שיידה של ארוסה ל-90 יום מגינה על בילאל, האם הם נשואים?

לאחר מפגש מקוון, ארוס בן 90 יום כוכבים שיידה סוויןו בילאל חזיאז בילה שבוע בטרינידד וטובגו. הרומנטיקה, כך נראה, צפה ברוח האי, והם הסכימו במהירות על אירוסין. בסופו של דבר, שיידה עזבה את ביתה הקריבי, נסעה אלפי קילומטרים כדי להתחיל את חייה במיזורי.

עם הגעתה, בעיות החלו להתגנב אל פני השטח. ראשית, בילאל החליט "לבדוק" את כוונותיו של שיידה, והעמיד פנים שהוא עלוב יותר מהמציאות שלו. מאוחר יותר, בן ה-42 התעקש על הסכם ממון. ובשלב מסוים, הוא שאל בגלוי את מדריך היוגה, "אתה רוצה לקחת את כל מה שיש לי?"

המעריצים עכשיו סקרנים: לאן הוביל הגורל את שיידה? במורד המעבר – או במורד מסלול אחר בשדה התעופה?

אבל קודם כל, שיידה יצא השבוע לאינסטגרם כדי להגן על בילאל על רקע תגובה נגדית של מעריצים שמאשימים אותו בנרקיסיסט.

"כל זמן שאני מכיר את בילאל, הוא היה נשמה מאוד מתוקה, אכפתית, רגישה וטובת לב שנותנת לי כל מה שאני רוצה ואני אעשה אותו דבר בשבילו. לא, הוא לא נרקיסיסט. לא, הוא לא שולט בגלל שהוא מוסלמי", כתב שיידה ב-25 במאי. "אבל בגלל שהתפיסה היא מציאות, הותנו אותנו לתפוס אדם שחור כמפוחד, אנאלפבית, מכות, תלותי ונאבק".

היא המשיכה, "אם זה לא מה שאנחנו רואים אז כן הוא חייב להיות נרקיסיסט. אז בואו נשמיד אותו ונשפיל אותו כדי להזכיר לו מה הוא צריך להיות. תפסיק לנסות להשמיץ אותו עם תפיסות – חזור ותיהנה מההצגה!"

לפי בקשרבילאל ושיידה נרתמו ב-18 בדצמבר 2021. הם השיגו רישיון חתונה אחד-עשר ימים קודם לכן במחוז ג'קסון.

הנישואין נערכו על ידי חניף מ' חלילפקיד בטקסס.

במשך שנתיים ארוכות (בשל המגיפה), הכוכבים נאלצו להיפרד. כשתקופת ההמתנה הסתיימה, שיידה נסעה 13 שעות ולקחה שלוש טיסות שונות כדי להגיע לאהבתה. עם זאת, כשעלילה התגלגלה, כמה מעריצים פנו למערכת היחסים – והתחננו בפני שיידה לעזוב אותו.

החששות היו רבים. ברשימה של סיבות לא להינשאאולי הגדול ביותר היה אותה נסיעה במכונית הידועה לשמצה: בילאל איים לכאורה להעיף את שיידה מהרכב והציע לה לקחת אובר.

עכשיו, בלי קשר לבעיות שלהם, שיידה ובילאל הם יותר מסתם ארוסים. האם זה אומר שהבעיות שלהם נפתרו?

תשובה חיובית נראית לא סבירה.קישור מקור