רזה פארהאן קורא לקייל ריצ'רדס עקרת הבית "המוערכת ביותר".

קרדיט: Kathy Hutchins/Shutterstock, FAYES VISION/startraksphoto

קייל ריצ'רדס עשוי להיות אחד הרצים הארוכים ביותר עקרות בית אמיתיות חברי צוות השחקנים. אבל לפי שאה של שקיעה חבר בהפקה רזא פרחאןהיא גם "המוערכת ביותר".

תוך כדי הופעה ב צפו במה שקורה בשידור חי ביום ראשון בלילה, רזה זרק קצת צל על עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס מככב לפני שהוא מציע עדכונים על המיקום שלו מרצדס "MJ" ג'ווידבעלה של, טומי פייטוהשותף לשעבר שלו, מייק שוהד. הוא גם שיתף את מחשבותיו על קבלת פנים לילדים ועוד.

בפרק ה-15 בינואר של WWHLלאחר שנחקר על עקרת הבית "המוערכת ביותר", אמר רזה למארח אנדי כהן, "זה הולך להכניס אותי לצרות רבות ואני מתנצל מראש: קייל ריצ'רדס… מצטער קייל. דינג דונג. אני רוצה [Lisa Vanderpump] לחזור. אני רוצה לדעת מה קורה בחייה".

מסתכל אחורה על זמנו הלאה שאהסשבוטל באפריל 2022, רזה חשף את החרטה הגדולה ביותר שלו הייתה "הריב שלו עם MJ" לפני שאישר שהוא וטומי נמצאים כעת במקום טוב.

"אז ממש לאחרונה היה לי את הלוקסוס שיש לי את שמס ו-MJ בחצר האחורית שלי בזמן ששמס מטפח ארוחת צהריים מהירה כדי ש-MJ ואני נוכל ללכת לספא ולקבל זריקות ולהרגיש ממש חמודים ולעשות את שלנו. אנחנו איתנים. צילמנו טייס להופעה וטומי ניגש אל הבית. הוא הרים את שמס. הכל בסדר."

הוא גם במקום טוב עם מייק, שנעצר על אלימות במשפחה, לפי הדיווחים נגד ארוסה פאולינה בן כהןלפני קצת פחות משנה.

"אני שולח הודעה עם מייק באופן קבוע. אני מדבר כמעט עם כל חבריי לצוות," שיתף רזה.

לגבי האם הוא עדיין שוקל להביא ילדים עם הבעל או לא אדם נילי, אמר רזה, "אני בטוח עכשיו שאני רובה/דוד טוב יותר מאשר אהיה הורה. בנוסף, כן, בן בית בן 49."

"עשיתי את זה בגיל 50," ענה אנדי. "אתה תהיה אבא נהדר."

כאשר אנדי שאל את רזה את מחשבותיו על ליסה רינההיציאה של RHOBH על WWHL: After Showרזה הודה שהוא "הרוס".

"אני מעריץ ענק של התוכנית, מעריץ ענק של רינה ותמיד יש לי תקווה שתהיה מוֹרֶשֶׁת וסמוך [show]", הוא הסביר וחלק תקוות לספין-אוף עתידי.

גם רזה דיבר על RHOBHשל ברנדי גלנוויל עַל WWHLאומר לאנדי שהיא האדם שהוא התחבר אליו הכי הרבה בפיקוק'ס בוגדים.

במהלך קטע אחר של התוכנית, שבמהלכו התבקש רזה להציע החלטות לשנה החדשה למען בריבולבריטיים, רזה כיוון אריקה ג'יין ו עקרות בית אמיתיות של סולט לייק סיטי כוכב ג'ן שאה.

"ילדה, העגילים האלה היו 1.2 דולר [million], מה? יש לי כל כך הרבה מה להגיד ואין לי משהו נחמד להגיד. סליחה, אריקה. אל תהיה כל כך אנטי. תהיה על הקורבנות, ילדה, האנשים שלך שנפגעו. אתה צריך להיות נחמד יותר, "ייעץ, וציטט את הקורבנות של תומאס ג'ירארדיתוכניות ההונאה של לקוחות נגד לקוחות.

באשר לג'ן, שנידונה לאחרונה ל-6.5 שנים על פשעי ההונאה שלה, הוסיפה רזה, "שנה את שם המשפחה שלך בשנה החדשה, ילדה, כי את מעצבנת אותי. אתה לא יכול לכאורה, טוב לא, היא גנבה את הכסף. אתה לא יכול לקחת כסף של אנשים ואז לקנות שקיות מזויפות. שיהיה לך הגינות לקנות תיקים אמיתיים אם אתה הולך לגנוב כסף של אנשים."

קישור מקור