה שהיא לא תמיד הכי טובה ב"לנסח איך [she’s] מַרגִישׁ."

למרות שקתרין לא תמיד הוצגה באור הטוב ביותר, היא אמרה שהיא עושה כמיטב יכולתה לא להתחרט.

"אני מנסה ותמיד נאמן לזה. [But] בכל פעם שסיפרתי [Whitney Sudler-Smith], אני חושבת שללך ליפול על סכין, זו לא הייתה הדרך הנכונה שהייתי צריכה להתמודד עם זה", הודתה. "זה בהחלט חרטה, אבל רק פעלתי באותו הרגע."

עוברים אל מדיסון לקרויקתרין הסבירה מדוע היא מאמינה שהכוכבת שלה קיבלה כל כך הרבה תשומת לב מפורסמת – תוך שהיא זורקת קצת צל בדרכה.

"יש לה את כל הבחורה הבלונדינית היפה השכנה הזאת, אבל גם די בטי, אז זה גם לוהט וסקסי. אני פשוט חושב שהיא סוג של אדם מסקרן. יש לה הרבה אנרגיה. יש הרבה אנרגיה שמושכת, אבל אז היא יכולה לשרוף אותך ככה", אמרה קתרין.

וכשנשאל על הטענות על היותו "מטפס חברתי" נגד מדיסון, שהיה מקושר אליו אלכס "א-רוד" רודריגז בתוך הרומן העבר שלו עם ג'ניפר "ג'יי-לו" לופזול ג'יי קאטלר לאחר גירושיו מ קריסטין קוואלאריאמרה קתרין, "אני חושבת שזו אמירה הוגנת."

באשר למי היא הכי קרובה היום, אמרה קתרין לווה בונפרטה היא הכוכבת היחידה ש"נשארה בקשר", בעוד שרבים נטשו אותה בזמנים קשים.

"בכנות, היא התקשרה כמה פעמים ואז מדיסון לקרוי התקשרה אליי ביום ההולדת שלי. אבל אחרת, כאילו, אני לא יודע. באמת שמרתי לעצמי אחרי כל מה שעברתי", הסבירה. "הבנתי שיש הרבה אנשים שאין להם אהבה אליי… נכוויתי ממש ממש רע על ידי כמה בנות… הייתי למטה והם עזבו את הצד שלי."

כשקתרין נשאלה אז מי מחבריה לשעבר לצוות, מחוץ לנדון קלמנטס, צ'לסי מייסנראו קמרן יובנקסהיא תחזיר לתוכנית, היא קראה לצ'לסי.

"היחידה שבאמת אהבתי היא צ'לסי. כי היא תמיד הייתה אמיתית איתי עד כמה שאני יודע," שיתפה קתרין.

מאוחר יותר, לאחר מתן שמות עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס בתור התוכנית של בראבו שהיא הכי תרצה להיות בה אם היא לא הייתה בה קסם דרומיקתרין אמרה שהיא התלהבה אריקה ג'יין ב-BravoCon.

"הכי נדהמתי לפגוש את אריקה ג'יין ב-BravoCon", היא חשפה. "שלחתי לה הודעה באינסטגרם. הייתי בדיוק כמו, 'אלוהים אדירים, אני אשמח לפגוש אותך…' ומה אתה יודע? פגשתי אותה. אז הרגשתי כמו פאגירל שכזה כשזה קרה. היה כל כך כיף. זו הייתה חוויה כל כך מגניבה".

גם בפודקאסט, קתרין, שחולקת שני ילדים עם החבר לשעבר תומאס רוונלכולל הבת קנסינגטון, 8, והבן סנט ג'וליאן, 7, אישרו שהיא רוצה ילדים נוספים.

"בהחלט. אני רוצה… לפחות כמו עוד שני ילדים. ילד וילדה", היא חשפה. "ואז אם אנחנו רוצים יותר, יש לנו יותר."

קסם דרומי עונה שמונה תשודר בימי חמישי ב-9/8 ב-Bravo.

קישור מקור