רינה אומרת שההתמוטטות לכאורה של קאתי גרמה ל-PTSD

ההקדמה היא המלך על הפרק הזה של עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס. בחוץ ללילה באספן, אריקה מדינות, "קייל רוצה ללכת לבר אחד נוסף… מה יכול לקרות?" ברור שהרבה יכול לקרות, וכפי שאומר הפתגם הישן, יש שלושה צדדים לכל סיפור: הצד שלך, הצד שלי והאמת.

כולם עסוקים באריזה למחרת בבוקר כדי לחזור ללוס אנג'לס רינה מסביר שבמועדון בלילה הקודם, קתי עברה התמוטטות מוחלטת. רינה מציינת עוד שהיא לא אומרת הרבה כי היא עדיין ב"הלם" מכיוון שהיא מעולם לא ציפתה שקתי תתנהג זֶה דֶרֶך. היא די מעורפלת, אבל ברור שזה היה חייב להיות די גרוע מכיוון שקתי לא תצא מהחדר שלה והיא מאוד מאוד כועסת.

במטוס הביתה, אריקה ו סאטון נראה שיש רגע (שוב). אריקה אומרת לסאטון שהיא לא רוצה להילחם איתה יותר, ואריקה טוענת שהיא רוצה להתחבר על "בסיס אנושי". היא מתנצלת על התנהגותה, והיא למעשה מתנהגת אמיתית עם סאטון פעם אחת. ואפילו חזירים לא עפים והמטוס לא מתרסק – לאריקה פתאום יש רגשות?

קתי לא על המטוס כי לדברי אריקה, הייתה לה "תקלה במועדון הלילה". סאטון מצהירה שקתי הייתה "מעט בחוץ", והיא כל הזמן ביקשה מכולם לעשות את קו הקונגה. סאטון זוכר שקתי אמרה, "אם אתה לא הולך איתי הביתה, אתה לא חבר שלי." דיאנה מסבירה שהיא ראתה את קתי משתוללת וצורחת על הבנות, אבל בעיקר על קייל. רינה נכנסה לקחת את קתי הביתה, ולפי רינה, קתי איבדה את זה. קתי הצהירה שהיא "תוריד את התוכנית לבד", והיא "תהרוס" את כל הנשים. קתי קפצה על משקפיה והצהירה שהיא "תהרוס את קייל ואת משפחתה אם זה יהיה הדבר האחרון שהיא תעשה אי פעם". וואו. אבל אל לנו לשכוח שרינה אכן משקרת מדי פעם… שלום, סאטון ושולחן אירועי הצדקה?? הרשו לי רק לומר דבר אחד… האם הנשים לא יכלו לעשות את קו הקונגה עם קתי?!

קייל מסבירה שהיא קראה את הטקסטים של מחזה אחר המחזה שאריקה קיבלה מרינה, והיא פשוט התפוצצה. בכתב הוידוי שלה, רינה ממשיכה ואומרת שהיא מאמינה שקתי נאחזת בכעס על הסוכנות אישה אמריקאית, ויכול להיות שלקאתי יהיה קשה להרגיש שקייל זוהר. (בפעם האחרונה שבדקתי, קאתי בסדר גמור, אבל אני סוטה.)

בחזרה הביתה, הנשים מתכוננות לקראת גָבִישׁהקרוב 39ה' מסיבת יום הולדת: נושא משנות ה-20! קריסטל מבקרת עם בעלה, והם דנים במסיבה שלה (שכבעלה שכח ממנה לכאורה). יש לה תקוות גדולות שהנשים לא יהרסו את היום הגדול שלה, אבל לא סביר שהקבוצה הזו תצליח לשמור על זה ביחד.

קייל לא מסוגלת ללכת למסיבה של קריסטל, אבל היא מודאגת שמכיוון שהיא לא דיברה עם קתי מאז אספן, ייתכן שהם חוזרים שוב למקום הרע הזה.

דורית ואריקה נפגשים במפעל שוקולד מודרני כדי להרים את רוחה של אריקה ולהוציא את דעתה מצרותיה. דורית טוענת שזה טיפולי ומהנה, אבל זו גם הזדמנות בשבילם לדבר שטויות. אריקה אומרת את זה אחרי שראתה גרסלהקטע של על עגילים על האמיתי, יש לה בעיה גדולה עם גרסל. אריקה האמינה שגרסל שיחקה איתה "נחמד למחצה" בטיול באספן, והיא כועסת על כך שגרסל אפילו לא נתן לה ראש.

דורית זורקת את קייל מתחת לאוטובוס בגלל שהיא דאגה מה השכנים יחשבו בכך שהם חברים/תומכים באריקה גם כשהיא לא מגלה חמלה כלפי הקורבנות. אריקה לועגת לזה וקובעת, "לפעמים אלה שעושים, אתה יודע, עושים את הטוב ביותר, מתחבאים הכי הרבה." מילות קרב מאת אריקה. היא לא מעריכה את זה שלקייל יש שיחות על התנהגותה, בהתחשב בהתמוטטותה האחרונה של קתי. מעניין שאריקה מסיטה אל קתי… מה עשתה לה קתי אי פעם?

הנשים מתכוננות למסיבה של קריסטל, וסאטון משתפת שיש לה שמלת וינטג' אותנטית משנות ה-20 (כמובן שיש לה). שרי מתאספת אצל גרסל לפני האירוע ומצליחה לחתום את שמה על הכרטיס של קריסטל מגרסל. לצחוק בקול רם. גרסל תופס את שרי האמיתי קטע ומצהיר שהיא לא ראתה את אריקה מאז אספן. הערב אמור להיות מעניין בהתחשב בעובדה שגרסל עדיין מאמין שאריקה צריכה לוותר על העגילים. גרסל מחליטה שהיא אפילו לא הולכת להגיד שום דבר… אלא אם כן, כמובן, אריקה מעלה את זה.

כניסות מפוארות מבוצעות על ידי הקבוצה, אבל כמובן, רינה כותבת עליה וטוענת שקשה לעבור את מה שעברה עם קתי, אבל בכל זאת, היא הופיעה. היא מצהירה, "אני לובשת פנים אמיצות כי אני מרגישה PTSD." הא – 'חבר כשהיא זרקה כוס? פתאום רינה נהייתה רכה.

קתי אכן מופיעה במסיבה, וכל מצב הרוח משתנה כשהיא נכנסת. רינה נמצאת במצב של הלם כשהיא רואה את קתי, שכנראה מתנהגת כאילו כלום לא קרה מעולם. רינה מתחמקת מקאתי כמיטב יכולתה, והיא קוראת לזה "קשה עד מאוד" לצפות בקתי. רינה מכנה את ההתמוטטות של קתי "דפוקה בכל רמה".

למרות שדברים מתפרקים עם רינה וקתי, זה הולך טוב בין אריקה לסאטון. אריקה מספרת הכל על ביתה הישן וכיצד היא נסעה בו בפעם הראשונה מאז שעזבה. היא מבינה שהבית מעולם לא היה שלה והיא מנסה בכל כוחה לסגור את הפרק הזה בחייה… הלוואי שאריקה תוותר על העגילים האלה כמו שהיא ויתרה על הבית הזה. כשגרסל נחקר על ידי דורית לגבי דעותיה בנושא האמיתיגרסל מזכירה לדורית שהתוכנית היא העבודה שלה ומשלמים לה כדי לדבר על נושאים חמים.

רינה החליטה שהיא צריכה ללכת מכיוון שהיא עדיין כל כך כועסת על מה שקרה באספן. היא מצהירה, "אני מרגישה שראיתי את השטן ושמה הוא קתי הילטון." מלכת דרמה. רינה בהחלט גוררת את זה וגוררת את קתי לנסיעה.

בינתיים, אריקה אומרת לגרסלה שהיא הייתה אוהבת "הראש". האמיתי. אריקה מנסה לשמור על קולה אחיד ורגוע (אם כי מפחיד), והיא חשבה שיש לה קשר נחמד עם גרסל באספן. גרסל לא מתבלבלת ומזכירה לאריקה שהיא אמורה לדון בנושאים חמים – אחד מהם התמקד באריקה ג'ירארדי ובעגילים היקרים ביותר שלה שהיא לא תחזיר.

קריסטל נסערת חוזרת לקבוצה ומדווחת כי רינה אמרה לה "היא די מזועזעת ממה שקרה באספן". קריסטל אומר עוד, "אני אפילו לא יודע מה זה אומר." קתי חושבת שליסה עזבה מוקדם בגלל כל מה שעברה עם אובדן אמה. קתי ממשיכה לומר שרינה הייתה "מתוקה" ש"הקשיבה" בליל הלילה התמוטטות, והיא אומרת שאם היא הייתה "הבוהן ששברה את גב הגמל" עבור רינה, היא מתנצלת. לקתי אין מושג למה היא מתכוונת.

אריקה ו דיאנה אומרים לך ללכת להתקשר לרינה ולראות מה גורם לכל החרדה הזו. כשרינה לא מרימה, אריקה מסבירה שהיא חושבת שרינה כועסת כי היא מרגישה שהתנהגות כלשהי נסחפת מתחת לשטיח. אריקה מאמינה שרינה צריכה לספר את הצד שלה בסיפור לקבוצה כדי שכולם יוכלו להבין טוב יותר למה היא כל כך מוטרדת.

אז אריקה מפנה אליה את הנושא. "הבעיה שיש לי כאן היא שכולם ממהרים מאוד לגנות את ההתנהגות שלי, אבל אם אנחנו הולכים לדבר על ההתנהגות של אריקה, הו, אנחנו הולכים לדבר על כולם בקבוצה הזו." נראה דפוק שאריקה ורינה הן השתיים היחידות שדוחפות את קו העלילה הזה, לא?

דיאנה מסבירה שהקאתי שהיא מכירה מורכבת מאוד, אבל הקתי באספן השתוללה. אריקה מצהירה שכל מה שקתי צריכה לעשות הוא להתנצל על התנהגותה במועדון הלילה מאז שכל הקבוצה ראתה את זה, אבל רינה נשארת שקטה, ובכן, זה קשור לכל דבר עם קתי הילטון. דיאנה קוראת לרינה תרנגולת על כך שלא סיפרה את הצד שלה בסיפור (כן!), והיא מזכירה לאריקה שהיא לא יודעת מה באמת קרה.

כשהמסיבה מסתיימת, אריקה מעכבת את דורית כשהגברות האחרות יוצאות. רגע – חשבתי שדורית חייבת להגיע הביתה לילדים שלה, אבל פתאום זה לא ממהר עכשיו כשהיא עסוקה בלדבר עם אריקה? אריקה מנמיכה את קולה לטון אופרת סבון מבשר רעות ולאט ובכוונה מובילה את דורית במה שהיא יודעת על *אותו* לילה. אריקה מצהירה כי רינה עזבה את קריסטל כי היא לקחה את קתי הביתה, והדברים החמירו בספרינטר. אריקה טוענת שהיא לא יודעת למה מישהו מפחד מקתי הילטון, והיא אומרת שזה תורה של קתי במושב החם. דורית מודאגת מכך שקייל יקבל את הנטל מכך. אבל אולי הגיע הזמן שרינה ואריקה יפסיקו להיכנס בין משפחות ולגרור אחרים למטה…

מה המחשבות שלך על פרק RHOBH?

קישור מקור