רקל לוויס ניצתת "מתח" בין טום לקייטי

קרדיט: Shutterstock/Eugene Powers, MEGA

רקל לוויס' רומן שמועות עם טום שוורץ גרם לכאורה לחיכוכים בינו לבין אשתו הפרודה, קייטי מלוני.

בעקבות דיווחים הטוענים שרקל וטום נתפסו כשהם "נעימים" במהלך "מסיבה לבנה ברוכים הבאים" לקראת שיאנה שי ו ברוק דייויסחתונה ביום שלישי, ה חוקי Vanderpump חבר צוות, שנפרד מארוסה לשעבר ג'יימס קנדי בסוף השנה שעברה, מואשם בזריקת מפתח ברגים לתוך הדינמיקה הידידותית של טום וקייטי בעבר.

ב-25 באוגוסט, חשף מקור בפני E! חֲדָשׁוֹת שטום ורקל התקרבו, למורת רוחה של קייטי, שכעת על פי הדיווחים חווה "מתח" עם טום.

כפי ש כללי משאבה המעריצים יזכרו, ראקל וטום נקשרו לראשונה לפני חודשים, כאשר דיווח הציע שהשניים התחרטו בקואצ'לה. ואחרי שסגרתי את הדיווח בפודקאסט של Scheana, שיאניגנסביולי, טום דלק שמועות על רומן פוטנציאלי לאחר ש-Schana חשפה שרקל אמרה לה, בתגובה לשמועה השקרית, שאמרה שהיא וטום לא התבררו "עדיין".

"אני לא יודע מה להגיד. היא אמרה את זה?" הוא שאל. "רקל היא, היא תמיד הייתה מגניבה… יש לה כל כך הרבה עומק ואופי. אני חושב שכתבתי אותה בתור אולי… רקל היא כאילו, יש Raquelessaince… היא מגניבה כמו sh-t."

ואז, שבועות ספורים לאחר מכן, בפרק ה-19 באוגוסט של הפודקאסט של קייטי, אתה הולך לאהוב אותיטום אמר שאמנם הוא לא בדיוק "מאושר יותר מ [he’s] אי פעם", הוא "אופטימי ואסיר תודה" על הידידות שנותרה בינו לבין קייטי.

"אני שמח שאנחנו עדיין קרובים," שיתף טום. "אני חושב שבאופן יחסי, עשינו עבודה טובה להתגרש אחד מהשני."

באשר לקייטי, היא גם דיברה על האופי האזרחי של מערכת היחסים ביניהם.

"אנחנו כן מתראים, אבל היינו משפחה במשך, אתה יודע, הרבה, הרבה מאוד שנים", הסבירה קייטי. "וזה היה בראש סדר העדיפויות שלנו, אני חושב, לאורך כל התהליך הזה לשמור."

חוקי Vanderpump עונה 10 נמצאת כעת בהפקה וצפויה להתחיל לשידור בבראבו מתישהו בתחילת 2023.

קישור מקור