בלעדי: רנדל אמט נוקט בפעולה כדי למנוע מהבת שלו ושל לאלה קנט אושן להופיע על חוקי המשאבה, נציגו מאשר

רנדל אמט מונע מאושן לצלם את חוקי Vanderpump

לאלה קנט חשפה בסטורי באינסטגרם לפני ימים שהבת בת השנה שהיא חולקת עם הארוס לשעבר רנדל אמט לא נראה בעונה העשירית הקרובה של חוקי Vanderpumpמסבירה שהיא נחושה "להגן על האוקיינוס ​​בכל האמצעים הדרושים".

לאחר שיתוף הפוסט של לאלה, מספר צופים בסדרת הריאליטי הפופולרית בראבו רצו לדעת אם רנדל עתק מהתפקיד של אושן. אז מה האמת?

ב-21 בספטמבר, נציג של רנדל אישר זאת ערכת ריאליטי שהבמאי והמפיק, למעשה, נקטו בפעולה כדי למנוע את ההצגה של אושן כללי משאבה.

"רנדל הרגיש שלהיות קו עלילה בתוכנית ריאליטי לא היה לטובת הילדה שלו וממשיך לשים את רווחתה ופרטיותה בראש ובראשונה", אמר הנציג בהצהרה.

כפי ש כללי משאבה המעריצים אולי ראו, לאלה לקחה את הסיפור שלה ב-15 בספטמבר כדי לבשר את החדשות על היעדרות ילדה, והיא עשתה זאת עם תמונה מתוקה של הילדה הקטנה שלה.

"כולכם לא תראו את אושן העונה ואתם לא תראו אותי כאמא. אני בסדר עם זה. את החלק הזה בחיי אני רוצה להחזיק קרוב לליבי, נקי מזרים, ולהגן על אוקיינוס ​​בכל האמצעים הדרושים", כתבה לאלה, בין השאר.

לאלה קנט מאשרת שהבת לא תיראה ב-Vanderpump Rules עונה 10

מאז הפיצול באוקטובר 2021, שהגיע על רקע שמועות על בגידה, לאלה ורנדל גידלו את אושן בנפרד לחלוטין, ובחרו לקיים אינטראקציה זה עם זה רק באמצעות אפליקציית הורות.

לפני חודשים, רנדל פתח על מערכת היחסים ההורות המשותפת שלהם.

"אנחנו מדברים על אוקיינוס ​​וזהו ובכנות, כל עוד אנחנו מדברים על הבת שלנו, זה הדבר הכי חשוב", אמר רנדל בפרק במרץ של Golnesa "GG" Gharachedaghiהפודקאסט של, באמת GG. "אני מקווה שבעתיד שנגיע למקום של להיות קצת יותר נזיל אבל אנחנו שותפים להורות וזהו. אם היא לא מוכנה לעשות יותר ממה שאנחנו עושים, זה בסדר".

חוקי Vanderpump עונה 10 צפויה לעלות בבכורה בבראבו מתישהו מאוחר יותר השנה או בתחילת השנה הבאה.

קישור מקור