שופטת ויקי גונבלסון וטמרה משתפות עדכון על 'טרס אמיגאס'

הידידות של ויקי גונבלסון, שופטת טמרהו שאנון בידור מתואר בעצמו בתור 'The Tres Amigas'. במהלך הזמן שלהם עקרות בית אמיתיות ממחוז אורנג'שלוש הנשים יצרו ברית חזקה נגד החדשות.

עם זאת, כאשר ויקי וטמרה פוטרו בעונה 15, נראה היה שהלהקה נשברה, שכן ויקי וטמרה הרגישו שננטשו על ידי שאנון, ששמרה על מקומה. הם הציעו ששנון הייתה מעוניינת להיות חברים רק כשהם היו בתוכנית.

על פי ראיון עם ETעם זאת, ה'Tres Amigas' נמצאים כעת בתנאים טובים יותר. טמרה גם חשפה שהיא עקבה מחדש אחרי שאנון באינסטגרם.

"היינו בהודעה תלת כיוונית, שאנון, טמרה ואני, דיברנו על להיפגש", אמרה ויקי, שנכחה בראיון. "התמודדתי עם שאנון באותו לילה. … היא אמרה לי שהיא אוהבת אותי, היא מתגעגעת אליי, היא צריכה אותי בחזרה בתוכנית… בלה, בלה, בלה. זה היה נהדר, ואז היא התקשרה אליי אחר כך. היא אומרת, 'אני באמת אוהבת אותך' כשהיא הגיעה הביתה. אמרתי, 'בסדר, גם אני אוהב אותך, אבל איפה היו השנתיים האחרונות? בגלל שלא הייתי בתוכנית לא אהבת אותי?' היא אומרת, 'עשיתי…'"

"יש הרבה על מה לדבר, אני חושבת", הסבירה טמרה. "יותר מהכל, הרגשות שלנו נפגעו. זה מקום שקשה להיות בו, שבו אתה מפוטר מתוכנית שהיית בה כל כך הרבה זמן… ואז שאחד החברים הטובים שלך לא יגיע אליך".

הפודקאסט החדש של תמרה עם טדי מלנקמפ מילא תפקיד בפיוס. "אנחנו מסכמים את מחוז אורנג', וב- [season 16] מפגש מחודש שציינתי שממש ריחמתי על שאנון", הסבירה טמרה. "הרגשתי כאילו חובבים עליה וכל זה, ואז היא אמרה לאחת החברים שלי, 'אלוהים אדירים, זה היה נחמד מצידה לומר את זה…' כמו, 'תודיע לה תודה…' ו ואז הייתה סוג של תקשורת, ואז ביום האם היה טקסט, טקסט קבוצתי, בין שלושתנו שהיה מאוד מתוק".

גם ויקי וגם טמרה דנו באפשרות לחזור לתוכנית. חברם לשעבר לצוות הת'ר דוברועם זאת, לאחרונה הציע שהפודקאסט של טמרה הוא ניגוד עניינים.

"[Andy Cohen] התרשמתי שיש לי את זה [gossipy] סוג של פודקאסט, מאחורי הקלעים, ואני אומר, 'לא, אנחנו לא. אנחנו ממש תומכים בבראבו. יש לנו כמה מהאורחים הטובים ביותר בתוכנית", אמרה טמרה. "הצלחתי לנקות את האוויר, וכן, הוא לא אמר שם, 'תמרה לא תחזור!' זה היה פשוט, אני מתכוון שהעיתונות השתגעה עם זה וזה מה שיש. אנחנו נראה מה יקרה."

מעניין שויקי מסתכסכת כעת עם טדי, המנחה המשותפת של טמרה שני T's In A Pod. "אני לא מכיר את טדי מלנקמפ, אבל אני לא אוהב את טדי מלנקמפ," אמרה ויקי. "אני לא יודע משהו עליה מטריד אותי."

ויקי הייתה למעשה אחת האורחים הראשונים שלהם – אם כי בסופו של דבר היא כינתה את התוכנית משעממת ואמרה, "הם השתמשו בי לדירוג טוב יותר".

במהלך הראיון שלהם עם ET, ויקי כעסה על טמרה שהמשיכה לדבר על הפודקאסט. "זה גס רוח שאתה ממשיך להציע את שלך [podcast]," היא אמרה. ויקי כינה את התוכנית "Two Twits" ו-"Two Ps in a Todd". היא גם הציגה את הנחירות המזוייפות הידוע לשמצה שלה.

ויקי וטמרה היו לאחרונה על המסך יחד, עם אוהדים נוספים מהזכיינית, עבור טיול הבנות האולטימטיבי של עקרות בית אמיתיות. בתוך ה ET ראיון, הסבירה תמרה כיצד הספין-אוף שונה.

"אנחנו מדברים על הזמן שלנו בתוכנית עקרות הבית", אמרה. "אנחנו שוברים את החומה הרביעית ואני מרגיש שאנשים באמת מתעניינים בזה".

עקרות בית אמיתיות: טיול בנות אולטימטיבי עונה שנייה, ה מועדון נשים לשעברזורם כעת ב-Peacock, כאשר פרקים חדשים משותפים בימי חמישי.

קישור מקור