שופטת טמרה חולקת עדכון על מערכת היחסים עם RHOC Costar שאנון בידור

שופטת טמרה משתפת עדכון על מערכת היחסים עם שאנון

לאחר שופטת טמרה הסתלק מ עקרות בית אמיתיות ממחוז אורנג'ידידותה עם שאנון בידור ירד בצינורות. לפני שהמעריצים ידעו מה קורה, טמרה התחילה לזרוק בפומבי את שאנון (ששמרה על מקומה בצוות השחקנים).

מאוחר יותר חשפה טמרה את הסיבות שלה מאחורי הבליץ התקשורתי – שאנון הפסיקה לדבר איתה לאחר יציאתה של טמרה מהתוכנית. אולם לאחרונה, טמרה הפכה לתומכת פומבית של שאנון לאחר שהבת ה-57 הותקפה על ידי חבריה לצוות.

בפרק בפודקאסט שלה, שני T's In A Pod (עם מארח שותף טדי מלנקמפ), תמרה שיתפה עדכון על מערכת היחסים שלה עם שאנון.

לפני זמן מה, טדי יצר קשר עם שאנון לכאורה בשמה של טמרה. לדברי טמרה, שאנון "לא הייתה מאוד מרוצה מכך [Teddi] התקשרתי אליה."

"טוב, אני לא חושב שהיא מטורפת", הסבירה תמרה בפודקאסט, דרך כָּבֵד. "היא הייתה כמו 'טוב, אני רוצה לעשות את זה אחד על אחד' ובעצם חברה משותפת שלנו – אמרתי לו ש'אלוהים אדירים, שתינו והתקשרנו לכמה אנשים'".

החבר המשותף הזה אמר לתמרה ששנון מעדיפה לדבר איתה לבד (שלא דרך טדי).

"אמרתי, 'תקשיבי, אני לא מאמין שעשינו את זה, טדי כמו התקשר לשאנון ושלח לה הודעה' והוא אומר, 'כן, אני יודע, [Shannon] כאילו אני מעדיף לדבר איתה אחד על אחד", אמרה טמרה. טדי הצהיר אז שאנון צריך "לשיג כדורים ולהתקשר [Tamra]."

טמרה חשפה שהיא ושאנון מתקשרים באמצעות "כמה חברים משותפים". היא גם רמזה שיש להם כוונות לעבוד על הידידות שלהם.

"יש לנו דרך ארוכה לעבור אבל שנינו הסכמנו שאנחנו מתגעגעים לחברות אחד של השני", היא הביעה.

מה זה אומר לעתיד? אולי יום אחד בקרוב, הצופים יהיו עדים לשובם של ימי התהילה של שאנון וטמרה. אם יתמזל מזלנו, ויקי גונבלסון יקפוץ גם כן, וישלים את האגדה של The Tres Amigas.

קישור מקור