שופטת טמרה מדברת עם תרזה ג'ודיס אחרי לואיס דיס

שופטת טמרה נתקל תרזה ג'ודיצה וארוסה, לואיס רולס, לאחר שעוררו ריב עם עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזי זוג על ידי כך שהצלל אותו לכאורה על כך שהוא דומה ל ויקי גונבלסוןהחבר לשעבר של, ברוקס איירסששיקר לשמצה לגבי אבחנת הסרטן שלו עקרות הבית האמיתיות של מחוז אורנג' עונה 10.

בזמן שהשתתפו בפרסי הסרטים והטלוויזיה של MTV בשבוע שעבר עם טדי מלנקמפשהודתה שזה "מתיש" להסתתר מ"עקרות בית מסוימות" שהזכירו בפודקאסט שלהם, תמרה פירטה את המפגש שלה עם תרזה ולואיס לפני שאישרה שהוא RHOC מעריצה, הסבירה מדוע היא מסתכסכת כעת עם ויקי, והגיבה על שמה של אחת הסלבריטאים ה"לבושים הגרוע ביותר" בתערוכה.

"כמובן, מאחורי מי אנחנו בקו העיתונות? לא אחרת מאשר תרזה. ואני כמו, 'אוי אלוהים, אתה רציני? נהדר, הו, נהדר'", נזכרה טמרה בפרק ה-7 ביוני של שני T'ים בתרמיל.

בשבועות האחרונים עלו טמרה וטרזה לכותרות, תחילה בגלל הערותיה של טמרה שהשוו את לואיס לברוקס ובהמשך בשל החלטתה של תרזה להפסיק לעקוב אחריה באינסטגרם. אבל, כשהם עמדו פנים אל פנים באירוע בלוס אנג'לס, טמרה אמרה שתרזה "היתה מאוד אדיבה".

"העניין של תרזה… הואשמתי בטעות על ידי העיתונות," אמרה טמרה, והכחישה שהיא דיברה בשלילה על לואיס.

לאחר שבילו "שעה טובה" אחד ליד השני בקו העיתונות, טמרה וטרזה התיישבו זו ליד זו. ולמשך זמן מה, טמרה פחדה מהאינטראקציה הפוטנציאלית שלהם מכיוון שטרזה "לא הכירה [her]."

"המשכתי להסתכל, כמו, 'אוי, שא-ט, זה מגיע בכל רגע'. והייתי קצת לבד לשנייה ולואיס ניגש והוא אמר, 'תמרה, היי, כל כך נחמד לפגוש אותך'", חשפה טמרה.

לדברי טמרה, לואיס היה "כל כך מתוק", ושאל אותה על בעלה, אדי שופטבנה, ריאן וית'וחדרי הכושר שלה.

"ברור שהוא צופה בתוכנית. אז אמרתי, 'אתה יודע שתרזה די כועסת עליי עכשיו ואני אשמח להסביר שזה לא מה שאמרתי. לא אמרתי עליך שום דבר רע'", נזכרה טמרה. "[And] הוא אומר, 'הכל טוב. אל תדאג בקשר לזה. זאת הייתה אי הבנה.' אני כמו, 'בסדר'."

ואז, מאוחר יותר, תרזה רכנה אליה ואמרה, "אל תדאגי בקשר לזה. זה לא סיפור גדול."

"שמחתי שהכל נמעך, צילמנו, הכל היה בסדר", הוסיף טדי.

ככל שהפודקאסט נמשך, טמרה חשפה שבמהלך הלילה שלה היא נתקלה בכוכבת ריאליטי קלייר קראולישל הרווק ו הרווקשהודיע ​​לה שויקי כועסת עליה לפני שהתקשרה ל- RHOC alum ב-FaceTime.

"היא מתחילה לומר, 'ויקי לא מרוצה ממך'. אני אמרתי למה?' 'לא הלכת למסיבת יום ההולדת שלה'. אני הולך, 'אני יודע… אני לא יכול פשוט להמריא וללכת למקסיקו. יש לי בת בבית ספר שלא נוהגת. יש לי שני עסקים. יש לי פודקאסט. מצטער.' אז היא ערכה מסיבה במחוז אורנג', ובדיוק במקרה ערכנו מסיבת ארוחת ערב לאדי ליום ההולדת שלו באותו ערב. אז לא יכולתי ללכת. כבר דיברנו על זה אבל הבחורה הזו ניסתה להעלות את זה".

למרות שתמרה אמרה שהיא שלחה לוויקי כתבה על החדשות של לואן דה לספס ו סוניה מורגןדווח חיים פשוטיםתוכנית ריאליטי בסגנון, היא לא שמעה בחזרה.

"אני ממש מסמס על המאמר שבו לואן וסוניה חתמו על עסקה [for their own show]" היא שיתפה.

טמרה גם הגיבה על כך שנחשבה כאחת משלושת הסלבריטאים ה"לבושים הכי גרועים" של דיילי מייל בטקס פרסי MTV, וציינה שאמנם היא לא הרגישה שהיא מעוצבת בצורה גרועה, אבל אולי יש בזה קצת יותר.

"זה היה אני, [Erika Jayneליסה רינה, שלא חשבתי שאף אחת מהתלבושות שלנו נוראיות אז פניתי לחבר שלי שעובד בדיילי מייל ואמרתי, 'מה זה החרא הזה? אהבתי את זה.' והוא אומר, 'הם אוהבים להתעסק עם עקרות בית.' אז הוא בעצם אמר… זה כמו קליקבייט," היא הסבירה.קישור מקור