רנדל אמט מציג לראשונה חברה חדשה? ראה תמונה

קרדיט: MEGA, אינסטגרם/רנדל אמט

רנדל אמט נראה שיש לו חברה חדשה בחייו.

קצת יותר משנה אחרי הפרידה המבולגנת שלו מ חוקי Vanderpump כוכב לאלה קנטשמאז האשים אותו בבגידה בה עם מספר נשים שונות, גם בתקופה בה הייתה בהריון עם בתם בת השנה, אושן קנט אמטרנדל שיתף ומחק תמונה שלו ושל אישה מסתורית.

במהלך סוף השבוע, לאחר פרסום הפוסט קצר המועד של רנדל, משתמש אינסטגרם שזכה להציץ בתמונה והצליח לצלם אותה לפני מחיקתה שיתף את התמונה ב- Reddit.

Vanderpump שולט על רנדל אמט משתף ומחק תמונה של חברה פוטנציאלית חדשה

למרות שזהות האישה אינה ידועה, היא עשויה להיות אותו אדם שאיתו נצפה מוקדם יותר השנה בסופרבול.

לאחר שללה האשימה את המפיקה בבגידה בה עם אישה בת 23, וטענה שהוא והאדם האלמוני החלו את מערכת היחסים שלהם במרץ 2021, באותה שנה שבה היא ורנדל קיבלו את אושן, רנדל צולמה עם בלונדינית מסתורית.

Vanderpump שולט ברנדל אמט ו-New Girl בסופרבול

כפי ש כללי משאבה המעריצים אולי יודעים, רנדל נמצא כעת בעיצומם של כמה מאבקי משמורת מגעילים עם ארוסתו לשעבר, לאלה, ואשתו לשעבר, אמביר צ'ילדרס, שאיתם הוא חולק שני ילדים (לונדון בת ה-12 ורילי בת התשע). ובהגשת בית המשפט לאחרונה, לפי עמוד שישי, הוא האשים את שתי הנשים, שיצרו ידידות זו עם זו לאחר פרידתה של לאלה מרנדל, בקשירת קשר נגדו.

"אני מאמין שאמביר ולורן עובדים יחד ב [an] נסה להרוס את המוניטין שלי כדי לתת לשניהם יתרון למשמורת", כתב רנדל. "אמביר בדה לחלוטין התעללות שמעולם לא התרחשה ואני מאמין שלורן שכנעה אותה לעשות זאת".

לאחר שאמביר הגישה באוקטובר צו מניעה נגד רנדל, שנדחה בסופו של דבר, בטענה שעורך דין משפחתו של רנדל אמר במייל שעליהם להוציא אותה, לאלה הגיבה לבקשתה ברשתות החברתיות.

"הסיפור של אמביר הוא לא שלי לספר. גם הסיפורים הרבים האחרים של הקורבן לכאורה אינם שלי לספר. אני מזועזע ממה שהתרחש, ומהמיילים לכאורה שהוחלפו ביניהם [Randall Emmett] והיועץ שלו", כתב לאלה בפוסט ב-27 באוקטובר.

חוקי Vanderpump עונה 10 צפויה להתחיל לשדר בבראבו מתישהו בתחילת 2023.

קישור מקור