סרטון: ראה את הצילומים של קתרינה מאזפה ללקק שפתיים אצל ליסה הוכשטיין תוך כדי התרוצצות עם לני כשליזה מצילה אותה בתור

ראה וידאו של ליסה הוכשטיין מתעמתת עם חברתו של לני

ליסה הוכשטייןחמותו של, מרינה הוכשטייןזה עתה שיתף סרטון מזעזע של עקרות בית אמיתיות של מיאמי מפגש של חבר צוות עם בעל מנוכר לני הוכשטיין וחברה צעירה בהרבה קתרינה מאזפה באירוע פורמולה 1, שנדון לאחרונה בתערוכה.

לאחר הפרק החדש של יום חמישי בסדרת הריאליטי Peacock ראתה את ליסה, בת 40, מספרת למרינה על ההיתקלות, שבמהלכה הדוגמנית בת ה-27 ליקקה את שפתיה על ליסה כשהיא מתעמתת איתה לגבי "הרס" משפחתה עם לני, בן 56 , הודלף קליפ של קתרינה שעושה בדיוק את זה כשלני שאל את אשתו, "מה את עושה?"

"כפי שליסה ולרסה הקניטו את הפרק האחרון של [RHOM]ליסה התעמתה עם לני והאישה האחרת בפורמולה 1 והנה הסרטון (כולל ליקוק השפה!) שפרסמה אמא ​​של לני." מלכות בראבו שיתפו עם העוקבים שלהם באינסטגרם, יחד עם הסרטון של לני וקתרינה, שנצפו יחד לראשונה במאי, לפני הודעת הגירושים של לני.

בקטע התגובות של הפוסט, מעריצים של RHOM באופן מובן היו מוטרדים, ורבים תוהים איך ליסה נשארה כל כך רגועה.

"נואוו שתי הבנות מחייכות… השטן חי ובועט", כתב אחד, וסימן לאופן שבו קתרינה וחברתה חייכו ונראו מצחקקים כשקתרינה התעמתה על מערכת היחסים שלה עם המנתח הפלסטי הנשוי.

"ליסה היא אדם טוב יותר ממני", ציינה אחרת.

ושלישית הסכימה, וכתבה, "אני אנטי אלימות אבל הייתי גוררת אותה אחרי ליקוק השפתיים הזה. לא גברתי."

בינתיים, מישהו אחר אמר לקתרינה, כנראה בעוד א דליפות NeNe קול, "סגור את הרגליים לגברים נשואים!"

"יש לו את החוצפה לשאול מה היא עושה ובכל זאת הוא נשוי ושם עם ה-GF שלו??! אני לא מאשר אלימות אבל שניהם היו נגררים משם", שיתף מעריץ אחר.

לאחר פרסום הקליפ, ליסה פנתה לסטורי שלה באינסטגרם, שם היא פרסמה כמה צילומי מסך של לני וקתרינה, שאחד מהם הציג את "החלק הצדדי" של ליקק השפתיים של קתרינה.

RHOM ליסה הוכשטיין משתפת תמונה של ליקק שפתיים של קתרינה לאחר עימות

במהלך הפרק החדש של יום חמישי של RHOMפרצה ליסה בבכי לאמא של לני כשסיפרה על ההיתקלות שלה עם לני וקתרינה בזמן שיצאה לארוחת צהריים.

"הלכתי אל הילדה ואמרתי, 'למה את עושה את זה? למה אתה כל כך רשע? למה אתה כזה הורסת בית? למה אתה הורס את המשפחה שלי?' והיא הביטה בי והיא ליקקה את שפתיה. היא ליקקה את שפתיה!" קראה ליסה. "ואז ללני לא היה אכפת. היא נגעה בגבו ובדיוק כאילו… איבדתי את זה. איבדתי את זה. בכיתי. אני רעדתי."

"אלוהים אדירים! אלוהים אדירים! הו!" ענתה מרינה. "זה מגעיל… אלוהים אדירים. איזו מין אישה היא? היא רעה!"

פרקים חדשים של עקרות הבית האמיתיות של מיאמי העונה החמישית מתחילה להזרים ב-Peacock בימי חמישי.קישור מקור