ריאן סיקרסט טוען שאנדי כהן התעלם ממנו כשקלי מגיבה

קרדיט: Shutterstock/רון אדר

ריאן סיקרסט טוען את זה אנדי כּוֹהֵן התעלם מניסיונותיו למשוך את תשומת לבו בזמן שהשניים אירחו את השידורים המתחרים שלהם לסילבסטר 2022.

אנדי וריאן נוקטים זה בזה בעיתונות כבר זמן מה. אנדי התקשר בשכרות לריאן ושלו ערב הרוקינות של דיק קלארק צוות "חבורה של מפסידים" בשנה שעברה, מה שהוביל את CNN ליישם מורטוריום בנוגע לצריכת אלכוהול באוויר במהלך CNN 2022 לייב לשנה החדשה מִשׁדָר.

בזמן שהוא מנחה את תוכנית הבוקר שלו עם קלי ריפה, גר עם ריאן וקליה אמריקן איידול המארח סיפר כיצד ניסה לומר שלום בין קטעים של מבצעי NYE בהתאמה. ריאן הקפיד לציין שקשה לפספס אותו על "הבמה הגדולה שלו".

"זה היה מצחיק כי הבמה הגדולה שלי הייתה ממש מול אנדרסון [Cooper] ואנדי," אמר ריאן לקלי. "כשלא עבדתי, ניסיתי למשוך את תשומת הלב שלהם".

הוא הסביר עוד שהוא האמין שהוא היה בשתי יריות שלהם, והוא ניסה לנופף לאנדי ולמארח השותף אנדרסון קופראבל הוא טען שאנדרסון היה היחיד שהכיר בו.

"חשבתי שאולי אני בזריקה. רק רציתי לנופף ולהגיד שלום", אמר והוסיף כי ל-CNN יש "תוכנית נהדרת".

ריאן המשיך, "ואנדרסון, הטוב ביותר. הוא מסתובב והוא אומר, 'שתהיה הופעה טובה'. נחמד מאוד. אנדי לא הסתובב".

עם זאת, קלי, שחולקת ידידות קרובה עם אנדי, הכחישה כי צפו במה שקורה בשידור חי המארח התעלם ממנו בכוונה ועוד ניסה ליצור קשר עם ראיין.

"זה לא נכון. הוא אמר שהוא מנסה למשוך את תשומת הלב שלך", הפריך קלי.

המקום בו עומדת החברות של ריאן ואנדי בשלב זה עדיין קצת עכורה. לאחר הפיאסקו בשנה שעברה, אנדי התנצל בפני ריאן על ההתלהמות שלו באוויר, כינה זאת "החרטה היחידה שלו" וכינה את ריאן "בחור נהדר".

לעומת זאת, בימים שקדמו לסילבסטר 2022, השניים סחרו בדוקרנים דקיקים במהלך ראיונות קידום מכירות. ראוי לציין, ריאן הציל את אנדי ושיבח את איסור האלכוהול של CNN ב-2022 NYE בראיון עם Entertainment Weekly.

"יש כמה אנשים די מכובדים או לפחות אחד, נכון?" ריאן התבכיין, והתייחס לכאורה לאנדי ואנדרסון. "אני חושב שיש עיתונאי רציני ואחר כך חבר שלי שמאוד נהנה, אבל זה כנראה רעיון טוב".

קישור מקור