צילום: Vanderpump שולט על האקסיות קייטי מלוני וטום שוורץ נתפסו יחד בבר כשקייטי מאשרת שהיא עוזבת 1.9 מיליון דולר הביתה ואל דירה

רווח על מכירת בית נחשף קייטי מלוני וטום שוורץ

קייטי מלוני ו-Tעל שוורץ מצאו קונה לבית הזוגי הקודם שלהם בכפר העמק של לוס אנג'לס.

שבועות ספורים לאחר שהוציא את הבית לשוק תמורת 2.75 מיליון דולר ולאחר מכן הוריד כ-150,000 דולר מהמחיר, חוקי Vanderpump על פי הדיווחים, אקסים קיבלו הצעה לפרוק את הרכוש ששטחו 3,500 רגל מרובע על רקע הגירושים האזרחיים המגוחכים שלהם.

ב-20 ביולי, TMZ אישרה את המכירה שטרם הושלמה סופית של בית עם ארבעה חדרי שינה וחמישה חדרי רחצה, שקייטי ושוורץ רכשו עוד במאי 2019 תמורת 1.925 מיליון דולר. על פי הדיווח, הזוג לשעבר קיבל הצעה בסך 2.595 מיליון דולר. מכירת בית זו צפויה להניב להם רווח פוטנציאלי של עד $670,000.

בתוך המכירה, קייטי תמכה בבעלה המנוכר בפתיחת הבר החדש שלו, Schwartz & Sandy's, אותו הוא חולק עם הכוכב טום סנדובל. ובאירוע, שוורץ התייחס לפיצול שלהם, והודה שבעוד שזה היה "מלחיץ" וגם "כואב" בהתחלה, שניהם הם "הגרושות הטובות ביותר אי פעם".

"זה נחמד להיות עסוק כשאתה עובר משהו מלחיץ", אמר שוורץ בידור הערב. "זה היה מאוד כואב, אף אחד לא אוהב להתגרש. אבל אני חושב שאנחנו אולי מהגרושות הטובות ביותר אי פעם. עדיין יש בינינו ידידות מדהימה".

"זה היה קשה בהתחלה, אני לא אשקר, אבל עדיין יש בינינו קשר נהדר, אנחנו עדיין מסמסים, מדברים, יש לנו משמורת משותפת על הכלבים", המשיך. "זה ממש טוב. יש אפס איבה, זה לא מביך, אין מתח”.

"כל עוד היא לא מדברת עם בחורים אחרים, כמובן!" הוא התבדח.

למרות שהדברים ביניהם היו "קשים" בהתחלה, שוורץ אמר לו ולקייטי "היה הרבה זמן לעבוד על זה"

"אני מרגיש שאנחנו נמצאים במקום מדהים", אישר שוורץ. "ואני עדיין אוהב אותה, כמובן."

אם כבר מדברים על המקום החדש שלו, שנמצא בשכונת פרנקלין וילג' בהוליווד, שוורץ אמר שהוא אוהב שהמיקום "צנוע".

"זה בקניון סטריפ, בכיס הפינתי, זה מאוד לא מתנשא. ואז אתה נכנס פנימה ומועבר לעולם האחר הזה," הוא פרץ. "אני אוהב את זה בזה… זה כל כך מרגש לראות את כל העבודה הקשה שלנו, כל השיעורים הקשים שלמדנו, מתממשים במקום שאנחנו באמת מרגישים שהוא באמת שלנו!"

חוקי Vanderpump עונה 10 נמצאת כעת בהפקה וצפויה להתחיל לשידור בבראבו מתישהו מאוחר יותר השנה או בתחילת השנה הבאה.

קישור מקור