רובין מתעמתת עם קנדיאס עם הקלטה סודית

פרק השבוע של ה עקרות בית אמיתיות של פוטומק הוא מכונה "מארב בגן עדן". רובין, הלוחמת שלנו, עושה מתקפה חטופה על המטרה שלה קנדיאס בפרק הזה. החזיקו בפאות שלכם כדי שלא יזוזו, ותנו לנו לצפות במלחמה הדרמטית.

ג'יזל הוא הראשון שמוכן למסיבה, אבל נראה שרק הצרצרים מוכנים. קארן נכנסת למסיבת ארוחת הערב שלה ללא יום הולדת. ג'קלין יורדת לתת כמה הוראות שכן מיה כן לזרוק התקף זעם לא בקו הבריאות. רובין מצטרפת לקבוצה בסרבל לבן וחמוד, וזה ממש מזעזע שהיא לא נראית פעם אחת מאותגרת מבחינה אופנתית. מיה מחליטה לפנק אותנו בנוכחותה, אבל היא לובשת בעצבנות משהו שלא כולו לבן. יש לה אווירה כזו של עליונות ביחס לאחרים, והייתי רוצה מנה של שיקוי הביטחון שלה מכיוון שהאפרוח הזה חי ביקום חלופי. מיה רואה את עצמה כמארחת עם המארחת, אבל היא יכולה להיות המארחת הגרועה ביותר בהיסטוריה של פוטומאק.

הנשים מחליטות לחלוק כמה סיפורים מצחיקים של קארן, והמשמרת הפאה היא האהובה עליי האישית. גורדון בתור מדכא הלשון שיכולתי להסתדר בלעדיו מכיוון שהוא גורם לעור שלי לזחול. מיה/בראבו ארגנה פרפורמרים אוכלי אש, וקארן מוצאת שזה מאוד חושני. היא צריכה להתקשר לריי מכיוון שהיא מופעלת, ותצוגות המצלמה בהילוך איטי של קארן כשהיא מתרוצצת לתוכנית מצחיקות.

וונדי, שעדיין סגורה ב"סוויטה" שלה, שמחה לא להצטרף למיה ולנעליים במידה 14 שלה. היא הולכת ליהנות מהזמן שלה על ידי ציון עבודות. וונדי מעמידה פנים שהיא לא חוששת מכך שהיא לא מקבלת זמן מצלמה בכך שהיא לא נכללת בחגיגות.

אשלי שואלת את קנדיאס על הציוצים הזועמים של כריס שהם רואים בהם כמאיימים. קנדיאס חושבת שג'יזל עם הצוואר המתגלגל (LOL) חמושה בנרתיק מאובק (OMG) לעולם לא תוכל למשוך את תשומת ליבו של בעלה אלא אם כן הוא מביא משכון כלשהו. שאריס מעלה שיש עימות בכל פעם שהם נפגשים. שלום, שאריס, את זוכרת לאיזו תוכנית נרשמת??? קנדיאס בבירור לא רוצה להקשיב לנציגה של מיה, ג'קלין. היא מתנהגת כאילו היא איזו אישה אקראית שנקלעה לביתם והתחילה להתערב בשיחה.

שעתיים מאוחר יותר, קנדיאס עובר לאינסטגרם לייב ומרביץ לכל הקבוצה, כדי שתדע שהלילה הולך להיות סוער ומסוכן. קנדיאס וצ'ריס משוחחות על ההאשמות נגד כריס. היא כועסת על אשלי ועל הגירושים המזויפים שלה ורוצה שהיא תסתום את הפה. קנדיאס חושבת שזו הונאה ומחכה לשמוע את השקר הבא. היא רוצה שונדי תחזור מכיוון שהיא לא רוצה להיות תקועה עם "מצח". הערה צדדית: תגיד מה שאתה רוצה על קנדיאס, אבל הקריאה של הבחורה הזו יכולה לחתוך מישהו עד היסוד רק באמצעות המילים שלה. קנדיאס יכולה לעשות סטנד אפ עם הקריאה שלה. והפחות מרושעים יהיו מצחיקים.

מיה לוקחת את קארן, ג'יזל וג'קלין ליום ההולדת של קארן, והן יסעו בכמה למבורגיני. קארן לא מסוגלת אפילו להכניס אותו לדרייב ולהשתמש ברגליה כדי להכות על הדוושה. ג'יזל נוהגת בלי ידיים, אז מה יכול להשתבש בסאות' ביץ' עם כל התנועה הזו? ובכן, המכוניות מדהימות למראה, והן מצליחות להשתעשע בלי שום דרמה.

שאר הנשים יוצאות לשיט, אבל הן יצטרכו לחתור בעצמן. קנדיאס רוצה להזמין את וונדי לעלות איתם על הסירה מכיוון שמיה לא מצטרפת אליהם. וונדי הולכת להצטרף אליהם, אבל אני בטוח שהיא לא ציפתה שיגישו לה כריכי וואווה ומשקה בכוס תפוז פלסטיק. רובין נשאלת על תוכניות החתונה שלה אבל לא תחשוף פרטים – עם אנשים שלא אוהבים אותה. וונדי, היא מדברת אליך יקירי!

בחזרה לבית, רובין תוך כדי קקי (שיתוף יתר גס) נתקלה בסרטון שעשתה קנדיאס, שבו היא הטיחה את כולם כמזוייפים ולא מהימנים. קנדיאס אומרת שכולם מטפלים בעסקים שלהם. רובין כועסת מאז שהיא הגנה על כריס כשהאחרים לא. מיה מתחילה לשתף יותר על מערכת היחסים שלה עם ג'קלין. היא חלקה מאהב לשעבר עם ג'קלין, ועדיין קשה להאמין שגם גורדון לא שותף.

אשלי מחליטה לבוא לארוחת ערב בחליפת גוף עם משולבת גרביים שמראה בבירור את הסחורה שלה ואת האורך שהיא תעשה כדי למשוך תשומת לב לגופה. קנדיאס רוצה להזמין את וונדי לארוחת ערב אבל מיה סוגרת את זה. הם סועדים בסנטוריני שהיא מסעדה יוונית שבה הם זורקים צלחות על הקרקע, ומותר לעשות זאת! ההפקה עשתה בחירה מצוינת עם המסעדה הזו! אשלי יוצאת החוצה וקוראת לוונדי להזמין אותה וכשהיא מספרת למיה מה היא עשתה היא קוראת לאשלי פרחח קטן חסר כבוד.

הקבוצה חלוקה בבירור בנושא הזה, אבל השודדים מגנים על מיה באומרו שאשלי לא צריכה לתכנן את הקבוצה. אוקיי אז למה הם נותנים למיה לעשות את אותו הדבר? כולנו יודעים שזה באמת טיול שמשולם על ידי ייצור המבוסס על אוהלי ביתן צולעים על החוף. אשלי קוראת למיה בריון ואז וונדי מטיילת פנימה. מיה נמשכת קרוב לג'יזל, אז היא לא יוצאת מכיסא המרפסת שלה.

וונדי מתחילה מיד בנאום האחריות שלה ומתנצלת עבורה על דבריה שהסלימו את הערב. ברור שהיא התאמנה על זה מול המראה שלה בחדר האמבטיה כדי שהיא יכולה להיראות כחוזרת בתשובה. מיה מעמידה פנים שונדי אינה מכוונת את ההתנצלות שלה אליה מכיוון שהיא בבירור לא יכולה להוציא את וונדי מתחת לעורה.

רובין (שנראית כאילו היא לובשת שמלת Rainbow Brite ב-ITM שלה) מוציאה את רמקול ה-Bluetooth שלה לשמחתה של קארן. יש לה משהו מעורר תובנות לחלוק עם הקבוצה. קארן מתרשמת מכך שרובין שולטת בשימוש בכפתור הווידאו בטלפון שלה ויכולה להתאים רמקול בלוטות'! כעת אנו זוכים לראות את הסרטון של קנדיאס שהיא יצרה בו היא מכנה את החפצים האלה מזויפים ולא נאמנים.

קנדיאס מתחילה לפרוק פתגמים אפריקאיים עם "אמרתי מה שאמרתי" והיא מכפילה את טענותיה. היא כועסת על כך שרובין שהיא חשבה שהחברה היחידה שלה היא זו שארב לה בסרטון הזה לפני כולם. קנדיאס לא מאמינה שחבר כביכול יעשה מאמצים כאלה כדי לבייש אותה. וונדי חייבת להתערב שהפרופסור העצמי שלה מעולם לא היה מטפל בפאן. ג'יזל מתרגשת מכך שרובין עשתה קקי וגלשה בו זמנית וגילתה את הסרטון הזה.

לאחר מכן קנדיאס אומרת לאשלי שהיא מפוקפקת ומרושעת. היא מקפידה לספר לקארן שהיא לא כללה אותה בטיראדה שלה. לאחר מכן אשלי אומרת לקארן שקנדייס אמרה שהיא שכבה עם גברים אחרים. קנדיאס מיד בוכה ומכחישה, וההפקה מגלגלת את הקלטת כדי להראות שהיא אכן רומזת את זה. קארן מראה את הרגש הכי כנה בכך שהיא נראית עיוורת והרוסה מכך שקנדיאס תגיד את זה עליה. היא מתרחקת בסערה מיום ההולדת הגרוע ביותר אי פעם והולכת לשירותים אולי לעשות קצת קקי וגלישה בעצמה!

קארן חוזרת לשולחן ודורשת סיכום על מה שנאמר כשהייתה בשירותים. היא רוצה עותק של התיק עם תמונות, מספרי טלפון וראיונות עם הצדדים לכאורה. קנדיאס ממשיכה להכחיש שהיא אי פעם אמרה את זה, ואתה יכול לראות את קארן מנסה להאמין לה בזהירות. קארן מצווה עליהם לא לבוא שוב אחרי המוסד שלה. הגשם מתחיל עכשיו, וג'יזל חייבת להשתמש במפית שלה כדי לשמור עליה יבשה, אבל זה עשוי לעזור לה, אהממ, בעיית האבק.

קנדיאס וה-PYT – מינוס ג'יזל בת 39,000 – מחליטים שזה רעיון טוב ללכת למועדון לילה ולהמשיך לשתות. היא אומרת שכולם מתקינים במועדון, והיא מאמינה שהם יכולים לחזור מהבלגן הזה. אנחנו עכשיו אחרי 4 שעות אחרי הרבה יריות ורובין, קנדיאס ואשלי (שמקליטה) משחזרות את מה שקרה. קנדיאס לא מרפה לרובין, ואני תוהה איך הם הצליחו לצלם עוד פרקים עם כל החלוקה הזו?

לאחר מכן אנו מקבלים את הטריילר של אמצע העונה כאשר קארן משתפת שהצד של חואן דומה לה. צ'ריס מכריזה שקארן אוהבת לזיין את העזרה ויש להם תגרה. מערכת היחסים של ג'קלין ומיה מתפוצצת כשמדווחים שגורדון אוהב לראות את מיה מקיימת יחסי מין עם אחרים. קנדיאס משתפת את הקליפ שלה עם טרינה שנראה די טוב. אני מקווה שלכולם היה חג הודיה טוב ואני אראה אותך בשבוע הבא בפוטומק כדי לראות את צלקות הקרב מהמלחמה הרגשית ממסע השחקנים הזה!

ספר לנו – מחשבות על פרק RHOP האחרון?

קישור מקור