שטאסי שרדר ספקי גוונים לרגל יום הולדת בת

קרדיט: Steffens/startraksphoto.com/Cover Images

שטאסי שרדר ובעלה בו קלארק אירחו מסיבה לבתם בת השנתיים, הרטפורד צ'רלי רוז קלארק, בסוף השבוע. ובעוד שסטסי שיתפה טונות של תמונות מהבאה לאחר שהתרחשה, זה מה שהיא לא שיתפה שעורר מחלוקת.

לאחר חוקי Vanderpump alum באופן ניכר לא הזכיר כמה מהספקים של המסיבה, והסבירה שהחוויה שהייתה לה איתם לא הייתה טובה, שתי החברות הציעו סדרה של הצהרות בסטוריז שלהן באינסטגרם.

כפי ש כללי משאבה המעריצים אולי ראו, יום ההולדת של הרטפורד נחגג בטקס "מלכת הארטס".

"חשבתי שזו כנראה השנה האחרונה שאני יכול לבחור את נושא יום ההולדת שלה ורציתי לעשות משהו שהיה משחק על שמה כל כך מלכת הארטס. היא מלכה… אז… הגיוני לגמרי", הסבירה סטסי בכיתוב של סדרת תמונות ששותפו לעמוד האינסטגרם שלה.

אבל לאחר שמות של מספר ספקים ואחרים שעזרו במסיבה, שטאסי נתקל בשאלה ממעריץ.

"למה לא תייגת [Picnic and Petal] ו [Glitz and Gather]?" הם שאלו.

"מכיוון שהחוויה לא הייתה כזו שהייתי תומך או ממליץ עליה", השיב סטסי, כפי שנראה בצילום מסך ששותף על ידי בראבו וקוקטיילים עַל אינסטגרם.

Vanderpump קובע שסטסי שרדר אינו מרוצה מספקי מסיבות יום הולדת

בפוסט אחר ששותף על ידי בראבו וקוקטייליםנחשף צילום מסך של הודעה ששיתפה פיקניק ופטאל.

"לוח האווירה [Glitz and Gather] ואני יצרתי כדי להחיות את האירוע הזה. עובדים במהלך החגים. אתה חי ואתה לומד, אבל לעולם אל תטיל ספק בעצמך ואל תהיה גאה במשהו שיצרת", הם כתבו, יחד עם תמונות של כמה מאפיינים מרכזיים של השעשועון.

פיקניק ופטאל מדברים נגד סטסי שרדר לאחר מסיבת הארטפורד

“שעות של עיצוב, שעות של [Glitz and Gather] להיות בטלפון עם העירייה לקבלת אישורים. שעות ההתקנה ביום. [Glitz and Gather] התקנות בלונים מדהימות. תג הוא רק תג, אבל אני תמיד אציג משהו שאני גאה שעשיתי", הם המשיכו בפוסט שני, שהציג את עיצוב השולחן של האירוע של הרטפורד.

Vanderpump כללים שטאסי שרדר מוצל על אי תיוג חברת מסיבות

בינתיים, בסטורי האינסטגרם של Glitz and Gather, הם הציעו הצהרה ארוכה יותר, שרמזה ש"דיברו עליהם" ו"התעללו" עליהם כללי משאבה חבר בהפקה.

"אני אסיר תודה על כל הלקוחות שלי בעבר, בהווה, בחזרה ובחדשים… גדלתי בעסק וצפיתי ועבדתי לצד אמא שלי [running] עסק מצליח כבר למעלה מ-30 שנה. אז עסקים, שירות לקוחות, מעבר ומעבר זה בדם שלי", הם כתבו. "למדתי, הושפלתי, גדלתי וממשיכה לנסות לשפר את עצמי, את האומנות שלי, הצוות שלי וכל מה שסביבי".

"מגיע שלב שבו אתה לא יכול לסבול חוסר כבוד וצריך להציב גבולות. ולפעמים זה אומר להסיר את עצמך לחלוטין [a] מַצָב. אבל לא ידברו אליי, לא יתייחסו אליי, ולא ירשו לי להתעלם מהעבודה שלי… בתשלום או לא", הוסיפו.

חברת מסיבה מצהילה את שטאסי שרדר על כך שלא תייג אותה

שטאסי פוטר כללי משאבה ביוני 2020 בעקבות התנהגות טעונה גזעית נגד חבר השחקנים השחור היחיד של הסדרה, אמונה סטוורסועוד שורה של מחלוקות.

חוקי Vanderpump עונה 10 תעלה לראשונה ביום רביעי, 8 בפברואר, בשעה 9/8c בבראבו.קישור מקור