שופטת טמרה מטילה את תרזה ג'ודיצ'ה כ"אנוכית", גוונים ג'ן

שופטת טמרה היה הרבה מה לומר עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי מפגש מחודש על פרק אחרון שלה ו טדי מלנקמפהפודקאסט של.

אחרי צפייה תרזה ג'ודיצה ריב עם מליסה גורגה ובעלה, ג'ו גורגהעל החלטתה להשאיר את מליסה מחוץ לחתונתה הקרובה לואיס רולסה עקרות בית אמיתיות ממחוז אורנג' הכוכבת הגיבה להצעה של תרזה שמליסה הייתה גיסת רעה על כך ששילבה אותה כשושבינה בחתונתה עם ג'ו כשהייתה בהריון.

"הייתי חייבת להריץ את זה לאחור", הודתה טמרה שני T'ים בתרמיל.

בנוסף לטרזה שטענה שמליסה הייתה צריכה לחכות שהיא תלד לפני שתתחתן, היא אישרה שהיא תכלול את אחיותיו של לואיס במסיבת הכלה שלה במקום מליסה.

"האחיות שלו… זה מוזר לי," ציינה טמרה. "ואז כדי שהיא תגיד, 'הייתי בחתונה שלך, כן, אבל הייתי בהריון', כאילו הם היו צריכים לדחות את החתונה, אני אומר, 'אתה אדם אנוכי, אתה באמת עושה את זה. תגובה.' זה לא קשור אליך, תרזה. זה היה על אחיך וגיסתך באותו היום".

ואז, לאחר שהצביעה על כך שמליסה לא הייתה האדם היחיד שתרזה זרקה, ונתנה לו בראש דולורס קטניה לא קיבלה הזמנה למסיבת האירוסין של תרזה ולואיס בדצמבר 2021, טמרה נתקלה בהערה מטדי, שהציע שדולורס לא הגיבה לדיס בגלל ההשלכות שהיא עלולה לחוות על כך.

"דולורס חייבת [act like she’s okay with snub] כי האלטרנטיבה פשוט הולכת להיות אכזרית בטירוף," ציין טדי.

במבט לאחור על הלחימה של ה RHONJ מפגש מחודש, אמרה טמרה, "כדורים קדושים", והיא ציינה את הדרמה כ"הרבה".

"היו כל כך הרבה צרחות… לא יכולתי לדמיין איך [Andy Cohen]… איך הוא מגיב. זה היה יותר מדי, יותר מדי דיבורים בבת אחת", נזכרה טמרה.

בינתיים, טדי ציין כי הערצתו של אנדי הייתה ברורה, במיוחד בהשוואה לרגשותיו כלפי ג'ניפר איידין.

"אתה יכול לדעת שתרזה הייתה עקרת בית כבר הרבה זמן וכמה אהבה יש לה אנדי בגלל שהוא נותן לה כל כך הרבה חסד לעומת לייק, איך היית רואה אותו אולי מדבר עם… [Noella Bergener]" היא שיתפה. "אתה יכול להגיד שהוא אוהב את תרזה. אני לא חושב שהוא אוהב את ג'ן."

"אני לא חושבת שאני אוהבת את ג'ן כרגע," ענתה טמרה.

לדברי טמרה, היא לא אהבה את ההתנהגות של ג'ניפר במפגש המחודש.

"ג'ן, רק לפרוטוקול, אתה טוב רק כמו הפרק של השבוע," היא אמרה RHONJ כוכב. "היא המשיכה להסתבך. היא ניסתה להיות מתעמתת בכל דבר וזה הזכיר לי את זה [Emily Simpson]."

כשהשמועות ממשיכות להסתחרר בנוגע לעונה ה-13 הקרובה של RHONJטמרה וטדי הציעו שתרזה אולי לא תהיה טובה לתוכנית שמתקדמת.

"זה לא טוב… אם יש לך חבר שחקנים בתוכנית שכולם מפחדים ממנו. אם אתה לא יכול להיות עצמך, כאילו, אני לא חושב שמליסה יכולה להיות עצמה. אני לא מרגישה שדולורס יכולה להיות היא עצמה כי הן מפחדות מטרזה", אמרה טמרה.

"אנחנו במפגש המחודש עכשיו. היית עד להתנהגות שלך. איך אתה מכפיל?" תהה טדי.

"זה לא הגיוני," הסכימה טמרה.

עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי מפגש עונה 12 מסתיים בחלק השלישי ביום שלישי, 17 במאי, בשעה 8/7c בבראבו.

קישור מקור