שיאנה שי משתפת עדכון עם שטאסי שרדר

קרדיט: סינדי אורד/אסטריד סטוויארץ/בראבו

האם שיאנה שי ו שטאסי שרדר עדיין חברים?

בזמן הקלטת פרק אחרון בפודקאסט שלה, שיאניגנסעם בעל ברוק דייויסה חוקי Vanderpump כוכבת פתחה על מערכת היחסים הנוכחית שלה עם חברתה לשעבר לקאסט לאחר שמעריץ רצה לדעת מדוע בתה, ירח קיץ דבש דייויס21 חודשים, לא מבלה הרבה זמן עם בתו של שטאסי, הרטפורד צ'רלי רוז קלארק2.

"כשאנשים אחרים שאני קרוב אליהם נמצאים בחוץ עם האנשים האלה, זה פשוט – זה מקשה קצת יותר", אמר סקאנה ב שיאניגנסבאמצעות כָּבֵד.

למרות ששאנה אישרה שהיא מאחלת "כלום מלבד אהבה למשפחה ההיא", הכוללת את בעלה של סטסי, בו קלארקהיא אמרה שהיא ושטסי כבר לא קרובים, וציינה שהיא ומשפחתה "לא הוזמנו לבלות עם [her former co-star’s daughter] לאחרונה."

בפעם האחרונה שסאמר והרטפורד היו ביחד, הם השתתפו פנדורה ונדרפאמפ סאבומסיבת יום ההולדת הראשונה של בנו של תיאודור בנובמבר 2022.

בעוד ששיאנה חשפה שהיא בהחלט תאפשר משחק בין סאמר להרטפורד אם ההזדמנות תגיע, היא הצהירה שהיא מבלה הרבה זמן עם לאלה קנט, בריטני קרטרייטוילדיהם, בת אושן קנט אמט22 חודשים, ובן קרוז מייקל קאוצ'י21 חודשים, בהתאמה.

"להיות חברים של לאלה, להיות חברים של בריטני, להיות עם ילדים ביחד, זה פשוט קל, וזה עובד, ואני אוהב שהם ביחד, אני רק חושב שככל שיש לסאמר יותר זמן עם ילדים בגילה, כך ייטב", שיתפה סקאנה .

לגבי ברוק, הוא אמר שהוא רואה בשטאסי מכר לשאנה – לא חבר.

"הקווים שורטטו, ואין צורך להיות כמו, 'למה אתם לא החברים הכי טובים?' כי לכולנו יש תחומי עניין שונים", הסביר.

ההערות של Scheana על מערכת היחסים שלה עם סטסי מגיעות שבועות ספורים לאחר שסטסי אמר בפרק של ישר עם סטסי שהיא הפסיקה להסתובב "בסביבה של אנשים" ש"לא מביאים שמחה או אושר".

"למה אני צריך ללכת לבלות עם מישהו שאוהב כל הזמן לצעוק עליי בפודקאסטים אחרים? למה אני צריך לעשות את זה? למה?" היא שאלה בדצמבר 2022. "בגלל שאנשים באינסטגרם משאירים תגובות כמו 'למה אתה לא מסתובב עם האדם הזה יותר?' כי אני לא רוצה! כי האדם הזה לא מביא שמחה, והאדם הזה הוא – אני לא יודע, גדלנו אחד מהשני, וזה מותר".

במהלך קטע אחר של שיאניגנסבאמצעות אינסטגרםסקאנה חשפה מדוע היא עדיין לא שינתה את שם משפחתה.

"שנינו רוצים לשנות את השמות שלנו כי הוא רוצה להוסיף 'מותק' לשמו באופן חוקי, אז עדיין לא שיניתי את שלי כי אם אשנה את שלי עכשיו רק מתעודת הנישואין שלנו, אז זה יעבור רק לשאנה מארי דייויס, ואני רוצה שזו תהיה סקאנה מארי האני דייויס", היא הסבירה.

חוקי Vanderpump עונה 10 תעלה לראשונה ביום רביעי, 8 בפברואר, בשעה 9/8c בבראבו.קישור מקור