קתרין דניס מדברת על אובדן המשמורת על ילדים, מטילה את קמרן

בראיון חדש חושפני ומרגש, קסם דרומי כוכב, קתרין דניסשופך אור על מה שבאמת קרה בשנה שעברה, כולל מאבק המשמורת שלה עם האקס תומאס רוונל מניפולציה לכאורה נגדה בבתי המשפט, והיכן היא עומדת עם חבריה בעבר ובהווה.

מדבר בפודקאסט Side Piece עם מליסה פייסטר, קתרין אמרה שהיא חושבת שכל מה שקשור להסכם המשמורת שלה עם תומס הולך "בסדר גמור" בשנה שעברה.

"ביום השנה של כמעט שנה לסיום התיק, מגישים לי כמה רמזים עדינים לכך [Thomas] עמד לעשות משהו. הייתי צריך לדעת יותר טוב, אבל לא ידעתי," אמרה קתרין.

בהמשך לכך, קתרין ידעה שלתומס יש משהו בשרוול, במיוחד מאז שנבדקה חיובית למריחואנה.

"כן, זה היה הלם עבורי. את יודעת מה אמרו לי, שהלכתי לגמילה כי הייתה לי בעיה עם גראס, שזה נחשב לחזרה", הסבירה.

קתרין מספרת שמאז היא עברה מהומה במאמץ רק לראות את ילדיה, שלדברי קתרין, זה רק 40 שעות בחודש, ומפוקח לחלוטין.

"אני זוכה לראות את הילדים שלי כל סוף שבוע 9-7 בפיקוח של מישהו שממונה על ידי בית המשפט. הם מקלידים מה [my kids] לאכול, לכתוב מה שהם אומרים. הם ממש עוקבים אחרי לכל חדר. אני אפילו לא יכול ללכת לשירותים לקחת את הבת שלי לשירותים".

כוכבת הקסם הדרומי גם חשפה כמה נטל כלכלי מוטל עליה רק ​​כדי לגרום לביקורים האלה לקרות.

"אני משלם 4,000 דולר לחודש [to see her children]ואני צריך לשלם [Thomas’] מטפלת 500 דולר כדי להסיע אותם מאייקן." (היכן תומס מתגורר כעת.)

קתרין ממשיכה וטוענת כי "כל העניין הזה היה תכסיס גדול עבור תומס לעבור לאיקן, SC, דבר שהוא עשה מיד לאחר שלקח את הילדים ממני. פשוטו כמשמעו, ביום שהייתי אמור לקבל אותם ולאסוף אותם מבית הספר".

לאחר מכן קתרין קיבלה אמירה נרגשת בקול, "זה היה נורא… איך אני בכלל מעבד את העובדה שאין לי אותם." עם זאת, היא אומרת שהיא הייתה חזקה ומנסה להתקדם בעזרת שאר צוות השחקנים שלה, חלקם יותר מאחרים.

קתרין חשפה שאין אהבה אבודה בין הקודמים שלה קסם דרומי כוכב משותף, קמרן יובנקס, שיכלה "להדריך" אותה מכיוון שהיא הייתה הקאסט האחר היחיד שיש לו ילדים. (TBH, קתרין הפיצה לכאורה שמועות בגידה על נישואיו של קמרן.)

"להיות אמא, אישה מבוגרת ממני מחזור, לראות אותי בגיל 21 עוברת את כל זה… הייתי נאיבית, היא יכלה להדריך אותי או לעזור לי, להתערב ולדאוג. אבל היא לא עשתה זאת. אז, אפי לה," והוסיף, "אני לא אומר שמשהו לא בסדר איתה, אנחנו פשוט שונים, ואני מבין את זה עכשיו."

לגבי מי שכן יש לו את הגב של קתרין והוא מסוגל להישען עליו, קתרין מצאה נחמה קרייג קונבר, אוסטן קרולו שפ רוז.

"אני אגיד ששפ, אוסטין וקרייג כולם תמכו. אני מדבר עם אוסטן כנראה הכי הרבה, והוא באמת מלא חמלה, והוא מקשיב, ומה שהוא אומר בחזרה בעצם הושקעו בו מחשבה". קתרין אמרה לפני שהוסיפה, "לעולם לא אפקפק בכבוד שלהם אלי. שהם כן רואים אותי על כל מה שאני".

באשר לאן הדברים יתגלגלו מכאן, לקתרין יש מסר למי שלא אומרים.

"כולם היו כמו 'אוי, היא הגיעה לשיא שלה'… ברור, אני הולך להשתפר הרבה יותר ממה שהייתי אי פעם."

קסם דרומי משודר כרגע ביום ראשון בערב בשעה 21:00 EST בבראבו.קישור מקור