תמונות: קנדי ​​בורוס של RHOA משתפת תמונות לפני ואחרי של הקטנת חזה והרמת, מאשרת שהיא חוזרת לעונה 15

ראה תמונות של קנדי ​​בורוס לפני ואחרי הרמת חזה

קרדיט: Xavier Collin/Image Press Agency/MEGA

קנדי בורוס מיחזר אותה עקרות בית אמיתיות מאטלנטה עונה תשיעית מחפשת הופעה בפרק של יום ראשון בערב של צפו בשידור חי מה קורה. וכשעשתה, היא גם הציגה לראשונה את התוצאות של הליך ניתוח פלסטי באוגוסט 2021.

כשהיא הצטרפה למארחת אנדי כהן במועדון בראבו לאחר הפרק האחרון של מפגש עונה 14 בת שלושה חלקים, קנדי ​​לקחה את סטורי האינסטגרם שלה, שם חבר השחקנים הוותיק ביותר של הסדרה שיתפה כמה תמונות לפני ואחרי שלה לאחר שעברה הקטנת חזה והרמת חזה .

"הקטנת החזה הזו [and] הרמה הביאה את הציצים שלי לשבת כמו שצריך, עכשיו לעומת אז!" קנדי כתבה בכיתוב של הפוסט שלה ב-18 בספטמבר, שהציג תמונה מהקלטת ה-2017 RHOA מפגש עונה תשיעי ואחד מיום ראשון WWHL הקלטת.

מניות RHOA Kandi Burruss לפני ואחרי הקטנת חזה והרמה

קנדי דנה לראשונה בניתוח שלה בערוץ היוטיוב שלה באוגוסט בשנה שעברה.

"החלטתי להקטין את השדיים שלי", היא חשפה אז. "ובשבילי זה היה עניין שלם של מי אני הולך ללכת כדי להקטין את השדיים שלי. האם התכוונתי לצאת מהעיר ולעשות את זה? האם התכוונתי להישאר באטלנטה ולעשות את זה? האם הייתי הולך לרופא שהיה קרוב לאטלנטה ולעשות את זה? מנסה למצוא את הזמן לעשות את זה…"

"ובזמן שעשיתי את המחקר שלי הייתי כאילו, כל כך הרבה אנשים עושים עבודה, כל כך הרבה אנשים עושים דברים אבל אף אחד לא רוצה לדבר על זה. אז אני הולך לדבר על זה!" היא הוסיפה.

באחר RHOA חדשות, קנדי ​​השתתפה לאחרונה בשידור חי של אמזון, במהלכו אישרה את חזרתה לעונה ה-15 הקרובה של הסדרה.

"לא ראית אותי בעונה שעברה, עונה 14? ונחש מה, מותק? אתה תראה אותי בחזרה לעונה 15. כן!" הכריז קנדי ​​בקליפ מהשידור ששותף על ידי בראבו סנרק סייד באינסטגרם ב-16 בספטמבר. "אנחנו מתחילים שוב בקרוב. אז תתבאס ממני! אתה הולך להיות חולה עליי!"

עקרות הבית האמיתיות של אטלנטה עונה 14 מסתיימת בחלק השלישי של ספיישל האיחוד ביום ראשון בערב, 25 בספטמבר, בשעה 8/7 ג' בבראבו.קישור מקור