קתרין דניס מפוטרת מ'קסם דרום', גלה למה

קרדיט: צ'ארלס סייקס/בראבו

קתרין דניס לפי הדיווחים פוטר קסם דרומי אחרי שמונה עונות.

בדיוק כששאר חברי הקאסט החלו לצלם את העונה התשיעית הקרובה, ה מלכות בראבו באינסטגרם גילתה שקתרין "בחוץ". וכעבור שעות, דיווח נוסף טען ש"אי-הופעה" שלה ויחס לקוי לאנשים על הסט הביאו לכך שלא הוצע לה חוזה חדש.

"אני יודע שבראבו לא הציע לה חוזה, אבל כשאתה מתייחס לאנשים בצורה גרועה כמו שהיא נוהגת להם סוף סוף נמאס מזה", גילה מקורב בפני השמש האמריקאית ב-9 בינואר. "היא לא מופיעה בזמן או מופיעה בכלל במהלך הצילומים הרבה… היא מתייחסת לאנשים כאילו הם מתחתיה. היא לא סובלת שמישהו עושה טוב יותר או מקבל יותר תשומת לב ממנה".

ידוע כי קתרין גם מטילה התקפי זעם על הסט, המשיך המקור.

“אני חושב שבגלל זה הובא מפיק חדש; הקודם לא יכול היה להתמודד עם זה יותר", הסביר המקורב. "אני יודע שהיו לה בעיות כסף ועכשיו אני לא יודע איך היא תעבוד, מעולם לא הייתה לה עבודה. אני דואג בשבילה, אבל אולי זו קריאת השכמה”.

כפי ש קסם דרומי המעריצים אולי שמעו, קתרין עמדה בפני פינוי בשלוש הזדמנויות נפרדות בשנת 2022 לאחר שלא שילמה שכר דירה. אבל בדצמבר, לאחר שלכאורה הדביקה את התשלומים, קתרין השיגה ניצחון בבית המשפט.

גם בשנת 2022, Kathryn's להיפגש עם קתרין לפי הדיווחים, הפודקאסט בוטל (אם כי יש האומרים שהוא הפסיק לשידור עקב "בעיות תזמון") חודשים ספורים לאחר השקתו.

"קתרין ואמנדה רצו שהפודקאסט יתפוצץ ויהפוך להצלחה הענקית הזו, אבל זה פשוט לא עבד כמו שתכננו", אמר מקור ל-The US Sun בקיץ שעבר. "אמנדה עברה לשיקגו והם אף פעם לא יכלו לסנכרן את לוחות הזמנים שלהם – שניהם היו כל כך עסוקים ולא יכלו יותר להיפגש בביתה של קתרין."

"הם ישמחו להתחיל את זה שוב כי הם חשבו שזה היה פיצוץ להקליט, אבל לקתרין גם הרבה קורה עכשיו. הם בהחלט עדיין חברים קרובים", הוסיף המקורב.

באחר קתרין דניס חדשות, היא פנתה ל-Instagram Story שלה ביום שני בערב כדי לשתף ציטוט של RuPaul שפורסם בעבר על ידי ליסה רינהמי יצא עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס אחרי שמונה עונות ביום חמישי שעבר.

"דע מי אתה ומסור אותו בכל עת", נכתב בציטוט.

הקסם הדרומי קתרין דניס משתפת את הפוסט של ליסה רינה על מסירה על רקע ירי לכאורה

קסם דרומי העונה התשיעית נכנסה להפקה בתחילת החודש בצ'רלסטון, דרום קרוליינה.

קישור מקור