רינה מגינה על בתו של קייל פורטיה נגד תגובה נגדית

עקרות בית אמיתיות באים להגנתו של קייל ריצ'רדס' הבת הצעירה ביותר, פורציה אומנסקי, לאחר שהילדה בת ה-14 הייתה מטרה על ידי שונאי אינטרנט שעלו לעמוד האינסטגרם של הילדה והציפו אותה בהודעות איומות. רבות מההערות היו זהות או דומות להצהרות אריקה ג'יין נוצר ל גרסל בוב"בן בן 14, ג'קס נילון.

אחרי שקייל נראה צוחק על התנהגותה של אריקה עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס, לאה מק'סווינילשעבר של עקרות הבית האמיתיות של ניו יורקשיתפה סרטון בו היא הטיחה את המעריצים הסוררים על התנהגותם ה"חולה". ליסה רינה, דורינדה מדליועוד שקלו גם כן.

"ילדים אסורים. כל הילדים", כתבה ליסה בכיתוב הסרטון של לאה, ששותף לראשונה בסטורי של לאה באינסטגרם ובהמשך פורסם לעמוד הראשי של ליסה.

בסרטון של לאה, ה רוני אלום הודתה שאמנם היא לא הייתה לגמרי בעניינים עם מה שקורה בפרקים האחרונים של RHOBHהיא נחרדה לחלוטין מאיך שהמעריצים מתייחסים לפורטיה.

"אף פעם אין משהו שעושה את זה בסדר ואנחנו צריכים להפסיק לנרמל את האובייקטיביזציה עקרות בית כאילו הם לא אנשים. כי הם כאלה", אמרה לאה. "הם בני אדם. אנחנו בני אדם ויש השלכות מהחיים האמיתיים לבריונות ולקורבנות של הנשים האלה כאילו הן שם רק בשביל הבידור האישי שלך וכדי להיות סדיסטים כלפיהם. אני חושב שזה ממש חולה ובכנות, זה שובר לי את הלב בשבילה".

בעקבות שיתוף הפוסט, דורינדה השאירה את מחשבותיה בתגובה.

"כן," ענתה דורינדה.

עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזי כוכב מרגרט ג'וזפס גם שקלו, שיתפו סדרה של אימוג'י מחיאת כפיים וכתבו "זה".

RHONY Dorinda Medley ומרגרט ג'וזף מגיבים לשנאה מקוונת של פורטיה אומנסקי

כפי ש RHOBH המעריצים אולי ראו, הצופים הציפו את פורציה בהודעות מרושעות בשבועות האחרונים, ואמרו לה "לעזאזל" ו"להוציא את הזין מכאן", בדיוק כפי שאריקה עשתה לג'קס במסיבת יום ההולדת של גרסל. זה נעשה לכאורה במאמץ לחזור לקייל על שצחק מהעניין. עם זאת, כפי שמאז קייל התעקשה על סטורי האינסטגרם שלה, היא לא צחקה מהיחס של אריקה לבנו של גרסל אלא מההתנהגות השיכורה שלה.

"לא ראיתי מה אריקה אמרה לג'קס באופן אישי, אבל סיפרו לי על זה למחרת יחד עם כמה רגעים מצחיקים גם כן. כשאמרתי, 'זה לא מצחיק, אבל זה מצחיק', התכוונתי שאריקה שיכורה היה מצחיק, אבל מה שהיא אמרה לג'קס לא היה", הבהיר קייל בשבוע שעבר. "אני מקווה שאתה מכיר אותי מספיק טוב עד עכשיו כדי לדעת שאני בהחלט לא סומך על דיבור כזה עם ילדים."

"כולנו הורים ובוודאי לא היינו רוצים שמישהו ידבר כך אל אף אחד מהילדים שלנו. עד מקסיקו לא ראינו את אריקה שותה ככה. אז זו הייתה התנהגות חדשה שראינו. אני חושבת שבעוד התמקדות בזה הקטינו את הנושא החשוב יותר", הוסיפה.

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12 משודרת בימי רביעי ב-20:00 ב-Bravo.קישור מקור