סטסי שרדר של Vanderpump קובע כיצד הודלפו חדשות ההריון לעיתונות, תסכולים עם חוזה בראבו והתמודדות עם פפראצי לאחר ירי

שטאסי שרדר מדבר על תסכולים עם חוזה בראבו

קרדיט: JOHN NACION/startraksphoto

שטאסי שרדר הופיע בפרק של קייטי מלוניהפודקאסט של מוקדם יותר החודש, שבו היא בילתה כמעט 40 דקות בדיון הנסיך הארי ו מייגן מרקלהסרט התיעודי של נטפליקס – ואיך היא מתייחסת – לחברתה משכבר הימים.

לפני שהודתה שלעתים קרובות מצאה את עצמה מתוסכלת מחוזה הבראבו שלה, מסתכלת אחורה על תשומת הלב הפפראצי שקיבלה לאחר שפוטרה ממנה חוקי Vanderpumpומחלקה על מסורות החג שלה עם בת בת 23 חודשים הרטפורד צ'רלי רוז קלארקסטסי אמרה שכאשר הגיע לשיתוף חדשות ההיריון שלה, היא מאמינה שהיא יודעת למה זה הודלף.

כשדנו בקרקס התקשורתי שהארי ומייגן סבלו בשנים האחרונות, כשקייטי ציינה שסיפורים שליליים ניתנים לעתים קרובות לעיתונות על ידי מפורסמים שמנסים לשמור על סודותיהם מוסתרים, סטסי נזכרה בהדלפת ההיריון שלה ב-2020.

"אני חושבת שככה ההריון שלי דלף. האם אני נשמע מר וממורמר? כי אני ממשיך להתייחס לזמן הזה, אבל אני לא יכול שלא להתייחס לזה כי כל מה שמיגן והארי אומרים, זה כמו להפעיל את זה אצלי", הסביר סטסי בפרק ה-16 בדצמבר של אתה הולך לאהוב אותי. "ככה אני מתייחס לכל כך הרבה חלקים בסיפור שלהם, ולכן כשאתה מדבר על מאמרי מסחר, אני משוכנע שנסחר במידע. מישהו עמד לקבל כתבה גרועה, כתבה מאוד מזיקה עליהם, והם אמרו, 'יש לי מידע שאני יכול לתת לך במקום זאת: שטאסי בהריון. אף אחד לא יודע.'"

"זה הדבר היחיד שאני יכול להמציא," היא הוסיפה.

וקייטי הסכימה ואמרה, "זה הגיוני כי היו כל כך מעט אנשים שידעו, והאנשים שהכרתי שהכירו באותה תקופה לעולם לא יעשו את זה."

בעוד שסטסי משוכנעת שמישהו במעגל הפנימי שלה הדליף את החדשות, היא הודתה שככל שההריון שלה התקדם, היא התחילה לספר לאנשים נוספים.

"אמרתי לכמה שאני יכול להיות כמו, 'יכולתי לראות את זה קורה'. זה עליי. הרע שלי", הצהירה והוסיפה שלפני ההדלפה, היא תכננה "קיילי ג'נר זה" ופשוט להופיע עם תינוק בסופו של דבר.

סטסי גם התייחס לחוסר היכולת של הארי ומייגן להילחם נגד שמועות מסוימות, ואמר שהיא נאלצה לשתוק לגבי הדרמה של כללי משאבה עד לאחר שידור העונות שלו.

"אסור לך לדבר על שום דבר שקרה, ואז כל הנרטיבים האלה מתחילים להופיע ברשתות החברתיות… ואתה כמו, 'אבל זה לא מה שבאמת קרה'", שיתפה. "אבל יש לך חוזה, אז אתה לא יכול להגיד את האמת שלך, ואם אתה אומר את האמת שלך, לפעמים אתה פשוט נראה כמו שקרן מטורף. [You’re] נאלץ לשתוק ולשתוק ולא להגיב, וזה מבאס".

בעוד הדיון נמשך, סטסי אמר כי לשמוע על הארי ומייגן, וכיצד עוקבים אחריהם כל הזמן לסיפורים, החזיר אותה לשנת 2020, כאשר היא פוטרה בגלל הערות והתנהגות גזעית כלפי הכוכב לשעבר אמונה סטוורס.

"היו פפראצי בחוץ, ואם צולמה תמונה שלי ואני חייכתי, אנשים אמרו, 'אין לה בושה. לא אכפת לה. היא לא מצטערת על שום דבר״. אבל אם הייתה תמונה שלי שבה נראיתי עצוב, אנשים היו כמו, 'תראה אותה משחקת את הקורבן. אנחנו אמורים לרחם עליה?' זה כאילו אתה לא יכול לנצח בשום אופן", גילה סטסי. "[Beau Clark] והייתי מנהל את השיחות האלה. היינו כמו, 'האם אנחנו מחייכים, האם אנחנו מזעיפים פנים, האם אנחנו נראים כועסים? אם אנחנו לא מחייכים, אנחנו ממש נראים כאילו אנחנו בריב. מה אנחנו עושים?' אין דרך לנצח".

כמו כן, במהלך פרק הפודקאסט, סטסי אמרה שאמנם היא נוהגת לתכנן את "אווירת חג המולד" שלה ולעצב בעצמה, היא עושה כמיטב יכולתה כדי לאפשר שינוי במסורות שלה.

"הבנתי שבכך, אני מורידה את הכיף של המשפחה לקבל בחירות ולבחור דברים ולכן אני מרגישה שאני רוצה, השנה, לקבל עוד מיני עץ חג המולד", היא חשפה. "אני מנסה להבין אילו מסורות נאמץ ויהיו לנו, כי זה עדיין עוסק בי ובעיצוב שלי".

"זה דבר מוזר פתאום להיות אמא שאחראית על התחלת מסורות", המשיך סטסי. "זה הרבה לחץ. מה הולכת להיות ארוחת הבוקר שלנו לחג המולד? האם אנחנו פותחים מתנות, כולן בבוקר חג המולד, או חלק מהן בערב חג המולד?"

למרות שסטסי הודתה שהרטפורד עדיין צעירה, היא אמרה שהיא קולטת דברים מהר, כולל יום הולדתה השני הקרוב.

"רק שאלתי אותה בת כמה היא הופכת ליום ההולדת שלה והיא אומרת, 'שתיים!' ואני כמו, 'רק לימדתי אותך את זה אתמול'. אז היא תבין שאני משאיר את העוגיות לסנטה”, סיכם שטאסי.

חוקי Vanderpump עונה 10 צפויה להופיע בבכורה בבראבו מתישהו בתחילת 2023.

קישור מקור