שופטת טמרה חולקת היכן היא עומדת עם הת'ר דובראו לאחר שהאשימה אותה בחסימת החזרת RHOC, האם היא מודאגת מכך שהיא לא תחזור להצגה?

שופטת טמרה חולקת עדכון חדש עם הת'ר דובראו לאחר סכסוך

שופטת טמרה מבהירה שהיא ו הת'ר דוברו נמצאים ביחסים טובים למרות הערותיה על הקודמים שלה עקרות בית אמיתיות ממחוז אורנג' חבר לצוות על ג'ף לואיס לייב מוקדם יותר השבוע.

לאחר שהציעה שהת'ר חוסמת את החזרה הפוטנציאלית שלה RHOC ואומרת שהיא האכילה אנדי כהן שורה על הפודקאסט של טמרה, שני T'ים בתרמילנותן מבט אל מאחורי הקלעים של עקרות בית אמיתיותטמרה פנתה לרשתות החברתיות כדי להראות עד כמה היא והתר קרובות באמת.

"תודה [Heather Dubrow] ששלחת לי את התמונות המדהימות האלה. זכרונות טובים כל כך", כתבה טמרה קולאז' מ-15 ביוני של תמונות ששותפו לה טוויטר עמוד, מאשר שהשניים נמצאים בקשר.

שופטת RHOC Tamra מאשרת שהיא במקום טוב עם הת'ר דוברו

אבל לאחר שיתוף הפוסט, טמרה הופצצה על ידי מעריצים שהטילו ספק באדיבות ביניהם.

"אחרי שזרקת אותה הלאה ג'ף לואיס לייב אתמול?" שאל מעריץ.

"זרקתי אותה? אולי כדאי שתלך להקשיב עוד," טמרה השיב.

"הא? הרגע אמרת ששניכם לא חברים ושאתם פשוט ידידותיים", כתב אחר.

"אנחנו חברים!" תמרה מְאוּשָׁר. "אחרי שהיא עזבה את ההצגה, נשארנו ידידותיים אבל רק לעתים רחוקות התראינו. זה מה שהתכוונתי. אף פעם לא אמרתי שאנחנו לא חברים".

שופט RHOC Tamra מכחיש את הת'ר, מאשר שהם חברים

אדם אחר אמר, "אני כל כך מבולבל, לא שנאת אותה אתמול?"

"למעשה, מעולם לא שנאתי אותה. בכלל. רחוק מזה. נפגעתי ומבולבלת. הבדל גדול", תמרה הסביר.

שופט RHOC Tamra היה מבולבל ונפגע על ידי הת'ר דוברו

לאחר שהגנה על מערכת היחסים שלה עם הת'ר ועל הדברים שהיא אמרה עליה ג'ף לואיסתוכנית רדיו, טמרה הודתה על כך בפודקאסט שלה קלי דודהקריאה של התוכנית הייתה "לא נוחה".

"יש לנו מתקשרת מיוחדת וזו קלי דוד", נזכרה טמרה בהנחיית שותפה טדי מלנקמפבאמצעות Showbiz Cheat Sheet.

במהלך תוכנית הרדיו, קלי אמרה את זה תומס קלימפיק בפועל לשעבר של RHOCאמר לה שהוא נדחף על ידי הת'ר וגם בעלה, טרי דובראובתוך ההפקה בעונה 16.

"ואני מסתכל על ג'ף כמו, 'אתה באמת לא רוצה שאחזור אי פעם לבראבו, נכון?' וקלי נכנסה חזק. "תמרה היא פוליטיקלי קורקט". וקלי פשוט הלכה, "אמרה טמרה, וציינה שאמנם היא לא הייתה עיוורת, אבל היא כן רצתה להיעלם.

"אני לא יכולה להשתתף בשיחה הזו", אמרה. "לא רציתי לעסוק. הרגשתי לגמרי לא בנוח כל הזמן להסתכל על ג'ף. כמו, 'ג'ף, אתה אף פעם לא רוצה שאחזור להופעה'. הוא אומר, 'לא אמרת כלום'. ואמרתי, 'עצם ההשתתפות בשיחה הזאת זה לא נראה טוב'… היה רגע שבו פשוט ישבתי ואני הולך, 'אנדי אם אתה מקשיב, אני לא מאחורי זה [laughs]."

למרות שלא ברור אם הצילומים החלו או לא בעונה ה-17 הקרובה של עקרות הבית האמיתיות של מחוז אורנג'הת'ר לכאורה אישרה שהיא ו שאנון בידור חזרו כאשר שיתפה תמונה של שניהם בסטורי באינסטגרם שלה בחודש שעבר, יחד עם הכיתוב, "הנה אנחנו גוווווווווו".קישור מקור