רנדל אמט מגיב על הפיצול של האקסית לאלה קנט מדון לופז

רנדל אמט מוכן להיות "הקיטור" על ידי אקסים לאלה קנט ו אמביר צ'ילדרס אם זה אומר שהבנות שלו יישארו מאושרות ובטוחות.

במהלך ראיון שנערך לאחרונה בניו יורק, התייחס המפיק והבמאי למערכות היחסים המתוחות שלו עם שתי הנשים, איתן הוא חולק שלושה ילדים, כולל לונדון בת ה-12 ורילי בן התשע עם אשתו לשעבר, ואחד בן אוקיינוס ​​עם ה חוקי Vanderpump כוכב. רנדל אמר שכאשר מדובר בהתקפות המתמשכות שלהם, הוא נשאר מרוכז במה שחשוב.

"תמיד ארשה לעצמי לגלגל קיטור בתמורה לביטחון ולאושר של ילדיי. תן לי להיות הבדיחה עבורם אם זה מה שהם צריכים", אמר רנדל במהלך ראיון ב-28 בנובמבר עם השמש האמריקאית. "אושן בראש סדר העדיפויות, לונדון בראש סדר העדיפויות, ורילי, אז אני תמיד אשים אותם במקום הראשון לפני עצמי, ואני מקווה, אתה יודע, שבסופו של דבר זה יהיה הנושא הכללי".

"יש לי כל כך הרבה אהבה לשלושת הילדים שלי. כשעזבתי את אושן היום, יצאו לי דמעות מהעיניים", המשיך. "כשאני עוזבת את ריילי, אתה יודע, למחנה נרדמים בקיץ הזה, היא אומרת, 'אבא, תפסיק לבכות'. אז, האהבה שיש לי לילדים שלי, אני רק רוצה שיהיו להם את זה לנצח, לא משנה מה. שום דבר אחר לא חשוב."

לאחר שאמבייר הגישה צו מניעה לאלימות במשפחה (שנדחה בסופו של דבר) נגד רנדל באוקטובר, והאשימה אותו בהתעללות מילולית ורגשית כלפיה במהלך שמונה שנות נישואיהם, שהסתיימו ב-2017, רנדל האשים את השחקנית בשיתוף עם לאלה. בניסיון להרוס אותו.

"אני מאמין שאמביר ולורן (לה קנט) עובדים יחד ב [an] ניסיון להרוס את המוניטין שלי כדי לתת לשניהם יתרון למשמורת", כתב במסמכי בית המשפט שלו. "אמביר בדה לחלוטין התעללות שמעולם לא התרחשה ואני מאמין שלורן שכנעה אותה לעשות זאת".

כפי ש כללי משאבה המעריצים אולי ראו, לאלה הגיבה להגשה של אמביר בסטורי שלה באינסטגרם, ואמרה, "הסיפור של אמביר הוא לא שלי לספר. גם הסיפורים הרבים האחרים של הקורבן לכאורה אינם שלי לספר. אני מזועזע ממה שהתרחש".

כעת, כשהוא נשאר בעיצומם של שני מאבקי משמורת עם הנשים, רנדל אומר שהוא והאקסים שלו ימלאו אחר לוחות הזמנים שנקבעו עבור החגים.

"אנחנו מאוד הוגנים כשאנחנו חולקים את הילדים שלנו," חשף רנדל. "אתה יודע, אני רוצה להיות הוגן כלפיהם. אם זה היום שלי או הזמן שלי, אני רוצה לוודא שיש להם זמן. ואם זה הזמן שלהם בחג, הם ידאגו שיהיה לי זמן. אני חושב שזה מאוד חשוב".

"כמו שלא משנה מה קורה או לא משנה מה נאמר, בסופו של יום, הילדים שלנו קובעים את גורלנו בחיים, ואנחנו צריכים לשים אותם במקום הראשון", המשיך. "התקווה שלי תמיד היא שנוכל להיות ההורים המשותפים הטובים ביותר ושתמיד אשים את אושן במקום הראשון, לא משנה מה. והאופטימיות שלי היא שבטווח הארוך, שנעשה את אותו הדבר ביחד – שבסופו של יום הילדים שלנו הם הראשונים".

לאחר מכן ציין שדייטים באים במקום השני לילדים שלו והוסיף שזה לא משהו שהוא חושב עליו, רנדל הגיב על הפיצול האחרון של לאלה מ- דון לופז.

"קראתי על זה. אני לא יודע על זה כלום… הדבר היחיד שאגיד שחשוב הוא שאני באמת מקווה שללה תמצא אהבה ותמצא אושר. ואני מקווה שהאושר משמח אותה כי בסופו של יום, שנינו הורים לאוקיישן ומגיע לי להיות מאושרת, אבל גם לה מגיע להיות מאושרת", אמר. "אני מתפלל עבורה ועבור המשפחה שלנו שהיא אכן תמצא אושר."

קישור מקור