כוכבת הקסם הדרומי קתרין דניס מצטרפת למעריצים בלבד לאחר שדיווחה על הורדה כפי שהיא טוענת

קתרין דניס מצטרפת למעריצים בלבד לאחר הורדת הקסם הדרומי

קתרין דניס הלך בדרכם של ברבולבריטיים בהווה ובעבר, כולל לארסה פיפן, דניס ריצ'רדס, סוניה מורגןו דניאלה שטאובעל ידי הצטרפות ל- OnlyFans.

בעקבות תביעות שמהן פוטרה קסם דרומישאחריו עלה דיווח המצביע על כך שהיא למעשה הורדה לתפקיד נמוך יותר, קתרין הוסיפה את הקישור לחשבון OnlyFans שלה לביוגרפיה שלה באינסטגרם ובמקביל גם אמרה למעריצים ולעוקבים שלה שהיא התוכנית.

בצילום מסך של החשבון של קתרין ששותף על ידי בראבו ברייקינג ניוז עַל אינסטגרםקת'רין מתארת ​​את עצמה כדמות ציבורית המתגוררת בצ'רלסטון, דרום קרולינה, לפני שהצהירה, "אני [Southern Charm]", וכולל קישור לדף הבית של OnlyFans שלה.

קתרין דניס מצטרפת למעריצים בלבד לאחר הורדת הקסם הדרומי

קישור ל הדף OnlyFans של קתרין מראה שהיא גובה כעת 14.99 דולר לחודש עבור מנוי, אך לא ידוע כמה היא מתכננת לחלוק עם המנויים שלה.

בעקבות סדרה של דיווחים מקוונים בנוגע ליציאה הפוטנציאלית של קתרין מ קסם דרומישהראשון שבהם הגיע מה מלכות בראבו באינסטגרם, מועד אחרון שיתפה כי אם לשניים תחזור לתוכנית לעונה תשע, שהחלה לצלם בשבוע שעבר, אך לא במשרה מלאה. במקום זאת, נאמר כי תפקידה הוא תפקיד של "כוכבת אורחת", בדיוק כפי שהייתה כשהסדרה שודרה את עונתה הראשונה ב-2014.

כפי שהמעריצים יזכרו, קתרין יצאה לרומן עם חבר שחקנים לשעבר תומאס רוונל במהלך עונת הבכורה. ולמרות שמערכת היחסים ביניהם לא הצליחה בסופו של דבר, למרות קבלת הפנים של שני ילדים, הבת קנסינגטון, 8 והבן סנט ג'וליאן, 7, היא שודרגה למשרה מלאה בזמן לעונה השנייה.

החדשות על תפקידה המופחת של קתרין מגיעות ימים ספורים לאחר שמקורב אמר ל-US Sun כי קתרין איבדה את תפקידה בתוכנית בגלל אי-ההצגות המתמשכות שלה ויחס לקוי לצוות הסדרה.

"כשאתה מתייחס לאנשים בצורה גרועה כמו שהיא נהגה, סוף סוף נמאס להם מזה", חשף המקורב. "היא לא מופיעה בזמן או מופיעה בכלל במהלך הצילומים הרבה… היא מתייחסת לאנשים כאילו הם מתחתיה. היא לא סובלת שמישהו עושה טוב יותר או מקבל יותר תשומת לב ממנה".

“אני חושב שבגלל זה הובא מפיק חדש; הקודם לא יכול היה להתמודד עם זה יותר", המשיך המקור. "אני יודע שהיו לה בעיות כסף ועכשיו אני לא יודע איך היא תעבוד, מעולם לא הייתה לה עבודה. אני דואג בשבילה, אבל אולי זו קריאת השכמה”.

קסם דרומי עונה תשיעית ככל הנראה תשודר מתישהו מאוחר יותר השנה ב-Bravo.קישור מקור