שאנל אייאן של RHODubai על להיות נקרא

שאנל אייאן על שמכונה "הצמא ביותר", סטנברי

שאנל אייאן יורה בחזרה בטענות על היותו חבר השחקנים "הצמא ביותר". עקרות הבית האמיתיות של דובאי.

לאחר קרוליין ברוקס ו נינה עלי כיוונה אותה בטענות על ייאוש כביכול, שאנל צללה את הכוכבים שלה בגלל השימוש המתמיד שלהם במדיה החברתית, הסבירה את החברות הסופר קרובה שלה עם לסה מילאנווהתעקש שהיא ניסתה להציל את מערכת היחסים שלה בעבר קרוליין סטנברי.

"אם אני הכי צמא, למה אני לא ברשתות החברתיות 24/7?" תהה עיאן במהלך ראיון ב-23 באוגוסט ביום ב- Knowסדרת "אנחנו צריכים לדבר". "כי זה המקום שבו אתה צריך להיות אם אתה באמת כל כך צמא."

לדברי עיאן, זו לא היא, אלא ברוקס, שהכי צמאה RHODubai חבר בהפקה.

"ברוקס, אתה הכי צמא! אתה מדבר רק עם שבעה אנשים באינטרנט ב-Spaces. זה בערך הכול. טוב לי כאן; אני רגילה לזה", היא הכריזה. "הייתי בתעשיית האופנה. אני רגילה לתשומת לב… היא אדם חדש לגמרי שלא ראתה מצלמה בפניה בחייה… זה ההבדל הגדול ביותר בין שנינו, אבל כן – תודה על כל הפרסום שנתת לי, מותק… אני מעריכה את זה."

כשעברה לידידותה עם לסה, איאן הכחישה שכוכבת השותף שלה "חושבת על [her]," ומסביר שבגלל שהם "כל כך קרובים" ו"אכפת להם זה מזה", השקפותיהם דומות לרוב.

"אנחנו חברים אמיתיים. אנחנו מתייחסים זה לזה בכבוד, בעוד שאנשים אחרים לא יודעים איך להתייחס זה לזה. אין נאמנות. זה יכול לשפשף אנשים בצורה לא נכונה כי אין להם את זה והם לא מבינים את זה", היא נימקה. "אנחנו כמו אחיות… [So] מה רע בלחשוב אחד על השני ועל זה? אשמח אם חבר יחשוב בשבילי, כמו 'מה אני צריך להגיד?' אני לא רואה מה רע בזה".

באשר למערכת היחסים המתוחה שלה עם סטנברי, שאת נישואיו היא צחקה במספר הזדמנויות, איאן אישרה שכל ידידות שהם הצליחו ליצור בעונה הראשונה "לא תחזיק מעמד".

"אני באמת רוצה שתראה את זה. אמנם ניסינו, אבל רוב הזמן לא מסתדרים. יש בה הרבה דברים שאני באמת מכבד ומעריץ. הרבה. יש לה 'טיקי טיקי' כל הזמן!" עיאן ציינה.

גם במהלך הראיון, אייאן פתחה בעניין הפיכתה לאהובת המעריצים בסדרה.

"אני פשוט אני עצמי. אני הולך עם הזרם, כי החיים מאוד מעניינים. אני לא לוקחת את עצמי ברצינות, מה שלדעתי הופך את עצמי לאדם מאושר יותר", הסבירה. "זה די מרשים, ואני באמת מתכבד מזה. לא חשבתי שזה יהיה ככה".

"זה גורם לי להרגיש כל כך שמחה וכל כך מיוחדת… יש לי את הזמן של חיי", הוסיפה.

עקרות הבית האמיתיות של דובאי מפגש עונה 1 מתחיל לשידור הערב, 31 באוגוסט, בשעה 9/8c בבראבו.

קישור מקור