ראה את התמונות של תרזה ג'ודיצה! לובש ביקיני פנדי בשווי 620 דולר

תרזה ג'ודיצה ו לואיס רולס חזרו למדינה בה התארסו.

לאחר שקשר את הקשר בניו ג'רזי מוקדם יותר החודש, ה עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזי חברי צוות השחקנים נסעו למלון היוקרה Calilo ביוון, שם הם הראו את מבנה הגוף הכושר שלהם כשהם הגיעו לחוף בבגדי ים, כולל ביקיני של פנדי בעלות מונוגרמה בשווי 620 דולר.

על פי דיווח מ אֲנָשִׁיםתרזה שילבה את החליפה היקרה עם תכשיטי זהב, כולל זוג חישוקים וצמידים, לטיול החוף שלה לפני שהעבירה את המראה לשעות היום עם זוג מכנסיים וסנדלים מודפסים עלי דקל.

בסרטון ששיתף לואיס בסטורי שלו באינסטגרם, תרזה נראתה יושבת על נדנדה בביתן, שהיה מוקף בנוף שופע.

RHONJ Terresa Giudice על תנופה במהלך ירח דבש

לגבי לואיס, הוא נראה בחוף הים בחולצת טריקו כחולה מכופתרת עם נעלי טניס, מכנסי לוגו קצרים של Balmain ותיק חוף של כריסטיאן דיור, הנמכר במחיר עצום של 3,600 דולר.

RHONJ לואיס רולס בירח דבש עם תיק כריסטיאן דיור

בני הזוג נהנו גם מטיול במסוק, אשר לואיס תיעד ב-IG Story שלו.

RHONJ Terresa Giudice בנסיעה במסוק

כשתרזה ולואיס נחתו לראשונה ביוון, הזוג צולם על החוף, שם לבשה תרזה ביקיני ורוד לוהט ולואיס לבש זוג מכנסיים קצרים אדומים.

כעבור זמן מה, הם נראו שוב.

תרזה ולואיס יצאו לחופשה הרומנטית שלהם לפני ימים אחדים, לאחר שאמרו "I do" בטקס באחוזת פארק שאטו בניו ג'רזי כשהם מוקפים במשפחתם ובחבריהם, כולל מספר עקרות בית אמיתיות ואת שלהם RHONJ חברים לצוות, ג'ניפר איידין, מרגרט ג'וזפסו דולורס קטניה.

ובעוד תרזה נמצאת בעיצומו של ריב מבולגן עם אחיה, ג'ו גורגהואשתו, מליסה גורגהשלכאורה דחפה שמועת בגידה שקרית לגביה, נראה שהיא לא מוטרדת לחלוטין כשהיא ולואיס ממשיכים לתפוס את המראות של יוון.

עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי עונה 13 צפויה לצאת לאקרנים מתישהו מאוחר יותר השנה או בתחילת השנה הבאה, ולאחריה דווח על ספיישל חתונה מרובה פרקים בהשתתפות תרזה ולואיס.קישור מקור