שירי ויטפילד יצרה קו סיפור של RHOA

בסצנה קורעת בטן על עקרות בית אמיתיות של אטלנטה, טיירון גילימס קמה חברה לטווח ארוך שר ויטפילד בדייט צהריים בפילדלפיה. לאחר שנסעה שעתיים כדי להגיע אליו, שרי התרגשה לקראת המפגש המשמח שלהם. במקום זאת, היא נתקלה בשולחן ריק שבו ישבה ובכתה בקור.

אבל לדברי האקס שלה, בראבו שכחה להזכיר משהו: כל הסיפור הומצא.

שחקן הכדורסל לשעבר, שעל פי הדיווחים נכנס לכלא בגין הונאה, שוחרר לאחרונה, והוא התרגש לבלות שוב עם חברתו. כמו כן, דווח שטיירון לא יכול היה להשתתף בדייט כי הוא היה במעצר בית. ובסופו של דבר הוא שלח הפסקה והפסקה לבראבו, שלכאורה לא קיבל את רשותו לצלם.

מדבר עם מותג יסמיןטיירון פתח על המצב המוזר.

"הייתי מודע להקלטה, אבל לא היה שום הסדר, חוזי, או שום הסכם איתי ועם בראבו", אמר. "אין לי בעיה לתמוך באחר משמעותי או במישהו [I’m] להתמודד עם. אבל, מתי הם יצרו את הנרטיב הזה, וכשהנרטיב נוצר ביחס אליי ולדייט צהריים או משהו שהייתי אמורה לאכול איתו [Sheree], אז היו עורכי הדין שלי צריכים לקפוץ לתוכו. כי זה סיכן אותי לחזור לכלא".

הוא גם סיפק פרטים נוספים מדוע לא יכול היה להשתתף. "אני [was] על כליאה בבית, ואסור לי. זו לא הייתה פעילות מאושרת. עכשיו, אם היה לי הסכם – אם כבר היה מוסכם שאני עובד ברשת, כי זה יכול היה לקרות לפני כן – אז יכולתי להופיע ולא להסתבך בצרות", אמר. "אבל אני לא מתכוון לסכן את חיי בשביל אף אחד, לחזור לכלא."

טיירון טען אז ששרי ו ההפקה ידעה שהוא לא יכול להיות שם: "לא העמדתי אותה, ויותר חשוב, אתה לא יכול להעמיד מישהו איפה שהוא יודע איפה אתה נמצא. לא אכפת לי אם זה גבר, אישה – אתה יודע, לא משנה מה השכנוע שלך, סטרייט או הומו – אם [it’s] האחר המשמעותי שלך או השותף שלך, אתה יודע איפה הם מניחים את ראשם. אז, במקרה שלי, אתה בהחלט ידעת איפה אני כי הייתי [under] כליאה בבית."

הכוכבת הוסיפה, "היא ידעה שאני לא יכול לבוא. היינו מתקשרים; קיבלתי טלפון בשעות הקטנות של הבוקר על 'אני מגיע לפילי', אבל לא אמרתי, 'אני בא לפילי להקלטה'. לבוא לפילי לבקר אותי ולבוא לפילי לשבת בחוץ ברחוב כדי להקליט זה נרטיב אחר לגמרי".

נכון לעכשיו, שר עדיין לא התייחס להאשמות של טיירון.

איזה צד דובר אמת? בראבו, כך נראה, רוצה שנאמין לגרסה שלהם לאירועים. אבל מה אם ה-OG, או המפיקים עצמם, יצרו את הסיפור יש מאין? אם זו הייתה האמת, מי היה הנבל?

עקרות הבית האמיתיות של אטלנטה עונה 14 משודרת בימי ראשון ב-20:00 ב-Bravo.

קישור מקור