שאנל אייאן פונה ל-RHODubai קאסט פיוד, מטיח ברוקס

מכל החברים של שאנל אייאן עַל עקרות בית אמיתיות של דובאיאולי שני הגדולים שלה הם קרוליין סטנברי ו קרוליין ברוקס. בעוד העונה הראשונה מתחילה, בת ה-44 ממשיכה לאכול בשר בקר עם חבריה לשחקנים – גם על המסך וגם מחוצה לו.

הריב של שאנל עם סטנברי החל בפרק הראשון לאחר ה גבירותיי לונדון כוכב סירב להזמין אותה למסיבת תרנגולים. סטנברי גם חולק ריב עם חברתה של שאנל לסה מילאנו, שהפכה למלחמת טוויטר. למרבה הצער, יש כמה מלחמות כאלה כרגע בין הכוכבים (ו ליסה רינה).

בראיון עם ב-The Know, שאנל התייחסה ללוחמה ברשתות החברתיות. "אני פשוט מרגיש כמו כמה אנשים, אולי הם פשוט צמאים מדי. הם צריכים לשמור את זה [the] מפגש מחודש," אמר הכוכב.

במהלך המפגש האמור, שאנל רוצה להתייחס ל"הוויה [called] 'הם, אלה'." נראה שזו התייחסות לסטנברי, שהעיר הערה על כך שסרג'יו ידידותי מדי עם חברי השחקנים האחרים, ומעריצים רבים כינו את ההערה גזענית.

שאנל גם זרקה צל על ברוקס: "אני לא כמו ברוקס, אני לא חייבת [share] הכל עבור שבעה אנשים באינטרנט. אני רוצה לשמור את זה למיליונים שיצפו [the reunion]."

לאחר מכן היא מחאה כפיים לברוקס ו נינה עלי על שסימנת אותה כ'עקרת בית' הצמאה ביותר.

"אם אני הכי צמא, למה אני לא ברשתות החברתיות 24/7? כי זה המקום שבו אתה צריך להיות, בסדר, אם אתה באמת כל כך צמא. וברוקס, אתה הכי צמא כי אתה מדבר רק עם שבעה אנשים באינטרנט", אמרה שאנל. "ההבדל ביני לבין ברוקס הוא שהייתי בפנים [the] תעשיית האופנה. אני רגיל לתשומת לב. אני רגיל לכל הדברים האלה. היא [a] אדם חדש לגמרי. היא לא ראתה מצלמה בפניה בחייה".

שאנל נשאלה בסופו של דבר על ידידותה עם לסה ועל ההאשמה שהם חושבים אחד על השני ולא על עצמם.

"היא לא באמת חושבת בשבילי," אמרה שאנל. "זו באמת האמת הכנה. אני פשוט חושב שאנחנו כל כך קרובים, ואנחנו אוהבים אחד את השני… אנחנו מתייחסים זה לזה בכבוד, ולאנשים אחרים [don’t] לדעת איך להתייחס אחד לשני. ואין נאמנות. אז זה יכול [bother people] שאין להם את זה."

ה"חברות" של שאנל עם ברוקס, לעומת זאת, לא כל כך אוהבת. הכוכבת מרגישה שהיא ב"מצב של אויב ידיד" עם ברוקס, ואין אחות. "[I] לא יכול לסמוך עליה בכלל."

המארחת שאלה על הסכסוך שלה עם שרה אל מדאנישהעניקה לאחרונה את חוכמתה לשאנל.

"הרגשתי כמו הרגע הזה כשהיא אמרה לי… 'זה לא מאוחר מדי להיות מישהו כמוני'. [Well] אני לא רוצה להיות כמו אף אחד. אם אני רוצה להיות כמו מישהו, אני רוצה להיות כמו חייזר של אמא-מלך, כי מעולם לא ראיתי [one]."

לגבי הסכם השלום הנוכחי שלה עם קרוליין סטנברי, שהוצג בפרקים האחרונים, שאנל הסבירה, "זה לא יחזיק מעמד… ניסינו. באמת שניסינו… רוב הזמן אנחנו לא מסתדרים, אבל יש בה הרבה דברים שאני ממש מכבד ומעריץ".

שאנל גם נגעה בסכסוך של סטנברי עם לסה כשסטנברי חקרה בעסקיה של לסה עם בעלה ריצ'רד הול. למרות שאנל רצתה לעמוד על חברתה, לסה אמרה לה לא להתערב.

"היא אמרה 'תן לי להתמודד איתם לבד'", אמר הכוכב. "מה, אני חושב שהיא המלך המזוין הרגה את זה."

כשנשאלה מדוע סרג'יו משתתף באירועים רבים כל כך (בעוד הבעלים של חברי השחקנים האחרים נעדרים), השיבה שאנל, "בגלל שלרוב הבעלים יש עבודה… [Sergio] אוהב מצלמה. הוא אוהב תשומת לב. הוא נהנה מזה… אני פשוט מרגיש שבעונה הבאה הם צריכים לתת לו מוט זהב משלו… כי הוא תמיד שם".

בראיון עם סגנון עמוד שישי, שאנל התייחסה ל'שמלת הכלה' השנויה במחלוקת שלה, שלבשה למסיבת האירוסין של סרג'יו וסטנברי. לדברי שאנל, היא פשוט עשתה מה שאמרו לה.

"הבנתי את המשימה. אמרו לי 'תלבשי לבן'. לבשתי לבן, "אמר הכוכב. "הכוונה שלי הייתה להיראות טוב ולהרגיש טוב ולהיות נפלא ולהיות סקסית ולהיות מהממת. כל זה!"

הדוגמנית המשיכה, "אתה יודע שאם אני הולך להופיע במסיבה כלשהי, אני תמיד לבושה יתר על המידה ואני תמיד נראה טוב. זו לא הבעיה שלי אם אתה מתלבש".

השמלה של שאנל הייתה בגד גוף תחרה עם שכמייה של Amato Couture. הכלה לעתיד גם הניחה ששנל לובשת רעלה (זה היה שיער הפלטינה שלה).

"זו חייבת להיות הסטירת לחי הכי גדולה שכל אורח יכול לעשות לכלה", אמרה סטנברי במהלך ראיון וידוי, דרך עמוד שישי. "כל אחד אחר עם טיפת נימוס יבין שאתה לא הולך לחתונה של אישה בשמלת כלה."

באותו פרק, שאנל הכריזה בראיון משלה, "קודם כל, קרוליין, אני אישה שחורה, מהממת. אנחנו לא נראים דומים בכלל. ולבשתי קוטור מאמאטו. היא בהחלט לבשה שיין".

סטנברי לבשה למעשה שמלה של 12,000 דולר של סיליה קריטריוטי. למרות זאת, לדברי שאנל, סטנברי "לא יכול להשוות או להתחרות".

האם שאנל תכננה את התלבושות והסגנון שלה לעונה? "אתה תצחק, אבל אני מאוד כנה. לא היו לי תוכניות לגבי בגדים. אף פעם לא תכננתי בגדים, אף פעם לא תכננתי נעליים, אף פעם לא תכננתי שיער", היא ענתה. "בגלל זה רוב הזמן אני לובש שיער פלסטיק, כי אני לא נותן אפ-ק."

"אני חושב שהפנים שלי יפות. זה כל מה שחשוב, נכון? אני הולכת להיראות טוב בשמלות פלסטיק, פלסטיק מה שלא יהיה, אז באמת לא חשבתי על סטייל”.

לאחר שלמדה על תפקידה בצוות השחקנים, חבריה המעצבים של שאנל שולם לה ללבוש את הבגדים שלהם על המסך. "כשזה [got] מסביב, כי אני מכירה הרבה מעצבים… הם משלמים לי כדי ללבוש את הבגדים שלהם, הם משלמים לי כדי לעשות דברים, פשוט התחלתי ללבוש אותם", הסבירה. "ויש לי הרבה אהבה למעצבים פיליפינים כי הרבה מהמעצבים שלבשתי הם פיליפינים ואמירים מקומיים שטיילתי ודגמנתי במשך שנים רבות."

שאנל מתכננת לבחור סגנון נועז יותר בעונה השנייה. "עכשיו, כשאני יודעת שאנשים אוהבים את האופנה שלי, f-king העונה הבאה הולכת להיות מדהימה", היא אמרה, "אם אי פעם יבקשו ממני לחזור!"

עקרות הבית האמיתיות של דובאי עונה ראשונה משודרת בימי רביעי ב-21:00 ב-Bravo.

קישור מקור