רייצ'ל הרגרוב "סיים" עם מתחת לסיפון, מדברת אוסטן פיוד

ב-26 ביולי, השפית רייצ'ל הארגרוב פרסם ציוץ שנוי במחלוקת על אוסטן קרול, מכנה אותו "החולצה הכי נרקיסיסטית בבראבו". ה מתחת לסיפון הכוכב חשף אז חילופי הודעות עם אוסטן, שלכאורה לא אהב שריצ'ל לא חגגה.

היא גם התקשרה ל- קסם דרומי חבר לקאסט "אידיוט", והיא טענה שהוא ו שפ רוז פעם עברה על התיק שלה בזמן שהשתתפה במוקדמות NBCUniversal.

עכשיו, בראיון שנערך לאחרונה עם עוד פודקאסט מתחת לסיפוןחשפה רייצ'ל פרטים נוספים מאחורי הדרמה שלהם.

"הוא עשה את סיור הקידום הזה עם הבירה שלו והוא היה בעיר הולדתי וגם איפה שאני גרה עכשיו", אמרה רייצ'ל, באמצעות Showbiz Cheat Sheet. "אז בסופו של דבר התבדחתי איתו. היו לנו קצת התבוננות."

הכוכבת הוסיפה: "אז נפגשנו ונפגשתי עם צוות הבירה שלו, אבל הם היו מדהימים", היא נזכרה. "הם היו כל כך מגניבים. אז די הסתובבתי עם החבר'ה האלה כל הלילה. ואז [Austen] רוח רפאים [me]. וזה בסדר, אתה יודע, מה שלא יהיה."

"ואז הוא הושיט יד בחזרה והיה כמו 'אני כל כך מצטער', הוא התנצל. שזה בסדר גמור. וזה מדהים שהוא עשה זאת", אמרה רייצ'ל. "ואז התחלנו לשלוח הודעות והייתי בדיוק כמו 'אני באמצע לעשות משהו שאני לא יכול לשלוח הודעות'. אז דיברנו בטלפון וכנראה שזה היה יום כיף של יום ראשון בשבילו. הוא היה לגמרי לא קוהרנטי והוא פשוט אמר לי איזה שטות מגעיל. מה שהיה 'אתה לא מצחיק. אתה פשוט מרושע״. ואז המשיך עוד ועוד ועוד".

לדברי רייצ'ל, המפגש לא היה רומנטי. הם התאחדו כי שני הכוכבים היו ב"משפחת בראבו והיי אחי, מה קורה", אמרה רייצ'ל.

השפית אמרה שהיא לא מקיימת אינטראקציה עם אף קולגות מהרשת – או עם כל שותף מתחת לסיפון, מעבר לצילומים. "אני בעצם מבקש שיטיסו אותי ללוס אנג'לס ערב לפני הצילומים", אמר הכוכב. "ואני עושה את ראיונות האיסוף שלי ואז אני עף החוצה. אני לא מסתובב עם אף אחד".

"הסיבה לכך היא העובדה שאנו בוחנים את ההשלכות לעת עתה," הוסיפה רייצ'ל, ורמזה לפוסטים שלה על בראבו ואוסטן.

בנוגע לעתיד הבראבו שלה, "אני כבר לא מעריצה של הרשת", היא חשפה. "ואני כבר לא מעריץ של התוכנית." רייצ'ל אמרה אז, "סיימתי… מכאן ואילך מהתאריך הזה ואל העתיד."

היא גם כתבה ב א צִיוּץ, "לא אהיה קשור יותר לארגונים שאני לא מאמין בהם.. #belowdeck #bravocon #wwhl #ANTM. עוד מישהו רוצה לעצבן אותי השבוע? בוא נלך לעזאזל…".

ורק לפני שעות, רייצ'ל שיתפה הודעות חדשות עם רופא שלכאורה קשור אליו מתחת לסיפון רוצה שהיא תעבור עוד הערכה פסיכולוגית. רוב תוכניות הריאליטי דורשות שכל חברי השחקנים יקבלו אחד לפני הצילומים לסדרה.

"כך [Below Deck] רוצה שאעשה הערכה פיזיולוגית מעקב? אני די בטוח שהבהרתי שאני לא רוצה שום קשר איתם.. #מתחת לסיפון #בראבו ניסיון יפה!!!!" כתבה רייצ'ל ב-2 באוגוסט.קישור מקור