ריאן סיקרסט גוון את אנדי כהן, מציע שתייה פחות NYE

קרדיט: Shutterstock/DFree, MEGA

ריאן סיקרסט יש תגובה מפוקפקת לכאורה אנדי כהןהדיס של ערב השנה החדשה, כיוון שהוא רומז שזה היה מונע מאלכוהול, ומאשר את האינדיקציה האחרונה של CNN שיהיה פחות אלכוהול השנה.

בחורף שעבר, לפני שהכדור צנח, אנדי הביע (לצד המארח השותף אנדרסון קופר) שבשידור ABC של ריאן הופיעו 'לוזרים', והטיח ראש העיר ביל דה בלאזיו עבור 'המונח הכי מחורבן'. למחרת בבוקר, ה צפו במה שקורה בשידור חי המארח טען באמצעות טוויטר שהוא 'זוכה יתר על המידה'.

בהתייחס להחלטה המדווחת של CNN להפחית בשתייה של NYE, ראיין נתן גושפנקא, ונראה שהוא מצל על אנדי.

"אני לא תומך בשתייה כשמישהו באוויר. אני לא יודע איך זה התחיל כמסורת, אבל זה כנראה רעיון טוב [to scale back], CNN. יש אנשים די מכובדים או לפחות אחד, נכון?" אמר ריאן, בראיון עם EW. "אני חושב שיש עיתונאי רציני ואחר כך חבר שלי שמאוד נהנה, אבל זה כנראה רעיון טוב – למרות שהצופים בטח רוצים שהם ישתו יותר".

במהלך הסיקור בשנה שעברה, אנדי תקף את השידור המתחרה, והביע דרך יאהו, "אם תסתכל מאחורי, תראה את קבוצת המפסידים של ריאן סיקרסט מופיעה. אני מצטער אבל אם אתה צופה ב-ABC, אתה לא צופה בכלום."

"אני חושב שהיה להם משהו להגיד על ההופעה שלי בשלב מסוים, וזה היה שאני בטוח מהאלכוהול כי אני לא חושב שהם היו אומרים את מה שהם אמרו על המבצעים שלנו אם הם לא היו שותים", הוסיף ריאן. . "אבל, אתה יודע, אני חושב שהתוכנית שלנו היא הופעה גדולה ורחבה יותר ואנחנו לא נשתה עד 1:05 לפנות בוקר."

לאחר מכן הוא התבכיין, "אם כי, אולי אני אשלח להם קצת קאזה דרקונס טקילה רק כדי לפתות אותם בזמן שהם באוויר."

ראיין שיתף שכמה אמנים היו מטופשים בשידור שלו, אבל זה לא השפיע על יכולתם להופיע.

"אני חושב פוסט מאלון בהחלט נהנה לפני שיצא", הסביר המארח. "אבל זה מדהים, אמנים עדיין יכולים להגיע לסימנים שלהם, הם יכולים לעשות את השירים שלהם תוך כדי שתייה. לוק בריאןשעבדתי איתו ב'אמריקן איידול', הוא יכול לשתות כמה משקאות ועדיין להצליח".

בן 48, לעומת זאת, לא מרגיש אותו דבר עם עצמו.

"בשבילי זה קצת יותר אינטנסיבי," הוא שיתף. "אני מעדיף לא לעשות את זה בשידור חי אז אני עושה את הספירה לאחור נכון, אני לא רוצה לפשל".

קישור מקור