שופטת טמרה משתפת את מה שהת'ר שלחה לה הודעה לגבי החזרת RHOC

קרדיט: צ'ארלס סייקס/בראבו

מתי שופטת טמרה הודיעה על שובה עקרות הבית האמיתיות של מחוז אורנג', ממלכת בראבו קרסה. מעריצים רבים משתוקקים לראות את טמרה מחזירה את התפוז שלה ולוקחת ממנה את כתר הכוח הת'ר דוברושלכל הנראה היה בלתי מעורער לאורך העונה ה-16.

טמרה והת'ר, שהיו פעם קרובות, ספגו מכה בברית שלהן כשטמרה האשימה את הת'ר בייצור עצמי. ואז, במה שנראה כצעד מחושב, הת'ר הזינה לכאורה מידע אנדי כהן לחסום את הקאמבק של תמרה.

בפרק ה-20 ביולי של תמרה שני T's In A Pod פודקאסט, הבוגר חשף את תגובתה של הת'ר לחדשות האחרונות. לדברי טמרה, הת'ר הייתה החברה הראשונה לצוות שיצרה איתה קשר לאחר שנודע לה על שובה.

"כמובן [she was]"אמר מנחה שותף טדי מלנקמפ בצחוק. "האם אתה חושב שזה היה מתוך… אמצעי זהירות, או בגלל שהיא ממש מתרגשת בשבילך?"

"טוב, זה העניין, היא הגיעה אליי כדי פשוט להגיד 'אוי הגיע הזמן' אתה יודע או משהו כזה, היא שלחה לי הודעה", שיתפה טמרה, באמצעות כָּבֵד. עם זאת, היא לא יכלה להגיב לטקסט של הת'ר, כי בראבו לא הכריז על החדשות בפומבי.

"הייתי צריך להתרחק מהרשתות החברתיות כי אם מישהו כתב לי או הודיע ​​לי, ויאמר 'מזל טוב', אני אעשה כמו אגודל למעלה, לב, אתה יודע למה אני מתכוון? אני לא יכול להתאפק. יש לי סרום כמו אמת שזורם לי בוורידים", אמרה טמרה. "אז אני כאילו צריך לעזוב את המדיה החברתית כי מישהו יגיד משהו ואני אפוצץ אותו".

בן 54 המשיך, "אז לא הגבתי ומתי ג'יל [Zarin] הכריז על זה ואז זה יצא, אני חושב אנדי [Cohen] אמר לי 'כן הם אישרו את זה לצוות השחקנים'. אז הגבתי לה. אמרתי 'תודה רבה' וזהו".

היא גם התגרה עם כמה דרמה עתידית שאנון בידורחברתה לשעבר לקאסט ו-BFF, שלכאורה רוחה את תמרה לאחר הירי ב-2020.

"[I’m] בהחלט תצטרך לנהל שיחה עמוקה וקשה עם שאנון, שכנראה הולכת להיות רגשית", אמרה טמרה, באמצעות כָּבֵד.

"זה הולך להיות קשה, זה הולך להיות מחומם אבל אני מקווה שבסופו של יום נוכל לפתור את מה שקרה בעבר כי היינו חברים כל כך טובים במשך כל כך הרבה שנים".

טמרה גילתה, "[Shannon] שלח לי אתמול הודעה ואמרה לי מזל טוב ב'צפה במה שקורה בשידור חי' אז אתה יודע, אני מתגעגע לחברות. אני לא אוהב את הדברים שהתרחשו. אני צריך תשובות, כמו שאני צריך תשובות כדי שאוכל להתקרב אליה שוב".

האם שאנון וטמרה יתפייסו סוף סוף? מעריצים רבים מתפללים לברית, בתקווה שהיא תזעזע את הדינמיקה של העונה שעברה, שהטרידה את הרייטינג והציבה את הת'ר במושב מתמיד של כוח.

קישור מקור