ראה תמונה של Meghan King לפני ואחרי השתלות חזה

קרדיט: ג'נט גוך / AFF-USA.COM / MEGA

מייגן קינג שיתפה ביום רביעי מצגת תמונות של גופה לאחר הניתוח באינסטגרם

שעות ספורות אחרי הבעל לשעבר ג'ים אדמונדס הצליל אותה בגלל התוכן המיועד מדי מיניות בראיון עם אשתו קורטני אוקונורה עקרות בית אמיתיות ממחוז אורנג' אלום עלתה לעמוד האינסטגרם שלה, שם פרסמה תמונות לפני ואחרי בעקבות עבודות האף והציצים שלה.

"אני מניח שקל יותר להישאר נאמן לשלי [filter free 2023] התחייבות כאשר ביצעתי לאחרונה כמה התאמות 'מסנן' כירורגיות ולא ניתוחיות [CosmetiCare] עם [Dr. Michael Niccole]", היא התחילה ב-18 בינואר. "תמיד הייתי גלויה לגבי כל שיפורים שהיו לי (הפעם רציתי את המלאות בשדיי בחזרה ומחשוף קטן, ומאז שהייתי בהרדמה בחרתי לצבוט את הקצה של האף שלי להתאמה קלה). החזה שלי כל כך רחב אז זה תמיד גרם לי להרגיש גברית מבחוץ אבל הרגשתי כל כך נשית מבפנים ולכן החלטתי לעשות את הדבר הזה שנקרא 'שיפור קוסמטיקה'".

כשהיא ממשיכה בכיתוב שלה, מגהן הודתה שהיא מפקפקת במסר שהניתוחים שלה שולחים לאחרים.

"אני שואל את עצמי אם זה מתיישב עם מסר האותנטיות שאני רוצה לשלוח תמיד והתשובה שלי היא, כן, אני חושב שכן. מכיוון שחיים אותנטיים לא חייבים להיות הגיוניים לאחרים, מותר למוח שלי להשתנות ומותר לי להשתנות", היא קבעה. "אני אוהב להרגיש בטוח אבל אני המבקר הכי גדול שלי. אשמח להסתכל על הגוף שלי ולהגיד, 'וואו, אתה יפה בדיוק כמו שאתה', ועכשיו, בעזרת החלפת שתלים בחזה, קרנף קטנטן וקצת סקולפטרה כדי לשמור על הפנים שלי שמנמנות , עידו."

RHOBH Meghan King לפני ואחרי בוב ג'וב

לאחר מכן, מגהן מחאה כפיים למבנה הגוף החדש שלה, והזכירה למעריציה ולעוקביה שהיא ילדה שלושה ילדים, כולל הבת אספן בת ה-6 והבנים התאומים בני ה-4 הייז והארט.

"תראה את הגוף הזה!" היא הכריזה. "אתה מאמין שזה משעמם [three] ילדים וצברו 70 [pounds]? בדוק את הבקע הזה! הרווחתי את זה! דיסטזיס! נשווה סיפורי לידה?!"

לדברי Meghan, היא לא מאמינה שאנשים צריכים לשפוט אחד את השני בתוך מסעותיהם האישיים.

"הנקודה היא לא שאנחנו שופטים זה את זה על חוסר עקביות כביכול, אלא חוגגים את האותנטיות שלהם לעצמם. אתה. לִי. אנחנו הבוסים שלנו, אנחנו מנהלים את ההופעות שלנו, ואנחנו מדווחים לעצמנו", הוסיפה.

RHOC Meghan King לפני ואחרי אף

מגהן הופיעה בתפקיד במשרה מלאה עקרות הבית האמיתיות של מחוז אורנג' מעונה 10 עד עונה 12.קישור מקור