שאנון בידור של RHOC על בכי ללא הפסקה לאחר פיצול ג'ון יאנסן, חיזוי הפרידה של ג'ף לואיס וחשדות אירוסין, בנוסף למה היא הייתה

שאנון בידור של RHOC על Why She Was "Blindsided" על ידי ספליט

שאנון בידור נאבקת להתמודד עם פרידתה מנובמבר 2022 ג'ון יאנסן.

בזמן שהופיע בתוכנית הרדיו של חבר ותיק ג'ף לואיס ביום חמישי, יום אחד בלבד לאחר שהזוג לשעבר אישר שהם כבר לא ביחד, ה עקרות בית אמיתיות ממחוז אורנג' הכוכבת הודתה שהיה לה יום קשה ביום רביעי כשהחדשות התפרסמו והסבירה מדוע היא "סנוורה" מהפיצול.

"אני לא רוצה להתחיל לבכות אבל אתמול היה יום ממש קשה עבורי ולא יכולתי להפסיק לבכות", שיתפה שאנון ב- ג'ף לואיס בשידור חי ב-12 בינואר.

"אני יודע כמה זה היה קשה," ענה ג'ף.

לדברי ג'ף, יש לו ולשאנון הרבה במשותף, כולל יום ההולדת שלהם, ולעתים קרובות הם הולכים אחד לשני כדי לקבל עצות ביחסים. כפי שהוא הסביר, הוא ושאנון מחפשים את "אותו הדבר" בבן זוג, וזו הסיבה שהוא חשד שהיא וג'ון לא ילכו רחוק – והכריז על כך ב צפו במה שקורה בשידור חי.

"ידעתי שאתה סובל. ידעתי שאתה לא לגמרי מרוצה אז בגלל זה שאלתי אם יהיה עתיד או לא", ציין ג'ף.

ובעוד שאנון הבינה מאיפה ג'ף בא כשהעיר את ההערה, היא לא הייתה מרוצה מכך – וגם ג'ון לא.

"הוא היה מוטרד, ולכן, כמובן, אני מתכוון לתמוך בשם מערכת היחסים שלי כי מעולם לא אהבתי מישהו קרוב כמו שאני אוהבת את ג'ון אז רציתי כל הזמן שהכל יסתדר", היא ציינתי. "פשוט הייתה לי את התקווה הכי גדולה."

למרות שלג'ף היו ספקות, הוא מעולם לא אמר לשאנון להיפרד מג'ון, איתו היא התחילה לצאת בשנת 2019. אחרי הכל, הוא הרגיש שאם יביע את חששותיו, זה עלול לסכן בסופו של דבר את הידידות שלהם.

"הם יכולים להתחבר מחדש בעוד שישה חודשים מהיום. אני לא רוצה להיות החבר הזה שנדחף החוצה," הוא אמר כשאנון ירדה מהרעיון של מפגש מחודש.

"זה נגמר, ג'ף. אז אני אגיד שהפעם האחרונה שדיברתי עם ג'ון הייתה תחילת דצמבר אז מעולם לא הלכתי לפרק זמן כזה שלא דיברתי איתו. זה עניין גדול", היא אישרה.

ג'ף המשיך ושיבח את ג'ון על הדרך שבה התייחס אליו RHOC חבר צוות השחקנים, מציין שהוא "טוב מאוד" אליה, היה חיבה אליה, והתנהג "אכפתי ומחבב ומגן".

באשר לתזמון בו בחר ג'ון לסיים את מערכת היחסים שלהם (שבוע אחד בלבד לאחר שאנון עטפה את ההפקה בעונה 17), שאנון נזכרה בארוחת הסיכום שלהם בתום הצילומים.

"זה היה גדול. ג'ון ואני צילמנו יחד. דמעתי בעיניים מהמילים שהוא אמר וחשבתי, 'אנחנו הולכים להגיע'", היא הודתה.

"עכשיו הוא לא היה ספציפי, אבל ממה שאני זוכר הוא אמר שהוא רוצה לקחת את מערכת היחסים לשלב הבא, שבעיניי חשבתי על אירוסין," ענה ג'ף ושאל, "האם חשבת על אותו הדבר ב- זְמַן?"

"פשוט חשבתי, לא משנה מה הצעד הבא, אנחנו הולכים לעשות את זה ואני זוכר שדמעתי ואני זוכר שאמרתי לו דברים מאוד נחמדים בחזרה. אז מסיבה זו, זו הסיבה שהרגשתי מעולף", הסבירה שאנון.

עקרות הבית האמיתיות של מחוז אורנג' עונה 17 צפויה לעלות בבכורה בבראבו מתישהו בחודשים הקרובים.

קישור מקור