רובין דיקסון וחואן דיקסון של RHOP נשואים שוב רשמית!

רובין דיקסון ו חואן דיקסון נשואים רשמית – שוב.

על פי דיווח חדש, בני הזוג, שהיו נשואים בעבר מ-2005 עד 2012 וחולקים שני בנים, קורי, 14, וקרטר, 13, אמרו "I do" בפעם השנייה כשהמצלמות התגלגלו לפרק הסיום של העונה השביעית הקרובה. שֶׁל עקרות הבית האמיתיות של פוטומק.

ב-23 בינואר, אֲנָשִׁים אישר את החדשות עם הקוראים, וקבע שצילומי החתונה הסודית של רובין, 43, וחואן, 44, צולמו לאחר ההפקה – ולא כללה אף אחת מהתמונות של רובין RHOP חברים לצוות.

העיתון חשף גם שרובין צפויה לדבר יותר על החתונה האינטימית במפגש, שצולם בשבוע שעבר.

כזכור המעריצים, רובין וחואן קיבלו רישיון נישואין באוגוסט בשנה שעברה במשרד הפקיד של מחוז הווארד במרילנד. ובאותו זמן, פקיד במחוז אישר שיש להם עד פברואר להינשא.

בפרק של יום ראשון של RHOPרובין נראתה מדברת עם כוכבים שותפים ג'יזל בראיינט, אשלי דרבי, קנדיאס דילארד-באסט, מיה תורנטון, קארן הוגר, ד"ר וונדי אוספו, צ'ריס ג'קסון-ג'ורדןו ג'קלין בלייק על חתונתה הממשמשת ובאה עם חואן על רקע מסע שחקנים למקסיקו.

"אני אפילו לא יודע אם אני רוצה חתונה. אני לא יודעת אם אני צריכה אחד כזה – כמו חתונה מסורתית", היא הודתה.

לדברי רובין, היא קיוותה לשמור על דברים "סופר פשוטים" עם טקס פרטי בהשתתפות חואן והילדים בלבד.

"זה יהיה רק ​​ארבעתנו. אנחנו לא מספרים לאף אחד", שיתפה, והוסיפה מאוחר יותר, "זה פשוטו כמשמעו רק טקס וזהו. אנחנו לא צריכים לא עוגה, לא קבלת פנים – כלום."

ואז, בכתב וידוי, היא הצהירה עוד, "המחשבה על חתונה אמיתית וכל הפאר והנסיבות הכרוכות בכך, זה לא מרגש אותי. זה פשוט מרגיש יותר מיוחד לעשות את זה באופן פרטי, בלי לדאוג לכל אחד אחר ואיך הם תופסים את זה".

למרות שרובין ודיקסון המשיכו לחיות יחד לאחר גירושיהם למען ילדיהם, מערכת היחסים הידידותית שלהם הפכה בסופו של דבר שוב לרומנטית. בעונה הרביעית, הם היו "[doing it] כמו ארנבות", ובעונה החמישית הם התארסו מחדש.

"מתוק יותר בפעם השנייה! תודה לכל מי שאהב, תמך, השריש והתפלל עבור חואן ואני", אמר רובין באינסטגרם באותה תקופה. "אנחנו באמת מעריכים את כל האהבה ואיחולי הברכות כשאנחנו יוצאים ל-#DixonsPartDeux."

בשיחה עם PEOPLE ב-BravoCon באוקטובר, רובין הודתה שהיא וחואן התקרבו בעקבות המאבקים שלהם.

"אני אהיה כנה, אם חואן ואני לא היינו שבורים ובכנות אם לא היינו בתוכנית, כנראה שלא היינו ביחד היום", אמר רובין. "אני אומר שבגלל שצריך להתאחד כשאתם נאבקים כלכלית וצריכים לתמוך אחד בשני למען ילדיכם, זה היה בגלל שרצינו אחד את השני להגיע למקום טוב יותר כי יש לנו ילדים."

"אם היינו מתגרשים והיינו במקום מצוין מבחינה כלכלית, הוא היה בחופש, אני לא יודע, [in] קליפורניה, חי את חייו", היא המשיכה. "הייתי יוצא לניו יורק לחיות את חיי. לא היינו נאלצים להתכנס כדי לנסות לגרום לדברים לעבוד. … [But] לעבור את המאבקים הפיננסיים האלה, לחיות ביחד ולתמוך אחד בשני ולראות אחד את השני משתפר, צומח ומבסס קריירות, שלמעשה עזר להחזיר אותנו יחד".

לאחר אירוסיהם בדצמבר 2019, רובין וחואן נאלצו לדחות את התוכניות הראשוניות שלהם להינשא עקב מגיפת ה-COVID-19 ובהמשך בחרו להתמקד בבניית בית החלומות שלהם.

עקרות הבית האמיתיות של פוטומק העונה השביעית משודרת בימי ראשון ב-20:00 ב-Bravo.

קישור מקור