קתרין דניס מאשרת את יציאתה מהקסם הדרומי

קתרין דניס הפכה את זה לרשמי – היא כבר לא חברה בקאסט קסם דרומי. עד כה, בת ה-31 שמרה על שתיקה על רקע הדיווחים על פיטוריה, שלטענתה היה קשה לעבוד איתה.

כשהתוכנית החלה ב-2014, קתרין הייתה בת 21 שותפה לדייטים תומס רוונל, המבוגר ממנה ב-29 שנים. לבני הזוג לשעבר יש כעת שני ילדים משותפים וכיום הוא מסובך במאבק משמורת.

בהצהרה דרך אֲנָשִׁיםקתרין אישרה את עזיבתה מהמופע המצליח של בראבו.

"איזו נסיעה פרועה זו הייתה!" קרא הכוכב. "האם אתה מאמין שהייתי בן 21 כשהתחלתי לצלם את הקסם הדרומי, עוד בעונתו הראשונה? זה היה בשנת 2013, ובעשור שלאחר מכן, ניתן לומר בוודאות שהחיים שלי השתנו בדרכים שלא יכולתי לדמיין. זה לא תמיד היה קל, אבל אני כל כך בר מזל שהיו לי שם מצלמות ריאליטי, שמצלמות כל כך הרבה רגעים שלעולם לא אשכח (וכמה, אפילו, שהייתי רוצה).

היא המשיכה ואמרה, "כולכם צפיתם בי גדלה, הופכת לאימא לשני ילדים מדהימים, ובונה חברויות שתמיד אצור. ולאורך כל זה, האהבה שגיליתם אליי לא רק נתנה לי את הכוח שהייתי צריך להתמודד עם הכל, אלא גם עזרה לי להבין שאני לא לבד. אני כל כך אסיר תודה."

"אני אשא איתי את האהבה הזו כשאני נכנס לפרק הבא בחיי, הרחק מעדשת הקסם הדרומי. אני אסיר תודה על בראבו, המפיקים ב-Haymaker וחבריי לקאסט בצ'רלסטון על הכל", המשיכה קתרין. "ואני נרגש לקראת מה שיבוא אחר כך. אם זה יהיה כמו העשור האחרון, זו תהיה נסיעה בלתי נשכחת. LFG [let’s f—ing go]."

לאחר האישור שלה, הכוכבת עשתה זאת אינסטגרם וכתבה פוסט סתמי, שמתייחס לכאורה למצבה החדש.

"כדי לקום מהאפר של עצמו, עוף החול קודם צריך להישרף", כתב הכוכב ב-11 בינואר, וייחס את הציטוט לסופר. אוקטביה באטלר.

האם קתרין רמזה שכן נשרף מאת בראבו? שום דבר בהצהרה שלה לא מעיד שהיציאה הייתה החלטתה שלה. זה אולי מחזק את הדיווחים האחרונים על כך שהיא פוטרה.

על רקע היציאה שלה, קתרין, על פי הדיווחים, הצטרפה ל-OnlyFans, וכרגע היא גובה 14.99 דולר לחודש ממנויים.קישור מקור