שופטת טמרה חוזרת ל-RHOC! טורחת את ג'יל זארין על הדלפה

שופטת טמרה הלך אחרי ג'יל זארין בסרטון ששותף לדפי המדיה החברתית שלה לאחר ה עקרות בית אמיתיות של ניו יורק אלום, שהיא מככבת לצידו כעת בעונה השנייה של עקרות בית אמיתיות: טיול בנות אולטימטיביאישרה אותה עקרות בית אמיתיות ממחוז אורנג' לַחֲזוֹר.

לאחר שג'יל חשפה שטמרה חוזרת לתוכנית לעונה 17 ושחברתה לשעבר וחברתה, ויקי גונבלסון"לא הייתה מרוצה" מזה, טמרה, שאומרים שהיא "מתרגשת" לחזור לצילומים, הטיחה את ג'יל בתור "ה-b-tch הכי צמא".

"תמרה נרגשת לחזור להופעה, במיוחד לאחר שחשה את אהבת המעריצים מהתקופה שלה ואילך טיול בנות אולטימטיבי", סיפר מקורב עמוד שישי ב-16 ביולי. "היא לא יכולה לחכות כדי לחזור לעניינים RHOC ולראות איך היא יכולה לזעזע את הדינמיקה".

ואחרי שמקור שני אמר שהפרקים החדשים "יסובבו סביב תמרה", אמרה ג'יל בסיפור אינסטגרם שנמחק מאז, "תמרה חוזרת וחברתי ויקי לא מרוצה".

אבל לדברי ויקי, היא שמחה בשביל טמרה.

"כל הכבוד לה, אני שמחה בשבילה", אמרה ויקי לדף השישי בתגובה לחדשות. חבר שחקנים לשעבר בראונווין ווינדהאם-בורק הסכים ואמר, "הנוכחות שלה הוחמצה."

"היא מרכיב עיקרי בתוכנית ויהיה להם מזל לקבל אותה", הוסיף בראונווין.

בעוד שבראבו עדיין לא אישר חדשות כאלה, טמרה לא הייתה מאושרת מדי כשנודע לה על החשיפה הגדולה של ג'יל.

"היי חבר'ה. יש לי הודעה גדולה. ג'יל היא ה-b-tch הצמאה ביותר שפגשתי אי פעם", טמרה מוּצהָר בציוץ ששותף ב-16 ביולי.

שופט טמרה גוונים ג'יל זארין בתור צמא לאחר הודעה על החזרת RHoC

בעקבות שיתוף הקליפ, קיבלה תמרה הודעה מהאחר שלה RHUGT כוכב שותף וחבר של ג'יל רוני אלום, דורינדה מדליWHO הגיב עם כמה אימוג'י מים, מה שמרמז שהיא גם מצאה שג'יל צמאה.

RHONY Dorinda Medley מגיבה לטמרה קוראת לג'יל זארין צמא

לאחר שראתה את הדרמה שהתפתחה, ג'יל חזרה לסטורי שלה באינסטגרם, שם ניסתה לחזור בה מהטענה שלה בנוגע לחזרתה של טמרה, ואמרה שהיא פשוט חזרה על חדשות שקראה באינטרנט.

"הבוקר הייתי בדרך אליו [an] אירוע ואני משתמשות לעתים קרובות בביטוי, 'חדשות מתקדמות', אבל זה לא אומר שיש משהו מפורסם וזה לא היה שבור לי", היא אישרה. "קראתי באינטרנט שויקי לא חוזרת וטמרה כן, ואמרתי את זה. פשוט חזרתי על מה שקראתי."

"אין לי מידע פנימי. אף אחד לא מדבר איתי בבראבו. אני לא יודעת כלום", היא הוסיפה.

ג'יל המשיכה ואמרה שהיא לא יודעת למה טמרה תקפה אותה.

"צמא למה? אני כל כך שמח בשבילך. רצית את זה ואני שמח בשבילך. למה יש איבה?" היא שאלה.

עקרות הבית האמיתיות של מחוז אורנג' עונה 17 צפויה להתחיל את הצילומים בקרוב.קישור מקור