רובין דיקסון על אם חואן עדיין מדבר עם מייקל דארבי

רובין דיקסון הופיע ב צפו במה שקורה בשידור חי ביום ראשון בערב, שם דיברה על ארוס חואן דיקסוןמערכת היחסים הנוכחית של מייקל דרביהבעל-לשעבר שלה בקרוב עקרות בית אמיתיות של פוטומק כוכב משותף, אשלי דרבי.

בנוסף לשיתוף של מי שהיא מאמינה שהוא חבר השחקנים הכי פחות אהב של המעריצים ומגיב אליו מישל אובמה כשהגיע כצופה בסדרת בראבו, רובין חשף אם חואן ומייקל עדיין בקשר ודיברו על הקדם-up שלהם.

בפרק ה-18 בדצמבר של WWHLלאחר שנשאלה אם חואן נמצא כעת בקשר עם מייקל, רובין אמרה "לא".

ואחרי אורח עמית ג'יזל בראיינט בשם וונדי אוספו בתור ה RHOP חבר צוות השחקנים שהמעריצים הכי פחות אוהבים, לרובין היה רעיון אחר.

"אני בשלב הזה," היא הודתה.

אבל למרות שלרובין אולי אין את העונה הכי טובה, גם היא וגם ג'יזל התרגשו לגלות שהגברת הראשונה לשעבר מתכווננת – לפחות חלקית.

"[I’m] גאה מאוד," ציינה ג'יזל, ושאלה, "אתה חושב שברק נכנס לחדר וצופה בו איתה?"

היא גם הוסיפה, "סליחה, מישל, מראש על כל הדברים שעשיתי", מכיוון שגם רובין הביעה חרטה.

"עכשיו אני מרגישה נבוכה," היא הצהירה.

מאוחר יותר, תוך כדי הופעה ב- WWHL: After Showרובין נשאל היכן חואן עומד בנושא הסכם הממון שלהם – וסעיף הבגידה הפוטנציאלי שלו – ונשאל מדוע הוא לא יחתום עליו אם הוא באמת בטוח במערכת היחסים שלהם.

"מי אמר שהוא לא יחתום על זה? הוא פחות או יותר כמו, 'רובין, מה שאתה רוצה אני אעשה את זה'. אז אנחנו מגיעים למקום טוב עם זה", אישר רובין.

בינתיים, בשידור החי, רובין הקניטה את תאריך החתונה המתקרב שלה ושל חואן, "תגלה", לפני שהתייחסה לדרמה סביב קנדיאס דילארד-באסטההתלהמות של אינסטגרם בשידור חי.

לאחר שנשאלה אם היא מרגישה שהיא חייבת התנצלות לקנדיאס מכיוון שקנדיאס לא דיברה עליה, קארן הוגראו וונדי בהתלהמות שלה, ולמעשה שיבחה את העסקים שלה, רובין אישרה שהיא לא שמעה את הזרם המלא.

"שמעתי רק את הקטע שראיתי. אני לא צופה ב-IG Live של קנדיאס. אין לי זמן כזה,” הבהיר רובין. "[But] היא צריכה להגיד את זה. אני לא יודע איך אתה ממשיך ואומר 'כל הנשים האלה הן מה שלא יהיה', זה מדרון חלקלק, והסיבה ששמעתי את זה היא כי אנשים חשבו שזה לא בסדר".

ואז אחרי אנדי כהן שאלה אותה אם היא הבינה את זה צ'ריס ג'קסון-ג'ורדן האם, למעשה, היה צריך לעצור אותה בתוך הריב שלה עם וונדי בפרק קודם, רובין הכחישה כל דבר כזה – בעוד אנדי המשיך ללחוץ.

"חסר לנו כאן הקשר כלשהו. היא לא עשתה זאת", הצהיר רובין.

"ובכן, הקליפ מראה שהיא הייתה," ציין אנדי.

"היא לא הייתה צריכה לעצור אותי," חזרה רובין.

"טוב, היא עצרה אותך," המשיך אנדי.

אבל רובין לא היה מודה בדבר כזה.

"היא לא עצרה אותי. היא קמה. היא אפילו אומרת שבאותו רגע זו הייתה תגובה טבעית לקום אבל לא הייתי צריך שהיא תחזיק אותי", התעקש רובין. "היא אמרה לי לעמוד על האמת שלי 20 פעמים. לא הייתי צריך את שאריס שתעצור אותי. היא לא החזיקה אותי. היא פשוט קמה ונגעה בי אבל לא הייתי צריך שהיא תעשה את זה".

"היא עצרה אותך," ענה אנדי.

עקרות הבית האמיתיות של פוטומק העונה השביעית משודרת בימי ראשון ב-20:00 ב-Bravo.

קישור מקור