רוס מקלל את קניה לאחר שהיא מעבירה ביקורת על סניה

אנחנו ביום השני של הטיול בג'מייקה עבורנו עקרות בית אמיתיות מאטלנטה. האם קנדי ​​ישיג את השליטה בקבוצה המבולגנת הזו וישאיר את מרלו בתור בטיול הזה? האם הם יהרסו עוד טיול של בנות ויגרמו לסניה לשלוח אותן בחזרה לאטלנטה? נצטרך לצפות ולראות!

סניה מתכננת לקחת את הנשים לקינגסטון כדי לעשות קצת סיור באי היפה שלה. היא גם תיקח אותם למסלול שהיא רצה בו. קנדי וטוד דנים במה שמארלו עשה ואמר בלילה הקודם, ושניהם נרגזים במיוחד. היא סיימה איתה עכשיו אחרי מה שהיא משכה בארוחת הערב. טוד מייחס את זה לחוסר ביטחון, ואתה יכול לראות שלשניהם נוצותיהם התפרעו על ידי מרלו.

מה דרו לובש? של דרו הציצים הולכים ליפול מהחלק העליון הזה אם היא מתכוונת לרוץ במפגש מסלול. היא הייתה כוכבת מסלול ותתמודד היום עם מרלו. מרלו כבר מאחר, ונראה שהשטויות האלה הן נושא שחוזר על עצמו בפרק הזה. לאחר מכן נקבל קליפ מהלילה הקודם. מרלו התקשרה לדרו ליועצת שלה כשדרו ניסה להרגיע אותה לעזאזל ולנסות להכניס אליה סיבה כלשהי. מרלו מתנצל לראשונה בפני ראלף על כך שתקף אותו בגלל אי ​​אימוץ ג'וזיה.

קניה מקבלת שיחת טלפון מהגברות כדי לקבל את ה-ETA שלה, והיא טוענת שהיא מאחרת כי היא לא אכלה בלילה הקודם. ההפקה מציגה את קניה לוקחת את הזמן המתוק שלה בחדרה, וזה ממש לא קשור לאוכל. קניה עסוקה בלצלם את החוף, ולבסוף היא אומרת להם לעזוב בלעדיה.

סניה לוקחת את הנשים לבית ילדותה. היא רואה את דודתה ומציגה אותה בפני הקבוצה. לאחר מכן, טוד משתף את הקבוצה שג'ון בדיוק עמד להשתנות כשיצא מהשולחן בלילה הקודם ועמד להכות את קניה מאוחר יותר. קניה כנראה הייתה רעבה כי ייתכן שהיא שרפה כמה קלוריות רציניות בניסיון להוציא את מארק מהמערכת שלה. היא בטח הייתה עסוקה בלהרעיד את התרנגולת של ג'ון בלילה הקודם…

מרלו ו שיר לשוחח על האבק מהלילה הקודם. היא חושבת שקנדי הייתה צריכה להתרחק מהעסק שלה, אבל היא ממשיכה להכניס אותה לזה. קנדי ומונייטה משוחחים בצד, ושניהם מתמסרים על התנהגותו הצבועה של מרלו. קניה מופיעה באיחור של שעתיים – בדיוק בזמן כדי להשיג גלידה. סניה שואלת אותה מדוע היא לא כיבדה את לוח הזמנים של מסלול הטיול, וקניה משקרת בכך שהיא הגיעה בזמן, אבל ההפקה מראה שהיא לא עשתה זאת. קניה מאשימה את האיחור שלה בברוקלין, שלא רוצה לדבר עם אביה. היא מתנהגת כאילו ברוקלין צריכה את אביה, אבל קניה מנסה נואשות להיאחז במערכת היחסים הזו עַצמָה ברוקלין. סניה רואה בצדק את קניה שמשתמשת במצב הזה כקב, והיא מחפשת כל דרך לצאת מהתנצלות.

מרלו מנסה לדבר עם קנדי ​​על ידי אזכור של פורשה וסיימון. קנדי משחק איתה את המשחק השקט ולא יעסוק. מרלו אומר לה שהיא מצטערת על הפגיעה ברגשותיה, וקנדי רוצה שהיא תשמור את ההתנצלויות שלה בפני האני המזוין שלה. קנדי סיימה לשחק עם מרלו, והיא באמת יצרה אויב עם הקישור הכי חזק בתוכנית הזו.

אנחנו עכשיו במסלול הידוע לשמצה, וגם משרד הספורט מצטרף אליהם. דרו ומרלו (המצוידת בבוהן הגמל שלה) עומדים להתחרות זה בזה. אני לפחות מקווה שזה עשוי להיות הומוריסטי. דרו איכשהו דחסה את עצמה במדי ארה"ב של סניה, ואני מקווה שהתפרים יחזיקו יחד. קנדי לא מוכנה להמר על מרלו גם אם היא השתתפה במרוץ זונות. המירוץ יורד לסיום פוטו, ונראה שלמארלו היה רגל קדימה. דרו חשבה שהיא ניצחה ומנסה ללכת ניצחון, ואז היא יורדת מכאבים עם הקרסול. דרו חוששת שהיא קרעה את האכילס שלה ונראה שהיא סובלת מכאבים. למרבה המזל, משרד הספורט שם ומקבל את דרו לטיפול רפואי מיידי. היא עוברת הערכה על ידי רופא ומאובחנת עם אכילס משך, והיא חוזרת למלון. סניה מזמינה את הנשים האחרות לצילומי iFit שלה למחרת בבוקר.

קניה ושרי מתגעגעים לאוטובוס כשהוא יוצא כדי לצפות בצילומי סרטון האימון של iFit. שניהם מתנהגים כאילו היו מוכנים ללכת כשברור שלא הגיעו בזמן. מרלו ממשיך לעשות רעש במהלך הצילומים, ורוס ממשיך לשבש את השורות שלו. סניה משתפת שאיבדה את הטלפון שלה, אז היא לא דיברה עם אף אחד הבוקר. קנדי, שנשארה מאחור כדי לעבוד על אודישן, הולכת ובודקת את דרו כדי לראות איך היא מרגישה. היא רוצה שדרו תקרא איתה טבלה. דרו מנסה לעזור לקנדי לדמיין את הדמות, וקנדי נרדם בניסיון להקשיב לעצת המשחק של דרו. לאחר מכן דרו אומר לקנדי שמארלו חשב שסניה היא מבאסת ועכשיו מתנהג כאילו הם BFFs. קנדי אומר שמארלו מבולגן כמו מזוין, ומיס המפטון עשתה את האויב הלא נכון בתוכנית הזו.

קניה, שרי, מישל ומוניטה יוצאות לשיט בסירת קטמרן, והמים נראים יפהפיים. היא מעמידה פנים שהיא סניה ומנסה בצורה גרועה לחקות את המבטא הג'מייקני שלה. לאחר מכן הם פותחים במסיבת ריקודים, ולמוניטה יש כמה תנועות ריקוד מרושעות. שרי משתפת שהליין שלה הולך להיות מוכן בעוד שלושה שבועות, אותו היא מכנה מצגת אופנה. היא בעצם עושה את המינימום, ואני לא חושב שמישהו מופתע מהגילוי הזה. קניה מציעה את עצמה כמודל למצגת שלה. שרי חושבת שימי שועל הווידאו של קניה הסתיימו, והיא רוצה קלאסי, לא זבל. הערה צדדית: האם שרי לא אמרה שהיא רוצה לפרסם מתווה חבילה של בחור עם הג'וגרים שלה?

בחזרה למלון, שרי שואלת את סניה מדוע לא הוזמנה לצילומים. סניה בעליל כועס שהם מפיצים את השטויות האלה. שרי מתנהגת כאילו הגיעה בזמן ומאוד רצתה להיות שם, אבל ההפקה מציגה בצורה מפוקפקת שהיא התקררה על החוף בשעה 9:30 בבוקר, דרו מגיעה בכיסא גלגלים, וכולם יוצאים לרוז הול לארוחת ערב. סידור השולחן והמיקום מדהימים. לאחר מכן קנדי ​​מבקש מרלף קטע מהספר שלו, ואתה יכול לראות את דרו נראה עצבני שהוא כל כך מוכן לחלוק את זה עם כולם מלבדה. ראלף חושב שהורים חורגים צריכים קצת הדרכה, והוא מינה את עצמו כמי שיעשה זאת. דרו נהיה נרגש כאשר ראלף מתחיל לקרוא את הקטע.

קניה ושרי מתלחשים על כך שסניה לא הזמינה אותם, וסניה מבינה את זה. היא ציפתה שסניה תהיה איתם בקשר מתמיד ותספק להם הסעות לצילומים שלה. לסניה אין מצב רוח שצריך לעשות בייביסיטר לכולם וחייבת לסכם את האיחור הכרוני לכל טיול.

כשזה יהיה יותר מדי, אתה יכול לראות את זה רוס מתבשל. ואז רוס קופץ ואומר שהוא לא מתנדנד ככה, והוא אומר להם לא להתעסק עם אשתו.

ברור שהוא לא הולך להיות אחד מהבעלים נכנס לעסקי הנשים יעמוד מנגד בזמן שאשתו תתחרפן שלא לצורך. אז נקבל סיום צוק נוסף, אז נצטרך לראות איך השבוע הבא יתפתח עבורנו RHOA נשים. יום שני שמח, Blurbers, ולהתראות בשבוע הבא בג'מייקה!

ספר לנו – מחשבות על פרק RHOA הזה?

קישור מקור