רובין דיקסון של RHOP על תגובה נגדית, מכנה את וונדי "אנטגוניסטית"

קרדיט: צ'ארלס סייקס/בראבו

רובין דיקסון מדברת על ההתנהגות שהיא הפגינה בפרק של השבוע שעבר עקרות הבית האמיתיות של פוטומק.

לאחר שנקט לכאורה עמדה נגד וונדי אוספו בתוך המאבק שלה עם מיה תורנטוןלמרות שזאת הייתה מיה שזרקה משקה על חברם לצוות, רובין טענה שהריב בין הנשים "באמת לא היה עניין גדול" ברגע שלפני ששיתפה מדוע היא הטיחה את וונדי כ"אנטגוניסטית" והגיבה למעריצים. טענות על צביעות.

"מיה טעתה כשזרקה את המשקה. הלוואי שהיא לא הייתה עושה את זה. אבל הקטע שלי עם וונדי היה שבאמת רציתי שהיא תפסיק כי לא רציתי שהיא תעשה משהו שהיא תתחרט עליו שסיכן את העבודה שלה או את המוניטין שלה", הסביר רובין היום במהלך ראיון ב-23 בנובמבר.

"הסברתי לה שיש לך יותר מה להפסיד ממיה," היא המשיכה. "כשאני אומר לה 'את אנטגוניסטית', אני אומר לה את זה כי אני אומר שאתה תגרום לה לעשות משהו שאתה לא רוצה שהיא תעשה, כי אתה לא רוצה להיתפס בו. אז זה היה כל הקטע שלי, ואני כועס שהם לא באמת הביעו את זה".

בעקבות הפרק, מעריצים רבים, וונדי עצמה, קראו ל-Robyn and ג'יזל בראיינטשגם התייצב לצד מיה, על כך שנראה שהיא בסדר עם ההתנהגות של מיה לאחר שהם היו כל כך נגד מוניק סמואלסעונה חמישית אלימות נגד קנדיאס דילארד-באסט.

"אני אפילו לא מבין את ההשוואה," אמר רובין בתגובה לתגובת הנגד. "בעיני, זה היה שני דברים שונים לגמרי. … לדעתי, לזרוק מים על הפנים של מישהו זה מבולגן. אבל כדי לשוות את זה למוניק שתפסה את קנדיאס והיכתה אותה מספר פעמים, פשוט לא הצלחתי ליצור את הקשר".

רובין המשיך וציין כי וונדי נגד מיה לא הסלימה באותו אופן כמו מוניק נגד קנדיאס.

"זה פשוט לא הפך למצב הזה. כאילו לא היינו כאלה, 'אלוהים אדירים, מיה איומה, או שונדי עשתה את זה'. זה לא היה אחד מהדברים שבהם נקטנו צד. זה היה בדיוק כמו, 'בסדר, זה חייב להיפסק,' נזכר רובין. "עם העניין של מוניק, האלימות לא הייתה בסדר, אבל הייתי מוטרד יותר ממה שקרה אחר כך עם המדיה החברתית, המניפולציות, השקרים וכל זה".

באשר להופעת העונה השביעית של מיה, שכללה סתירה לעצמה ומתן הצהרות מטעות, רובין אמרה כי ייתכן שהיא פועלת למען המצלמות.

"חלק ממני חושב שהיא לא שוכחת את מה שהיא אמרה או מהי האמת. אני קצת חושבת שלפעמים היא פשוט כאילו, 'בסדר, אני רק אעשה טלוויזיה'", חשדה.

לאחר שנוסף ל- RHOP ליהוק לעונה השישית, מיה הביאה חבר ג'קלין בלייק לעונה השביעית. עם זאת, מערכת היחסים ביניהם נראתה רחוקה מלהיות יציבה בשבועות שחלפו מאז.

"בהחלט יש משהו," אישר רובין. "אני בהחלט חושב שאחד ממש לא בסדר, וזה לא יהיה טוב עבורה כשאנשים יראו את זה מתגלגל."

בעוד סיפור גדול נוסף היו ההאשמות הרבות שעלו נגד כריס באסטרובין אמרה שאמנם היא לא רוצה להמעיט ברגשותיה של ג'יזל, אבל היא יודעת שכריס לא ניסה לעשות שום דבר רע.

"כריס לא ניסה בכוונה לגרום לה לאי נוחות, או שלא היו לו כוונות לעשות משהו רע, אבל אני עדיין חושבת שזה הוגן שג'יזל תגיד, 'את יודעת מה, היה לי לא נוח במצב הזה'", היא מְנוּמָק. "[And] היא בכנות באותו לילה אמרה לי שהיא מרגישה לא בנוח במצב הזה ואולי הרגישה צורך לספר לקנדיאס. קיוויתי שקנדיאס תקבל את זה אחרת".

לדברי רובין, היא מאמינה כי הטענות של ג'יזל נגד כריס הגיעו מיד לאחר מכן אשלי דרבי סיפרה לה על DM בשעות הלילה המאוחרות שקיבלה מכריס, קנדיאס הובילה להאמין שהם נמצאים בזוגיות. ובשל דרמת העבר של קנדיאס ואשלי, רובין מרגישה שאשלי כנראה התלהבה מה-DM.

"התגובה הראשונה שלי הייתה כאילו כריס לא כל כך טיפש לעשות משהו כל כך מרושל עם האויבת הכמעט מושבעת של קנדיאס בתוכנית. הוא לא כזה מטומטם. אני די בטוח שאשלי אמרה, 'כן, יש לי משהו!' רובין שיתף.

לגבי מה שנשאר RHOP בעונה השביעית, רובין התגרה, "תבדר ותסתקרן. מדי שבוע, המעריצים יאבדו את עשתונותיהם ברשתות החברתיות ויתווכחו ללא הפסקה".

במהלך משחק של שאלות אש מהירה עם TODAY, רובין כינתה את עצמה בתור RHOP חבר צוות שגורם להכי הרבה דרמה, מביא הכי הרבה קבלות ויש לו את העלילה הכי טוב, לפני שהוא אומר שזה קארן הוגר למי יהיה לה הכי הרבה מה לומר במפגש המחודש והודאה שהיא מייחלת שהריב בין ג'יזל וקנדיאס ייפתר בעצמה.

אז היא אמרה שהיא אשמח לקבל קייטי רוסט חזרה לתוכנית.

"קייטי תמיד מטומטמת, אתה אף פעם לא יודע מה אתה הולך לקבל. אני אשמח לראות את קייטי הזקנה חוזרת", הצהיר רובין.

גם במהלך הראיון, רובין הגיבה אליו מישל אובמה בא קדימה בתור א RHOP מעריץ, ואמר, "אני עצוב שאנחנו צריכים לאכזב אותה מהלחימה שלנו לפעמים, אז אני מקווה שנוכל לעבוד על זה." היא גם שקלה מייקל דרבי נצפה באתר הנופש שבו הופיעה קנדיאס באיי בהאמה בסוף השבוע האחרון.

"זה כל כך אקראי. אני כמעט מרגישה שהייתי צריכה לשחק כמו בלוטו או משהו כזה", התבדחה. "הכוכבים מיושרים עכשיו כדי שהם יהיו באותו מלון באותו זמן. זה כל כך מטורף. אני רוצה לדעת אם הם דיברו ומה נאמר".

עקרות הבית האמיתיות של פוטומק העונה השביעית משודרת בימי ראשון ב-20:00 ב-Bravo.

קישור מקור